Martien Meiland terug met 'Cash or Trash' bij SBS6

maandag 2 maart 2020

Het SBS6 programma 'Cash or Trash' krijgt een tweede seizoen. Vanaf begin maart ontvangt en begeleidt gastheer Martien Meiland mensen vanuit het hele land bij de verkoop van hun bijzondere objecten.

Allemaal proberen zij voor een goede deal hun spullen te slijten: van een mini koets, een harnas uit Het Land Van Ooit, een zeldzame kokosnoot tot aan een muntenschuiver. Maar eerst volgt er een taxatie door vier professionals uit het vak. Met deze kennis komen de verkopers goed beslagen ten ijs tegenover de vijf doorgewinterde handelaren te staan. Valt het object in de smaak? Dan volgt een stevige onderhandeling en misschien zelfs wel een hele goede deal!


Martien Meiland: 'Ik voel me als een vis in het water tussen al die mooie spullen. Zoals een salontafel uit Paleis Soestdijk, die echt door de koninklijke familie gebruikt is. Wat zou zoiets nou waard zijn denk je dan en is daar animo voor onder de handelaren? Ook wordt er een James Dean filmposter aangeboden. Zou hij echt zijn? En ik merk dat veel verkopers het programma nu kennen. Dus er wordt goed onderhandeld!'

In de afleveringen zijn de meest uiteenlopende items afgestoft voor de verkoop. Zo wil Tania haar antieke vibrator van de hand doen en krijgen de handelaren een muntenschuiver van de kermis aangeboden. En lukt het verkoper Yves om de vintage cola-automaat van zijn opa te verkopen? En lopen de handelaren warm voor een crew jasje van de Rolling Stones? Ook maakt Martien in de tweede aflevering zijn eerste ritje ooit in een Indonesische fietstaxi.

Het programma wordt geproduceerd door Warner Bros.

'Cash or Trash', vanaf dinsdag 3 maart om 21.30 uur wekelijks te zien bij SBS6.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De jonge Reggie Dwight, een verlegen pianotalent, gaat in Londen naar het beroemde conservatorium Royal Academy of Music. Zo maakt hij kennis met songwriter Bernie Taupin, met wie hij een succesvolle samenwerking aangaat. Reggie zal uiteindelijk uitgroeien tot de extravagante wereldster Elton John.

'Rocketman', film uit 2019 met oa. Taron Egerton, om 22.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:55
    Zotte dieren
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:55
    Toet Toet Cory Carson
    05:40
    Geen uitzending
  • 06:50
    Maya de Bij
    02:15
    De Branche-Expert
  • 01:45
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 06:25
    A Christmas in Switzerland
    05:25
    Engaged by Christmas
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:55
    De Chalet
    04:50
    Geen uitzending
  • 06:35
    FBI: Most Wanted
    02:00
    How to Get Away With Murder
  • 06:40
    Heavy Rescue: 401
    02:00
    Pawn Stars: Best Of
  • 06:25
    Property Brothers
    02:40
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:15
    Without a Trace
  • 00:22
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:45
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:55
    Vanavond bij ons
    02:20
    Meat Timon
  • 06:55
    Rosemary and Thyme
    02:55
    Murdoch Mysteries
  • 06:55
    Below Deck Down Under
    02:05
    NCIS
  • 02:55
    NOS Journaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:50
    Angelina Ballerina
    01:25
    De sleutel van Pete