Martien Meiland en Erica Renkema lanceren positieve podcast 'Wat Goéééd!'

Martien Meiland en Erica Renkema lanceren vandaag hun allereerste podcast: 'Wat Goéééd!', waarin het duo wekelijks de laatste nieuwtjes met een positieve insteek bespreekt.
Zo komen hun persoonlijke hoogtepunten voorbij, stellen ze elkaar voor diverse dilemma’s, gaan ze positief roddelen, bekijken ze het minder leuke nieuws van de zonnige kant én geven ze elkaar opbouwende kritiek. De podcast 'Wat Goéééd!' is vanaf vandaag elke vrijdag te beluisteren via audioplatform JUKE en te zien op KIJK.nl.
Ook interviewen Martien en Erica, op hun geheel eigen wijze, elke week een bekende gast. In de eerste aflevering is Britt Dekker te gast, die onder meer vertelt over de verhuizing van haar paarden.
Martien: 'Met zoveel ellende en negativiteit in de wereld vinden we het hoog tijd voor een podcast over alléén maar de goede en mooie dingen in het leven. Dat is voor ons ook niet altijd makkelijk hoor, want we houden soms wel van een potje klagen, maar we gaan het eens over een andere boeg gooien.' Erica vult aan: 'Het is echt enig om te maken en ontzettend leuk om elke week weer een andere gast in de uitzending te ontvangen. Elke aflevering is weer een feestje.'
De Meilandjes terug op televisie
Vanaf komend najaar is de familie ook weer op hun vertrouwde maandagavond op SBS6 te zien, in een nieuw seizoen van 'Chateau Meiland'. In deze reeks o.a. de oplevering van het chateau, het huwelijk van Maxime en de verhuizing binnen Noordwijk.
'Wat Goéééd!', de positieve podcast van Martien Meiland en Erica Renkema, is vanaf nu elke week op vrijdag om 16.00 uur gratis te beluisteren en te bekijken via KIJK.nl, JUKE en alle andere podcastplatformen.
Podcast 'Wat Goéééd!' en 'Chateau Meiland' worden geproduceerd door Vincent TV Producties. De hosting & distributie wordt verzorgd door JUKE, het audioplatform van Talpa Network.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen van 'The Auction House: Yorkshire' op Discovery
- 'Met het Mes op Tafel' is terug
- ‘En nu is ze dood.’ van Phara de Aguirre en Nahid Shaikh op VRT Canvas legt de patronen achter femicide bloot
- Oud-VARA-presentator Koos Postema overleden. NTR zendt 'Het Laatste Woord' uit
- Onopgeloste raadsels ontrafeld op Discovery: nieuw seizoen 'Expedition Files' met Josh Gates
- 'Radar' maandag over parkeerklachten, ondoorzichtig biedingsproces en gevoelige productinformatie
- 'Alles in Orde!' gaat de familie Delens helpen
- Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X': halve finalisten krijgen verrassing
- Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap aan 130km/u: 'Blijf van ons ma!'
- Dit zijn de kandidaten van ‘De Dag van Vandaag’ deze week
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Cafe Bistro Rijnbar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- KRO-NCRV's 'Pointer' over de gevaren van AI-chatapps
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?'
Kijktip van de dag

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.
'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.



































