Marieke, Domien, Kai en Bram zijn bevrijd uit de Q-escape room

Sinds 2020 is het de dj's niet gelukt zo snel uit de Q-escape room te ontsnappen. Na 95 uur hebben Marieke, Domien, Kai en Bram de muzikale code gekraakt.
Daarmee is deze vijfde editie sneller dan afgelopen twee jaar tot een eind gekomen.
De muzikale code was:
Marieke: Coldplay & BTS - 'My Universe'
Domien: Enrique Iglesias & Whitney Houston - 'Could I Have This Kiss Forever'
Kai: Clouseau - 'Domino'
Bram: P!nk - 'Raise Your Glass'
Na een platenzaak, een museum en het hoofdkwartier van de Kerstman kwamen de dj's afgelopen zondag in een waar Italiaans restaurant terecht. Domien werd gedropt in een ballenbak, Bram sloopte de tent van buurman Alejandro, Marieke moest reserveringen aannemen en de gasten placeren aan de hand van een logikwis en Kai vloog in een tuigje door een steegje. De dj's maakten een keukenbrand mee en moesten pizza's laten bezorgen. Na alle puzzels opgelost te hebben, zijn ze zojuist na 95 uur vrijgekomen.
De dj’s krijgen in de Q-escape room elk jaar allemaal een ultrakort fragment van een hit uit de rijke geschiedenis van de Top 40 aangewezen. De enige manier om uit de Q-escape room te komen, is het raden van de juiste titel en artiest, de oplossing van de muzikale code. Op vaste momenten gedurende de dag mogen de dj's een gok wagen. Hebben ze hun hits allemaal goed? Dan mogen ze de Q-escape room verlaten. In de Q-escape room bevinden zich allerlei puzzels die de dj’s dichter bij de oplossing brengen. Luisteraars kunnen hen daarbij helpen. Ook zijn er door het hele land hints verspreid. Elke dag tussen 06.00 uur en 20.00 uur wordt er live radio gemaakt vanuit de Q-escape room. De dj's eten en slapen er ook.
Succesvolle eerdere edities
Met de Q-escape room bouwt Qmusic in de kerstperiode aan een spannende traditie waarbij alle luisteraars mee kunnen puzzelen. Dat deden zij tijdens de eerdere edities dan ook massaal. Vorig jaar kwamen er dagelijks meer dan 10.000 berichten binnen en het aantal bezoekers op de website en in de app steeg explosief. Luisteraars kunnen ook dit jaar weer live mee kijken in de studio. Op de site werd de videoplayer 11 keer zoveel gebruikt als tijdens een normale week en via de app zelfs 40 keer zoveel.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Play pakt dit voorjaar uit met verticale vernieuwing, verfrissende verhalen en veelbelovende vetes
- Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte verzorgen commentaar bij Eurovisie Songfestival
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Documentaire 'Fukushima: Days That Shocked The World' op Discovery
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- 'Ik Vertrek' volgt Simoon en Arrie naar Spanje
- Vader en dochter Vosters staan samen in de rechtbank: 'Pleiten met je eigen kind schept een speciale band'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO
Kijktip van de dag

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.
'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.



































