Marco Bakker brengt muzikale ode aan Sinatra in 'Max Muziekspecial'

Marco Bakker kent als bariton een lange en rijke carričre van zo'n zestig jaar, met zowel nationaal als internationaal succes. Hij bouwde in al deze jaren een breed opera-, operette- en concertrepertoire op waarmee hij in diverse concertzalen in binnen- en buitenland optrad.
In de 'MAX Muziekspecial' wordt Marco begeleid door het dertigkoppige orkest The New Symphonics onder leiding van Maurice Luttikhuis. Ze voeren diverse nummers uit, zoals The September Of My Years, How Old Am I en Hello, Young Lovers.
Operazanger Marco Bakker, 87 jaar oud, geniet nog volop van het leven en alles wat het hem te bieden heeft. Maar ook kijkt hij met liefde en nostalgie terug naar de voorbije jaren en beseft hij zich dat de winter in aantocht is. Met deze gedachte en geïnspireerd door de grote Amerikaanse zanger Frank Sinatra was het Marco's grote wens om nog eens een album op te nemen met liedjes uit het 'Great American Songbook', een collectie van Amerikaanse jazz en lichte muziek uit de twintigste eeuw. Met liedjes voornamelijk uit Hollywoodfilms, Broadway musicals en muziektheater.
Marco Bakker: 'Als fan van de grote Amerikaanse crooners en in het bijzonder Frank Sinatra, wachtte ik jaren, om een album te wijden aan dit genre. Begonnen als vocalist bij het Metropole Orkest, richtte ik mij later op het opera-en klassieke materiaal, waarin ik een succesvolle internationale carrière mocht maken. Terugkerend naar mijn begintijd als vocalist, ontstond dit album, mede door de bijzondere inspiratie van vriend, dirigent, arrangeur en componist Maurice Luttikhuis.'
In samenwerking met topdirigent Maurice Luttikhuis (bekend van het Metropole Orkest) en een groot aantal musici werkte Marco een jaar lang hard om zijn droom te verwezenlijken. Tijdens de 'MAX Muziekspecial' brengt Marco Bakker samen met het orkest The New Symphonics onder leiding van dirigent Maurice een aantal nummers ten gehore. Denk hierbij aan bekende nummers als; The September Of My Years, How Old Am I, It Was A Very Good Year, Hello, Young Lovers en I Believe I’m Gonna Love You.
'MAX Muziekspecial: Marco Bakker', zondag 20 april om 18.10 uur bij MAX op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw gezicht Robčrt van Beckhoven vormt ij(s)ersterk duo met Miljuschka op 24Kitchen
- Winnaars 2e kwalificatieronde 'Gouden Televizier-Ring 2026'
- Kijkcijfers: dinsdag 3 maart 2026
- Kijkcijfers: 'De Mol' best bekeken programma van 2025
- '2050': indringende docureeks rond klimaat met Eric Goens op Antarctica
- Maart vol humor: Comedy Central serveert comedyklassiekers en publieksfavorieten
- Gemeentelijke geldzaken onder de loep in 'Meldpunt Actueel Debat'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE sluiten februari sterk af met Olympische Winterspelen en 'JOE Singalong Top 500'
- Dubbele winst voor Roxy Dekker bij 3FM Awards
- De Camper van Sven & Anke is vertrokken
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Herberg Van Ouds 't Nest
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'?
Kijktip van de dag

CIA-agenten FDR en Tuck zijn onafscheidelijke partners en de beste vrienden. Tot ze allebei vallen voor de charmes van dezelfde vrouw: Lauren. Wat begint als een onschuldig verleidingsspelletje, verandert al gauw in een meedogenloze oorlog. De twee spionnen gooien al hun vaardigheden en technologische snufjes in de strijd om hun doelwit te verleiden en de ander buitenspel te zetten.
'This Means War', film uit 2012 met oa. Reese Witherspoon, om 20.35 uur op VTM 3.



































