Marcel de Vries nieuwe presentator ochtendshow Sterren NL Radio

Humor, interactie en natuurlijk heel veel Nederlandstalige muziek. Dat zijn de ingrediënten van de nieuwe ochtendshow bij NPO Sterren NL Radio. DJ Marcel de Vries versterkt vanaf 2 januari het presentatieteam van de zender en is elke werkdag van 6.00 tot 10.00 uur te horen.
Met zijn programma 'Marcel in de Morgen' brengt hij vrolijke radio met alle ruimte voor Nederlandse muziek en een centrale rol voor de luisteraar.
Marcel is al sinds jonge leeftijd bezig met radio maken en start in 2007 bij RADIONL als DJ. Hij kijkt er naar uit om bij NPO Sterren NL aan de slag te gaan. 'Toen AVROTROS mij benaderde om voor NPO Sterren NL een programma te komen maken, kwam dat voor mij op een goed moment. Ik ben toe aan een nieuwe uitdaging, een andere omgeving. Na 15 jaar radio in de vroege ochtend ben ik verheugd om dat voort te zetten bij NPO Sterren NL. Een prachtige zender die zich sinds de oprichting hard maakt voor Nederlandstalige muziek.'
Joost Strootman, eindredacteur radio bij Sterren NL: 'Fantastisch dat Marcel het presentatieteam van NPO Sterren NL Radio komt versterken. We hebben de afgelopen tijd al veel stappen gezet om de zender nog beter te positioneren als 'de nummer 1 in Nederlandstalige muziek'. Ik verwacht dat we met de komst van Marcel een nog betere programmering neer kunnen zetten voor onze luisteraars. Marcel is positief, veelzijdig en een groot talent met hart voor de muziek van NPO Sterren NL.'
Over NPO Sterren NL
NPO Sterren NL is hét toonaangevende multimediale platform van AVROTROS en NPO, gericht op Nederlandse muziek en (gevestigde en aankomende) artiesten in het populaire en volkse genre. Het platform bestaat uit een radiostation, een app met bijbehorende website, zendtijd op televisie én een grote online social community. NPO Sterren NL heeft als missie om, als bewaker van de schatkamer van de Nederlandse muziek, dit belangrijke en populaire onderdeel van de Nederlandstalige volkscultuur uit te lichten, te archiveren en te promoten. Andere presentatoren zijn onder meer Corné Klijn, Emilie Sleven, Jan Paparazzi en Chantal Hutten. Sterren NL Radio is te beluisteren via DAB+ en nposterren.nl.
'Marcel in de Morgen' is vanaf maandag 2 januari elke werkdag te horen tussen 6.00 en 10.00 uur op Sterren NL Radio.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Maandag start Malou Petter als nieuwe presentatrice van 'EenVandaag'
- 'Karrewiet' en Pommelien Thijs grote winnaars op het 'Gala van de Gouden K’s 2025'
- Deze kinderen maken het verschil: dit zijn de nominaties voor de KRO-NCRV's Lief gebaar Award
- 'Becoming Meewis': waar traditie en vernieuwing elkaar ontmoeten in een tweesterrenkeuken
- Eerste bommetje in 'Konvooi': 'Jullie hebben nog 38 km de tijd om te beslissen wie afvalt'
- 'Radar' maandag over het nieuwe pensioenstelsel en de giftcard
- 'Floortje naar het Einde van de Wereld' is in Botswana
- Zoete inval in 'Bestemming X' gooit het spel weer om
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Belgian Music Matters: DAAN, Portland, High Hi, ‘t Hof van Commerce en Das Pop kapen de avond van Willy
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de kantine van FC Aalsmeer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Aan De Slag!' wint Gouden RadioRing 2025
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België
Kijktip van de dag

Het konvooi start in Hasselt met de families Badi, Torfs, Torrekens en Lammertyn. Op weg naar Duitsland worden ze geconfronteerd met warme vlaai, een pijnlijke talentenjacht en een eerste afscheid.
'Konvooi', om 20.00 uur op Play.



































