LUNA, Prins S. en de Geit en JBN Soundsystem maken line-up 3FM Awards compleet

Het 3FM Awards-feestje is nu helemaal compleet! NPO 3FM voegt de laatste namen toe aan de line-up: 3FM Talent LUNA en Prins S. en de Geit treden op tijdens de awardshow in Den Haag.
Maar daarmee is het feest nog niet voorbij, na de uitreiking barst de afterparty los met een spectaculaire dj-set van JBN Soundsystem, 3FM-dj Yoeri Leeflang en Delirean.
De 3FM Awards zijn dé Nederlandse muziekprijzen die worden bepaald door de 3FM-luisteraar. Er kan nog tot en met dinsdag 25 februari gestemd worden op de genomineerden via 3FM.nl/awards. Onder anderen Kensington, Froukje, DI-RECT, Roxy Dekker, RONDÉ, Claude, Chef’Special, Son Mieux en Bente maken kans om met een felbegeerde 3FM Award naar huis te gaan. Voor iedereen die ervan droomt om hun favoriete artiest een prijs te overhandigen, kan die droom dit jaar werkelijkheid worden. Voor het eerst geeft 3FM luisteraars de unieke kans om tijdens de awardshow een 3FM Award uit te reiken. Luisteraars maken kans door te stemmen op hun favorieten.
Extra kaarten
Met de toevoeging van de laatste namen is de line-up van de 3FM Awards nu helemaal rond. In het PAARD in Den Haag warmen 3FM-dj’s Andres Odijk en Obi Raaijmaakers de zaal op tijdens de pre-party, waarna Chef’Special, Bente, S10 met Froukje, LUNA en Prins S. en de Geit op het podium staan. Na de awardshow gaat het feest verder met een knallende afterparty, verzorgd door JBN Soundsystem – die als Jungle by Night genomineerd zijn voor de categorie Beste Album, 3FM-dj Yoeri Leeflang en Delirean. Goed nieuws voor fans: 3FM maakte vandaag bekend dat er extra kaarten in de verkoop gaan.
Over 3FM Awards
De 3FM Awards zijn de jaarlijkse publieke popprijzen voor de beste Nederlandse acts en artiesten. Luisteraars bepalen de winnaars van de awards in de volgende categorieën: Beste Artiest, Beste Groep, Beste Song, Beste Album, Beste Indie Act, Beste Samenwerking en Beste Nieuwkomer. De uitreiking van de 3FM Awards is op dinsdag 25 februari in poppodium PAARD in Den Haag en te volgen via 3FM, NPO Luister of het YouTube-kanaal van 3FM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wie scoort de meeste punten met de badkamer in 'Huis Gemaakt'?
- Kijkcijfers: dinsdag 28 april 2026
- Bloeit daar iets moois? Jongste duo moet 'puppy love' tonen op de dansvloer van 'So You Think You Can Dance'
- Nieuw seizoen van 'Temptation Island' onder vuur: koppel blijkt samen een kind te hebben
- Kijkcijfers: maandag 27 april 2027
- NTR herhaalt vrijdag documentaire over Dick Matena
- Winkelmandstress en gerechten 'zoals vocht uit een putteke'
- Viktor Verhulst geraakt door verhaal van Silvie in 'Brieven Aan Samson'
- 'Wortelboer en Van Rossem' donderdag over de dood
- Tom Egbers onderzoekt onbekend oorlogsverhaal in EO-documentaire 'De Brief'
- Qmusic-dj Domien Verschuuren krijgt eigen tulp in de Keukenhof vanwege 20-jarig radio-jubileum
- Q-Beach House blijft aan Belgische kust: Oostende verlengt succesformule tot 2032
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'?
Kijktip van de dag

In de aanloop naar haar huwelijk merkt Máxima dat het leven aan het hof zwaarder weegt dan ze had voorzien. Haar verlangen naar zelfstandigheid botst met de strenge koninklijke regels. Terwijl de gebeurtenissen van 11 september de wereld op zijn kop zetten, groeit haar band met de schoonfamilie. Op de dag van de indrukwekkende bruiloft voelt ze echter het gemis van haar eigen familie, een gemis dat haar een traan doet laten.
'Máxima', om 21.40 uur op VTM.



































