LUNA, Prins S. en de Geit en JBN Soundsystem maken line-up 3FM Awards compleet

Het 3FM Awards-feestje is nu helemaal compleet! NPO 3FM voegt de laatste namen toe aan de line-up: 3FM Talent LUNA en Prins S. en de Geit treden op tijdens de awardshow in Den Haag.
Maar daarmee is het feest nog niet voorbij, na de uitreiking barst de afterparty los met een spectaculaire dj-set van JBN Soundsystem, 3FM-dj Yoeri Leeflang en Delirean.
De 3FM Awards zijn dé Nederlandse muziekprijzen die worden bepaald door de 3FM-luisteraar. Er kan nog tot en met dinsdag 25 februari gestemd worden op de genomineerden via 3FM.nl/awards. Onder anderen Kensington, Froukje, DI-RECT, Roxy Dekker, RONDÉ, Claude, Chef’Special, Son Mieux en Bente maken kans om met een felbegeerde 3FM Award naar huis te gaan. Voor iedereen die ervan droomt om hun favoriete artiest een prijs te overhandigen, kan die droom dit jaar werkelijkheid worden. Voor het eerst geeft 3FM luisteraars de unieke kans om tijdens de awardshow een 3FM Award uit te reiken. Luisteraars maken kans door te stemmen op hun favorieten.
Extra kaarten
Met de toevoeging van de laatste namen is de line-up van de 3FM Awards nu helemaal rond. In het PAARD in Den Haag warmen 3FM-dj’s Andres Odijk en Obi Raaijmaakers de zaal op tijdens de pre-party, waarna Chef’Special, Bente, S10 met Froukje, LUNA en Prins S. en de Geit op het podium staan. Na de awardshow gaat het feest verder met een knallende afterparty, verzorgd door JBN Soundsystem – die als Jungle by Night genomineerd zijn voor de categorie Beste Album, 3FM-dj Yoeri Leeflang en Delirean. Goed nieuws voor fans: 3FM maakte vandaag bekend dat er extra kaarten in de verkoop gaan.
Over 3FM Awards
De 3FM Awards zijn de jaarlijkse publieke popprijzen voor de beste Nederlandse acts en artiesten. Luisteraars bepalen de winnaars van de awards in de volgende categorieën: Beste Artiest, Beste Groep, Beste Song, Beste Album, Beste Indie Act, Beste Samenwerking en Beste Nieuwkomer. De uitreiking van de 3FM Awards is op dinsdag 25 februari in poppodium PAARD in Den Haag en te volgen via 3FM, NPO Luister of het YouTube-kanaal van 3FM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Gene Paniek!': Philippe Geubels helpt als angstcoach Vlamingen omgaan met hun angsten
- Van wereldcrisis tot wijkbeleid: 'Kiespijn' onderzoekt wat er écht te kiezen valt
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' terug met nieuw seizoen
- VRT en Kom op tegen Kanker vormen 'Het Grootste Lichtpunt tegen Kanker'
- Gert Verhulst steeds nadrukkelijker in beeld als overnemer van Play
- Housewife Kiki zorgt voor spanning in 'Stukken Van Mensen': 'Ik zie twee mensen enorm zenuwachtig!'
- Defensieminister Ruben Brekelmans bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Cafe Bistro Rijnbar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- KRO-NCRV's 'Pointer' over de gevaren van AI-chatapps
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































