Mattie onthult Het Verboden Woord tijdens de ochtendshow op Qmusic

Mattie Valk heeft Het Verboden Woord bekendgemaakt tijdens de ochtendshow op Qmusic. Alle Qmusic-dj's kwamen samen in de studio om live getuige te zijn van de onthulling.
Dit jaar is het verboden woord: eigenlijk. Van maandag 16 december tot en met vrijdag 20 december proberen alle dj’s dit woord koste wat kost te vermijden. Maar let goed op: spreekt een dj het tóch uit? Dan maakt een scherpe luisteraar direct kans op €500,- van Qmusic.
Lastige uitdaging om een week lang het woord ‘misschien’ niet te zeggen. Elke keer dat het tóch werd uitgesproken, kostte het de zender €500. Dat bleek geen gemakkelijke opgave: Mattie en Marieke gingen binnen de eerste anderhalf uur al vier keer de fout in. Uiteindelijk werd Het Verboden Woord maar liefst 51 keer gezegd, met Mattie bovenaan op de beruchte ‘Wall of Shame’.
Tijdens het spel werd er zowel een ‘Wall of Fame’ als een ‘Wall of Shame’ bijgehouden, waarop te zien was welke dj’s het beste en het slechtste presteerden. Mattie noemde het woord 'misschien' 12 keer en krijgt dit jaar de kans op revanche. Hij heeft dit jaar een kleine voorsprong, omdat hij samen met de Q-luisteraar het nieuwe verboden woord heeft mogen bepalen.
Afgelopen week is er nauwlettend bijgehouden hoe vaak de dj’s het nieuwe verboden woord hebben uitgesproken. Dit is de huidige Wall of Shame:
Het Verboden Woord wordt tijdens alle gepresenteerde programma's gespeeld, met de dj's en sidekicks. Nieuwslezers, bellers en studiogasten zijn uitgezonderd van deelname en ook liedjes en reclames tellen niet mee. Als een dj per ongeluk toch het verboden woord uitspreekt, kunnen luisteraars dit melden via de rode knop in de Qmusic-app. Uit deze oplettende luisteraars wordt een willekeurig iemand gekozen. De gelukkige die wordt teruggebeld en live op de radio komt, wint hiermee €500.
Op maandag 16 december start de actie om 8.00 uur bij Mattie & Marieke. De actie eindigt vrijdag 20 december om 18.00 uur na de Top 40.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Margriet Hermans binnenkort te zien in nieuw seizoen van ‘De Verraders’
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.



































