Mattie, Marieke, Domien en Bram voor onbepaalde tijd opgesloten in de Q-escape room

woensdag 15 december 2021

Het is begonnen: de radiomarathon waarbij vier Qmusic-dj's zich op laten sluiten in de Q-escape room. Mattie Valk, Marieke Elsinga, Domien Verschuuren en Bram Krikke zijn met blinddoeken op weggevoerd naar de plek waar ze de komende uren, dagen en misschien wel weken zullen vertoeven.

Ze mogen pas naar buiten als ze de muzikale code kraken en luisteraars kunnen ze daarbij helpen.


Een dag, een week of misschien wel tot na kerst. Vorig jaar lukte het de dj's pas na vier dagen om te ontsnappen. De dj’s krijgen ieder een ultrakort fragment van een hit uit de rijke geschiedenis van de Top 40. De enige manier om uit de escape room te komen, is het raden van de juiste titel + artiest, de oplossing van de muzikale code. In de Q-escape room bevinden zich allerlei puzzels die de dj’s dichter bij de oplossing brengen. Elke dag tussen 6.00 uur en 20.00 uur wordt er live radio gemaakt vanuit de Q-escape room. Mattie, Marieke, Domien en Bram verblijven continu in de escape room, ze eten en slapen er dus ook.

Succesvolle eerdere edities
Tijdens de eerste twee edities Q-escape room werden de dj's massaal geholpen door de luisteraars. Er kwamen tienduizenden berichten binnen en het aantal bezoekers op de website en in de app steeg explosief. Zo lag de het gebruik van de videoplayer in de Q-app maar liefst 671% hoger dan in reguliere weken.

Spelverloop
Op vaste momenten gedurende de dag mogen de dj's een gok wagen. Hebben ze hun hits allemaal goed? Dan mogen ze de Q-escape room verlaten. Maar klopt het niet of staan de antwoorden niet in de juiste volgorde, dan moeten ze wachten op de volgende ontsnappoging. Ondertussen moeten zij puzzels doen om dichter bij de antwoorden te komen. En daarbij kunnen ze de hulp van luisteraars goed gebruiken. Een escape room draait immers om samenwerken.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Op een ochtend vliegt een mooie sierduif de kamer van Jef en Ida binnen. Jef is in de wolken en ontfermt zich over het diertje. Rikki wil op leercontract en Rik probeert vuile Juul te overtuigen om hem in zijn garage te laten werken.

'Lili en Marleen', om 18.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    A Fish Called Wanda
    01:05
    Dagelijkse kost
  • 23:45
    The Capture
    00:32
    Het weer
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:35
    Kotmadam Sergeant
    00:45
    NYPD Blue
  • 23:00
    Basic Instinct 2
    01:15
    Mr. Frank Visser: hoe is het nu met?
  • 22:30
    Body of Lies
    00:55
    S.W.A.T.
  • 22:35
    Boomerang
    00:50
    Caught on Dashcam
  • 23:55
    A Snowy Christmas
    01:40
    Joe
  • 00:25
    Binnenstebuiten
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:15
    Knokke Tof
    01:20
    De Zussen Coorevits
  • 00:20
    Superman & Lois
    01:25
    How to Get Away With Murder
  • 22:35
    Mad Max 2
    00:35
    Most Outrageous Crimes
  • 23:15
    Kopen Of Slopen?
    00:35
    Love It or List It UK
  • 00:05
    Cold Case
    01:45
    Geen uitzending
  • 00:04
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 00:17
    Het appartement
    00:56
    De ambachter
  • 00:05
    Vanavond bij ons
    00:40
    Toasted on wheels!
  • 23:45
    Marie Antoinette
    00:35
    The Puzzle Lady
  • 22:25
    Iron Man 2
    00:40
    Burn Notice
  • 23:50
    Dit was het nieuws
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 23:05
    Ellis
    00:40
    De Nachtzoen
  • 00:15
    Reizen Waes
    03:40
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal