'MAX Kerstconcert': een sfeervolle, muzikale kerst bij MAX

Dit jaar kan iedereen genieten van het 'MAX Kerstconcert' vanuit Studio 21 in Hilversum. Carrie ten Napel en Jan Slagter presenteren een fantastisch muzikaal programma. Het thema van het concert is 'samen sterk'.
Op het podium staan onder anderen Suzan & Freek, Gerard Joling, Remy van Kesteren en Marcel Veenendaal. Het concert is zaterdag 25 december, eerste kerstdag, om 13.20 uur te zien op NPO 1, direct na de toespraak van koning Willem-Alexander. Voor een muzikale kerst zit de kijker ook dit jaar weer goed bij MAX!
Tijdens het 'MAX Kerstconcert' zingt Marlijn Weerdenburg het prachtige True Colors. Artiesten Remy van Kesteren en Marcel Veenendaal zijn ook aanwezig en brengen het nummer Tomorrow Eyes ten gehore. Dana Winner zingt Ik Hou Van Jou, Karsu Dönmez brengt Hijo De La Luna, Beppie Kraft treedt op met V'r Leve en Suzan & Freek spelen hun nummer Lichtje Branden. Natuurlijk mogen ook kerstnummers niet ontbreken. Gerard Joling komt langs en zingt Christmas On The Dance Floor en Jamai Loman treedt op met We Wish You A Timeless Christmas. Het feest is compleet met Milow en Yosina Roemajauw op het podium. Zij zingen respectievelijk DeLorean en Call My Name.
Er is ook plaats voor klassieke klanken, de winnaar van het populaire ARIA: Elenora Hu is namelijk aanwezig en zingt Time To Say Goodbye.
Het concert staat onder de muzikale begeleiding van The European Pop Orchestra met dirigent Guido Dieteren, ook wel bekend als 'The Maestro'. En ook het ZO! Gospel Choir is weer van de partij. Tevens is een traditionele samenzang onderdeel van het concert. Organist Sander van Marion begeleidt op het orgel vanuit de Laurenskerk in Rotterdam.
Het thema 'samen sterk' komt door de gehele uitzending op verschillende manieren naar voren. Gedurende het concert komen verschillende sprekers aan het woord, waaronder Erica Terpstra en prinses Laurentien. Zij delen hun inspirerende boodschap met betrekking tot het thema. Ook zijn er portretten van bijzondere personen. Zo zien we de 100-jarige Jan, hij staat al 72 jaar sterk dankzij zijn vrouw Elly. Moustafa laat zien dat iedereen kansen heeft. Hij zet mensen met een (visuele) beperking in hun kracht door samen te sporten. En Samantha werkt in de thuiszorg, maar heeft door de hoge werkdruk tijdens haar dienst geen tijd om even met haar cliënten een kopje koffie te drinken en bij te praten. Dit doet zij daarom in haar vrije tijd.
'MAX Kerstconcert', zaterdag 25 december om 13.20 uur op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- November wordt 'Boer zoekt Vrouw'-maand op NPO 1
- Mechelen schitterde voor 25 jaar Qmusic: uniek lichtspektakel lokt meer dan 40.000 bezoekers
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Sonnekai - het innerlijke goud
- 'Radar' tikt een lijst met klantgegevens op de kop
- Omgaan met fysieke en psychische gevolgen van geweld in 'F*ck You, Flik'
- Laatste aflevering van 'Poorten van Europa' over de politieke grens
- Hoge golven eisen eerste slachtoffer in 'Over De Oceaan': 'Gebroken teen!'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Docu 'De Schiphol Diamantroof' binnenkort nieuw op Videoland -
Dit is de aftermovie van Qmusic Highlights in Mechelen -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Zeeziekte slaat genadeloos toe bij Timon Verbeeck in 'Over De Oceaan' -
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































