Mattie onthult Het Verboden Woord tijdens de ochtendshow op Qmusic

dinsdag 10 december 2024

Mattie Valk heeft Het Verboden Woord bekendgemaakt tijdens de ochtendshow op Qmusic. Alle Qmusic-dj's kwamen samen in de studio om live getuige te zijn van de onthulling.

Dit jaar is het verboden woord: eigenlijk. Van maandag 16 december tot en met vrijdag 20 december proberen alle dj’s dit woord koste wat kost te vermijden. Maar let goed op: spreekt een dj het tóch uit? Dan maakt een scherpe luisteraar direct kans op €500,- van Qmusic.


Lastige uitdaging om een week lang het woord ‘misschien’ niet te zeggen. Elke keer dat het tóch werd uitgesproken, kostte het de zender €500. Dat bleek geen gemakkelijke opgave: Mattie en Marieke gingen binnen de eerste anderhalf uur al vier keer de fout in. Uiteindelijk werd Het Verboden Woord maar liefst 51 keer gezegd, met Mattie bovenaan op de beruchte ‘Wall of Shame’.

Tijdens het spel werd er zowel een ‘Wall of Fame’ als een ‘Wall of Shame’ bijgehouden, waarop te zien was welke dj’s het beste en het slechtste presteerden. Mattie noemde het woord 'misschien' 12 keer en krijgt dit jaar de kans op revanche. Hij heeft dit jaar een kleine voorsprong, omdat hij samen met de Q-luisteraar het nieuwe verboden woord heeft mogen bepalen.

Afgelopen week is er nauwlettend bijgehouden hoe vaak de dj’s het nieuwe verboden woord hebben uitgesproken. Dit is de huidige Wall of Shame:

Het Verboden Woord wordt tijdens alle gepresenteerde programma's gespeeld, met de dj's en sidekicks. Nieuwslezers, bellers en studiogasten zijn uitgezonderd van deelname en ook liedjes en reclames tellen niet mee. Als een dj per ongeluk toch het verboden woord uitspreekt, kunnen luisteraars dit melden via de rode knop in de Qmusic-app. Uit deze oplettende luisteraars wordt een willekeurig iemand gekozen. De gelukkige die wordt teruggebeld en live op de radio komt, wint hiermee €500.

Op maandag 16 december start de actie om 8.00 uur bij Mattie & Marieke. De actie eindigt vrijdag 20 december om 18.00 uur na de Top 40.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    18:00
    VRT NWS Update
  • 16:45
    China's Wild Empire
  • 17:20
    Shaun het schaap
    17:30
    GameKeepers
  • 16:40
    Expeditie Robinson
    18:10
    Goed Geplant
  • 16:25
    Erfgenaam gezocht NL
    17:45
    De Augurkenkoning
  • 17:10
    The Big Bang Theory
    20:35
    Het Smelt
  • 16:35
    Police Interceptors
    22:30
    Casino
  • 16:05
    Hope at Christmas
    17:30
    Christmas Homecoming
  • 17:20
    SOS Piet
    19:25
    Drie mannen onder een dak
  • 17:20
    De Slimste Mens Ter Wereld
    20:00
    Over De Oceaan
  • 16:50
    Criminal Minds
    20:25
    NCIS: Sydney
  • 17:00
    The Neighborhood
    17:30
    The Simpsons
  • 17:15
    Komen Eten
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 17:15
    24 Hours in Police Custody
    20:30
    The Real Unforgotten
  • 17:27
    Z- Work different
    17:38
    Z-Defensie
  • 17:20
    De perfecte energieoplossing
    18:00
    Classics 55
  • 17:05
    Bon Appetit
    18:05
    Feest van Eigen Bodem
  • 17:10
    London Kills
    18:05
    The Puzzle Lady
  • 17:05
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 17:00
    Even tot hier
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    Pauscast
    17:40
    Het licht van Diwali
  • 17:25
    Escape from Albatros
    17:50
    Hoofdzaken