Mattie onthult Het Verboden Woord tijdens de ochtendshow op Qmusic

dinsdag 10 december 2024
Foto: © Qmusic/Ben Verveld 2024

Mattie Valk heeft Het Verboden Woord bekendgemaakt tijdens de ochtendshow op Qmusic. Alle Qmusic-dj's kwamen samen in de studio om live getuige te zijn van de onthulling.

Dit jaar is het verboden woord: eigenlijk. Van maandag 16 december tot en met vrijdag 20 december proberen alle dj’s dit woord koste wat kost te vermijden. Maar let goed op: spreekt een dj het tóch uit? Dan maakt een scherpe luisteraar direct kans op €500,- van Qmusic.


Lastige uitdaging om een week lang het woord ‘misschien’ niet te zeggen. Elke keer dat het tóch werd uitgesproken, kostte het de zender €500. Dat bleek geen gemakkelijke opgave: Mattie en Marieke gingen binnen de eerste anderhalf uur al vier keer de fout in. Uiteindelijk werd Het Verboden Woord maar liefst 51 keer gezegd, met Mattie bovenaan op de beruchte ‘Wall of Shame’.

Tijdens het spel werd er zowel een ‘Wall of Fame’ als een ‘Wall of Shame’ bijgehouden, waarop te zien was welke dj’s het beste en het slechtste presteerden. Mattie noemde het woord 'misschien' 12 keer en krijgt dit jaar de kans op revanche. Hij heeft dit jaar een kleine voorsprong, omdat hij samen met de Q-luisteraar het nieuwe verboden woord heeft mogen bepalen.

Afgelopen week is er nauwlettend bijgehouden hoe vaak de dj’s het nieuwe verboden woord hebben uitgesproken. Dit is de huidige Wall of Shame:

Het Verboden Woord wordt tijdens alle gepresenteerde programma's gespeeld, met de dj's en sidekicks. Nieuwslezers, bellers en studiogasten zijn uitgezonderd van deelname en ook liedjes en reclames tellen niet mee. Als een dj per ongeluk toch het verboden woord uitspreekt, kunnen luisteraars dit melden via de rode knop in de Qmusic-app. Uit deze oplettende luisteraars wordt een willekeurig iemand gekozen. De gelukkige die wordt teruggebeld en live op de radio komt, wint hiermee €500.

Op maandag 16 december start de actie om 8.00 uur bij Mattie & Marieke. De actie eindigt vrijdag 20 december om 18.00 uur na de Top 40.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    90 minutes
    01:00
    Onder ons: crimi
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:05
    Gooische Vrouwen
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:05
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 01:10
    The Big Bang Theory
    01:50
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:30
    Xena: Warrior Princess
  • 00:50
    Geen uitzending
    00:35
    Buffy the Vampire Slayer
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:25
    De Tafel van Gert
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:55
    Neighbours: A New Chapter
    01:30
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Bar Rescue
    01:25
    Running Wild With Bear Grylls
  • 00:30
    The Real Housewives of Amsterdam
    02:10
    Botched
  • 00:45
    Big Sky
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:53
    De CFO podcast
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:13
    Jong geleerd
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:55
    Chris Cooks Cymru
    01:00
    De Chalet aan de Semois
  • 00:40
    Marie Antoinette
    01:00
    Ripper Street
  • 01:05
    First Dates Australia
    02:00
    Grey's Anatomy
  • 01:20
    Pauw & De Wit
    02:00
    EenVandaag
  • 01:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:50
    Rundfunk: Schwalbe
    01:05
    Sterk