Mattie en Miljuschka introduceren nieuw onderdeel in Q-ochtendshow met Astrid Holleeder

Vanochtend maakten de luisteraars van de ochtendshow van Qmusic kennis met een bijzondere toevoeging: het item 'Aan Astrid'.
In een gesprek met Mattie en Miljuschka werd Astrid Holleeder, Miljuschka’s moeder, als nieuw onderdeel van de show geïntroduceerd. Miljuschka is enorm trots op haar sterke moeder, die vanaf nu geregeld levensadvies zal geven aan luisteraars met vragen of problemen die ze graag opgelost willen zien. Volgens Miljuschka is haar moeder, met haar wijsheid en inzichten, de perfecte persoon voor deze rol.
Als vaste steunpilaar in het leven van Miljuschka geeft Astrid haar dochter dagelijks advies over allerhande zaken. Zij en Miljuschka hebben een hechte band, ze bellen elkaar minstens vijf keer per dag. Luisteraars kunnen nu ook hun verhaal delen met Astrid, waarna zij vanuit haar perspectief advies zal geven. Miljuschka: 'Ik ben ontzettend blij dat mijn moeder vragen van luisteraars wil beantwoorden. Haar advies is van onschatbare waarde, niet alleen voor mij, maar nu ook voor al onze luisteraars.'
Astrid Holleeder is niet alleen een indrukwekkende schrijfster en advocaat, maar ook iemand die moed heeft getoond door tegen haar broer Willem Holleeder te getuigen. Sinds 2015 leeft ze onder de radar en kan ze Miljuschka niet in het openbaar ontmoeten. Miljuschka sprak hier eerder over in de ochtendshow: 'Voor mij als kind is het heel wrang dat ik zo’n mooie en intelligente vrouw nergens mee naartoe kan nemen en haar wijsheden niet kan delen.' Daarom is het extra bijzonder dat Astrid Holleeder vanaf nu regelmatig te horen is bij Qmusic.
Mattie voegt toe: 'Ik kan mij niet voorstellen hoe het is om je moeder op deze afstand in je leven te hebben. Astrid en Miljuschka hebben een bijzondere band die door deze unieke situatie nog hechter is geworden. Ik heb heel veel zin in de gesprekken met Astrid en hoop ook via haar, Miljuschka nog beter te leren kennen.'
Voor advies kunnen luisteraars hun vragen sturen naar astrid@qmusic.nl. Morgen, donderdag 10 oktober, horen we Astrid weer en deelt ze haar allereerste advies.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT NWS documentaire herdenkt aanslagen: '22/3 tien jaar geleden'
- 'Taboes' over partnergeweld tegen mannen: Robbert Rodenburg opent het gesprek
- Nieuw seizoen van 'Over Mijn Lijk' komt eraan
- Leonie ter Braak nieuwe presentator van 'Het Perfecte Plaatje Op Reis'
- Kijkcijfers: maandag 16 maart 2026
- Peter Boeckx volgt verschillende zedenzaken en gaat ook in gesprek met Reuben D.B. in 'Justice For All'
- Speciale 'Mocronado’s' van Omroep WNL toont contrast tussen generaties
- 'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is': Wesley kent spelverloop van 'De Box' beter dan allesweter Koen
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Dorian
- Willy-dj Tomas De Soete duikt de 'Willy 500 van de jaren '90' in met smerigste filmscène ooit
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
Kijktip van de dag

Het deadlineweekend is aangebroken: kabels en buizen moeten netjes en op tijd afgewerkt zijn. De vermoeidheid slaat toe en spanningen lopen op. De jury controleert streng en beloont het sterkste pand met een beslissend slaapkamervoordeel.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.



































