Mandy woensdag in 'Het Mooiste Meisje van de Klas'

dinsdag 18 maart 2025
Foto: © AVROTROS 2020

Jaap Jongbloed gaat op zoek naar het verhaal achter het ooit aanbeden mooiste meisje uit de klas. Is haar schoonheid een garantie voor succes in het leven geweest of werd het juist als belemmering ervaren?

Klasgenoten en bekenden halen herinneringen aan haar en de oude schooltijd op.


Mandy is niet alleen het mooiste, maar ook het braafste meisje van de klas. Ze valt liever niet op, omdat ze bang is dat haar grote geheim uitkomt. Met theater en dans kan ze even ontsnappen aan de werkelijkheid. Op 14-jarige leeftijd vertelt Mandy een schoolvriendin dat ze al jarenlang door haar opa wordt misbruikt. Een onthulling die er gelukkig voor zorgt dat het misbruik stopt, alleen begint voor Mandy dan pas de verwerking. Mandy vertelt over haar jeugd waarin zij in 2 werelden geleefd heeft en het trauma waarmee ze moest leren omgaan. Ook keert Mandy terug naar plekken en personen die een belangrijke rol in haar leven hebben gespeeld.

'Het Mooiste Meisje van de Klas', woensdag 19 maart om 21.30 uur op bij AVROTROS op NPO 1.


Het mooiste meisje van de klas op tv
Zaterdag 6 juni om 11u25  »
NPO 1
Jaap Jongbloed ontmoet Nancy in New York, de wervelende wereldstad die haar blijft inspireren. De Amsterdamse Nancy Neede was in 1984 de eerste zwarte Miss in Nederland. Dit opent deuren voor haar eigen carri?re.
Zaterdag 13 juni om 11u25  »
NPO 1
Het modebewuste meisje Ankie groeit op in de Bommelerwaard. Haar verlangen naar het leven en feesten wordt aangewakkerd door vroege confrontaties met de dood van haar veertienjarige zusje.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Door de Bomen' - Joke Devynck (VRT 1)

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.

'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:15
    Witse
    18:04
    VRT NWS Update
  • 17:00
    Stasi FC
    18:25
    Wakker in Paraguay
  • 17:00
    3Hz
    17:25
    GameKeepers
  • 16:20
    Huis Gemaakt
    17:30
    Interlandvoetbal Mannen
  • 17:00
    Home and Away
    17:30
    Blind getrouwd: Australië
  • 17:15
    9-1-1
    18:10
    The Goldbergs
  • 16:55
    Stargate SG-1
    17:45
    Ultimate Police Interceptors
  • 16:50
    Suits
    17:35
    ER
  • 17:20
    SOS Piet
    17:50
    Nonkel Jef
  • 16:55
    Huizenjagers
    17:50
    Blind Gekocht
  • 17:00
    Manifest
    17:50
    Fire Country
  • 17:10
    Two and a Half Men
    17:40
    3rd Rock From the Sun
  • 16:45
    Interior Design Masters
    17:55
    Hello Goodbye
  • 17:00
    Murder 360
    18:45
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:14
    Tooldokter
    17:55
    Sixties To Six
  • 16:55
    Chris Cooks Cymru
    17:30
    Loïc: Zot van Koken
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Planet Earth III
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:15
    Lucas etc.
    17:25
    De dodelijkste 60 specials