'MAX Kerstconcert': een sfeervolle, muzikale kerst bij MAX

Dit jaar kan iedereen genieten van het 'MAX Kerstconcert' vanuit Studio 21 in Hilversum. Carrie ten Napel en Jan Slagter presenteren een fantastisch muzikaal programma. Het thema van het concert is 'samen sterk'.
Op het podium staan onder anderen Suzan & Freek, Gerard Joling, Remy van Kesteren en Marcel Veenendaal. Het concert is zaterdag 25 december, eerste kerstdag, om 13.20 uur te zien op NPO 1, direct na de toespraak van koning Willem-Alexander. Voor een muzikale kerst zit de kijker ook dit jaar weer goed bij MAX!
Tijdens het 'MAX Kerstconcert' zingt Marlijn Weerdenburg het prachtige True Colors. Artiesten Remy van Kesteren en Marcel Veenendaal zijn ook aanwezig en brengen het nummer Tomorrow Eyes ten gehore. Dana Winner zingt Ik Hou Van Jou, Karsu Dönmez brengt Hijo De La Luna, Beppie Kraft treedt op met V'r Leve en Suzan & Freek spelen hun nummer Lichtje Branden. Natuurlijk mogen ook kerstnummers niet ontbreken. Gerard Joling komt langs en zingt Christmas On The Dance Floor en Jamai Loman treedt op met We Wish You A Timeless Christmas. Het feest is compleet met Milow en Yosina Roemajauw op het podium. Zij zingen respectievelijk DeLorean en Call My Name.
Er is ook plaats voor klassieke klanken, de winnaar van het populaire ARIA: Elenora Hu is namelijk aanwezig en zingt Time To Say Goodbye.
Het concert staat onder de muzikale begeleiding van The European Pop Orchestra met dirigent Guido Dieteren, ook wel bekend als 'The Maestro'. En ook het ZO! Gospel Choir is weer van de partij. Tevens is een traditionele samenzang onderdeel van het concert. Organist Sander van Marion begeleidt op het orgel vanuit de Laurenskerk in Rotterdam.
Het thema 'samen sterk' komt door de gehele uitzending op verschillende manieren naar voren. Gedurende het concert komen verschillende sprekers aan het woord, waaronder Erica Terpstra en prinses Laurentien. Zij delen hun inspirerende boodschap met betrekking tot het thema. Ook zijn er portretten van bijzondere personen. Zo zien we de 100-jarige Jan, hij staat al 72 jaar sterk dankzij zijn vrouw Elly. Moustafa laat zien dat iedereen kansen heeft. Hij zet mensen met een (visuele) beperking in hun kracht door samen te sporten. En Samantha werkt in de thuiszorg, maar heeft door de hoge werkdruk tijdens haar dienst geen tijd om even met haar cliënten een kopje koffie te drinken en bij te praten. Dit doet zij daarom in haar vrije tijd.
'MAX Kerstconcert', zaterdag 25 december om 13.20 uur op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Tv- en radiopresentator Robert Jensen overleden op 52-jarige leeftijd
- Marco van Basten legt zijn tv-werk voor Ziggo Sport voorlopig neer
- Jeroen Van Dyck doet intrede als toyboy van Marianne in 'Thuis'
- Malou Petter is terug bij de NPO als presentator 'EenVandaag'
- Pathé vertoont nieuwe HBO Original 'A Knight at the Seven Kingdoms' vier dagen voor release
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': mantelzorgers overbelast maar overheid vraagt hen meer te doen
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- EK Handbal 2026 mannen exclusief live bij Ziggo Sport
- Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord in 'Dealen met Coke'
- 'Mysteriejagers' zoekt verder: wie heeft het gedaan?
- Componist der Nederlanden Camiel Jansen co-presentator NPO Klassiek-programma 'Podium'
- NPO 3FM en NPO FunX vieren 40 jaar Eurosonic Noorderslag
- Chaos bij Qmusic: verboden woord 'beetje' zorgt direct voor ongekende reeks versprekingen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Maarssen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten' -
VTM Series brengt adrenaline van ER terug -
Eindelijk ontmaskerd! King Krab, wie ben je echt?
Kijktip van de dag

Nicolas krijgt in Polen onverwacht gezelschap van vrijgezel Tine. Nicole belandt in Oostenrijk bij de spraakzame B&B-uitbater Dirk. Benjamins complimenten vallen in Zürich niet overal in goede aarde bij kinderoppas Inn.
'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.



































