Mattie onthult Het Verboden Woord tijdens de ochtendshow op Qmusic

Mattie Valk heeft Het Verboden Woord bekendgemaakt tijdens de ochtendshow op Qmusic. Alle Qmusic-dj's kwamen samen in de studio om live getuige te zijn van de onthulling.
Dit jaar is het verboden woord: eigenlijk. Van maandag 16 december tot en met vrijdag 20 december proberen alle dj’s dit woord koste wat kost te vermijden. Maar let goed op: spreekt een dj het tóch uit? Dan maakt een scherpe luisteraar direct kans op €500,- van Qmusic.
Lastige uitdaging om een week lang het woord ‘misschien’ niet te zeggen. Elke keer dat het tóch werd uitgesproken, kostte het de zender €500. Dat bleek geen gemakkelijke opgave: Mattie en Marieke gingen binnen de eerste anderhalf uur al vier keer de fout in. Uiteindelijk werd Het Verboden Woord maar liefst 51 keer gezegd, met Mattie bovenaan op de beruchte ‘Wall of Shame’.
Tijdens het spel werd er zowel een ‘Wall of Fame’ als een ‘Wall of Shame’ bijgehouden, waarop te zien was welke dj’s het beste en het slechtste presteerden. Mattie noemde het woord 'misschien' 12 keer en krijgt dit jaar de kans op revanche. Hij heeft dit jaar een kleine voorsprong, omdat hij samen met de Q-luisteraar het nieuwe verboden woord heeft mogen bepalen.
Afgelopen week is er nauwlettend bijgehouden hoe vaak de dj’s het nieuwe verboden woord hebben uitgesproken. Dit is de huidige Wall of Shame:
Het Verboden Woord wordt tijdens alle gepresenteerde programma's gespeeld, met de dj's en sidekicks. Nieuwslezers, bellers en studiogasten zijn uitgezonderd van deelname en ook liedjes en reclames tellen niet mee. Als een dj per ongeluk toch het verboden woord uitspreekt, kunnen luisteraars dit melden via de rode knop in de Qmusic-app. Uit deze oplettende luisteraars wordt een willekeurig iemand gekozen. De gelukkige die wordt teruggebeld en live op de radio komt, wint hiermee €500.
Op maandag 16 december start de actie om 8.00 uur bij Mattie & Marieke. De actie eindigt vrijdag 20 december om 18.00 uur na de Top 40.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Janine Abbring presenteert slotseizoen 'VPRO Zomergasten'
- EO-kinderserie 'Oorlog-stories' vertelt het verhaal over Adriaan en het geheim van zijn vader
- WNL-presentator Frank van Leeuwen wint 27ste seizoen van 'De Slimste Mens': 'Als een idioot voorbereid'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- 'Nachtdieren USA' rijdt rond in Oklahoma
- 'Vroege Vogels' bezoekt Park Schothorst
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Turan & Feline
- Zaterdag zie je een emotionele Natassia in 'The Real Housewives Of Antwerp'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Gesprek met Rinus Gerritsen en Nico Dijkshoorn in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen'
Kijktip van de dag

De allerlaatste auditiedag is aangebroken. De plaatsen voor de Callback zijn schaars, de Golden Tickets nog schaarser. Onder anderen een dansende advocaat, een dokter en een klassieke ballerina wagen hun kans.
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































