Mandy woensdag in 'Het Mooiste Meisje van de Klas'

dinsdag 18 maart 2025
Foto: © AVROTROS 2020

Jaap Jongbloed gaat op zoek naar het verhaal achter het ooit aanbeden mooiste meisje uit de klas. Is haar schoonheid een garantie voor succes in het leven geweest of werd het juist als belemmering ervaren?

Klasgenoten en bekenden halen herinneringen aan haar en de oude schooltijd op.


Mandy is niet alleen het mooiste, maar ook het braafste meisje van de klas. Ze valt liever niet op, omdat ze bang is dat haar grote geheim uitkomt. Met theater en dans kan ze even ontsnappen aan de werkelijkheid. Op 14-jarige leeftijd vertelt Mandy een schoolvriendin dat ze al jarenlang door haar opa wordt misbruikt. Een onthulling die er gelukkig voor zorgt dat het misbruik stopt, alleen begint voor Mandy dan pas de verwerking. Mandy vertelt over haar jeugd waarin zij in 2 werelden geleefd heeft en het trauma waarmee ze moest leren omgaan. Ook keert Mandy terug naar plekken en personen die een belangrijke rol in haar leven hebben gespeeld.

'Het Mooiste Meisje van de Klas', woensdag 19 maart om 21.30 uur op bij AVROTROS op NPO 1.


Het mooiste meisje van de klas op tv
Zaterdag 29 augustus om 06u55  »
NPO 1
Petra (1965) groeit op in de Roermondse arbeiderswijk De Donderberg. Na haar vwo-examen gaat ze Arabisch studeren. Jaap ontmoet Petra in de door haar zo geliefde stad Ca?ro.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:45
    Het weer
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:35
    NYPD Blue
    01:40
    Geen uitzending
  • 23:25
    Sympathy for the Devil
    01:00
    Border Security: Australia's Front Line
  • 23:55
    S.W.A.T.
    00:50
    Anoniem
  • 00:45
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 00:05
    ER
    00:55
    Suits
  • 00:30
    SOS Piet
    01:05
    Binnenstebuiten
  • 00:35
    Zeg Eens Euh
    01:35
    De Tafel van Gert
  • 00:15
    Modern Family
    00:50
    Superman & Lois
  • 00:20
    NCIS: Los Angeles
    01:20
    Most Outrageous Crimes
  • 00:35
    MasterChef UK
    01:55
    A Place in the Sun
  • 00:15
    Cold Case
    02:10
    Geen uitzending
  • 00:14
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:43
    De perfecte werkplaats
    01:00
    Roger
  • 00:30
    Meesterlijke Klassiekers
    01:05
    Meat Timon
  • 00:30
    Truelove
    01:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 00:40
    Burn Notice
    02:10
    Below Deck Sailing Yacht
  • 00:40
    NOS Journaal Laat
    01:05
    EenVandaag
  • 00:35
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:20
    Meiden die rijden
    01:10
    A Beautiful Mess