Martin Garrix op de vlucht in eerste aflevering nieuwe reeks 'Het Jachtseizoen'

zaterdag 13 november 2021

Nederlands populairste YouTube serie, 'Het Jachtseizoen', keert op zaterdag 13 november terug. Op het YouTube-kanaal van StukTV (2,5 miljoen abonnees) is wekelijks te zien hoe Giel, Thomas en Stefan alles uit de kast halen om bekende boeven te pakken.

Het zesde seizoen wordt groots afgetrapt met wereldster Martin Garrix. Hij bereidde zich vijf weken lang voor op zijn ontsnapping, maar lukt het hem om uit de handen van het StukTV-team te blijven? De eerste aflevering van 'Het Jachtseizoen' is vanaf zaterdag 13 november om 17.00 uur te zien op het YouTube-kanaal van StukTV.


'Het Jachtseizoen' is de meest succesvolle online serie van Nederland. Bij de start van het vorige seizoen behaalde de eerste aflevering 1,6 miljoen views binnen 48 uur: een officieel YouTube record. Afgelopen weken was op SBS6 ook een speciaal voor tv geproduceerde editie van 'Het Jachtseizoen' te zien. Hierin kropen verschillende BN'er-duo’s voor één dag in de huid van een voortvluchtige crimineel. Voor de nieuwe reeks op YouTube zien we weer hoe één bekend persoon vier uur lang uit handen van team STUK probeert te blijven.

Door het succes staan bekende Nederlanders in de rij om mee te doen én bereiden zij hun ontsnapping tot in detail voor. Naast Martin Garrix worden dit seizoen onder anderen Kraantje Pappie, Kees van der Spek en Eloise van Oranje achtervolgd door de mannen van StukTV.

Giel de Winter: 'We hebben keihard gewerkt om met dit online seizoen de tv-reeks te overtreffen, en dat is by far gelukt! Martin Garrix stond al vanaf de start van 'Het Jachtseizoen' hoog op ons lijstje en dit keer doet hij eindelijk mee. Doordat we dit jaar nog strenger op de regels zijn, hebben we de boeven uitgedaagd om creatiever te zijn tijdens de vlucht. En eerlijk, Garrix heeft én volgens de regels gespeeld, én groots uitgepakt zoals je van deze wereldster verwacht.'

'Het Jachtseizoen' is geproduceerd door StukTV in samenwerking met Samsung, Opel en Snickers Creamy. 

'Het Jachtseizoen', vanaf zaterdag 13 november wekelijks om 17.00 uur op het YouTube-kanaal van StukTV.


Persericht StukTV
https://www.youtube.com/stuktv
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' - finalisten (VTM)

Na weken vol audities, callbacks en studioshows is het zover: de grote finale van 'So You Think You Can Dance'. Zes dansers strijden in solo's, duo's en voor het eerst ook trio's om de titel én een unieke danskans in Los Angeles. Wie wint 'So You Think You Can Dance 2026'?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:30
    Het weer (laat)
    22:35
    Sporza: Giro magazine
  • 22:20
    Hacks
    22:52
    Het weer
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Jens Dendoncker - Het zou grappig zijn als het niet zo triestig was
    23:10
    Wetsdokters
  • 21:40
    Smeris
    23:45
    Overtreders
  • 22:25
    9-1-1
    01:00
    Geen uitzending
  • 22:30
    The People vs. Larry Flynt
    00:45
    Mafia's Greatest Hits
  • 22:15
    ER
    00:45
    Suits
  • 21:35
    Tien Om Te Zien
    22:45
    Coppers
  • 21:40
    Topdokters van Morgen
    22:40
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
  • 22:10
    Matlock
    00:00
    SkyMed
  • 22:00
    Godzilla vs. Kong
    00:05
    Space Jam
  • 22:05
    Junior Bake Off Vlaanderen
    23:40
    Bake Off Vlaanderen
  • 22:05
    The Hunt For the Chameleon Killer
    22:55
    Garage Sale Mystery: The Wedding Dress
  • 22:03
    Trends Talk
    22:37
    CEO van mijn leven
  • 22:19
    Lifestyle en wonen
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 22:30
    Meat Timon
    23:00
    Vanavond bij ons
  • 22:00
    Lynley
    23:50
    The Puzzle Lady
  • 21:55
    Law & Order: Organized Crime
    22:50
    White Collar
  • 22:15
    Andere Tijden Sport
    23:00
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    NPO Doc: Bagasi wat we meedragen
  • 22:30
    Podium ZWART: Jonna Fraser
    00:05
    NOS Studio Sport