Luistercijfers: 'De 538 Ochtendshow' voor het eerst maand lang marktleider in 20-49 jaar

'De 538 Ochtendshow' met Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen en Florentien van der Meulen is de volledige maand september marktleider in de commercieel belangrijke doelgroep 20-49 jaar.
Het is voor het eerst dat de ochtendshow een maand lang het marktleiderschap in bezit heeft. Met een record marktaandeel van 21,0% verstevigt de ochtendshow haar positie en zet het de groei van de afgelopen maanden overtuigend door.
De cijfers tonen de onverminderd stijgende populariteit van 'De 538 Ochtendshow'. De show weet keer op keer te groeien en de markt te domineren en daarmee drukt Radio 538 definitief haar stempel in het ochtendslot van de radiomarkt.
In vergelijking met september vorig jaar boekt 'De 538 Ochtendshow' een winst van 7,0 procentpunt. Het marktaandeel van 21,0% is daarmee nog nooit zo hoog geweest. 'De 538 Ochtendshow' neemt daarmee niet alleen de nummer één positie in, maar is ook de sterkste stijger in de radiomarkt.
Meer bereik en langere luistertijd
'De 538 Ochtendshow' weet wekelijks ruim 1,5 miljoen luisteraars in de leeftijdsgroep 20-49 jaar te bereiken, een groei van maar liefst 11% ten opzichte van vorig jaar september. Dit komt neer op een toename van 153.000 luisteraars. Bovendien blijft niet alleen het aantal luisteraars stijgen, maar luisteren zij ook langer: de luistertijd is met 41% gegroeid naar een gemiddelde van 4 uur en 37 minuten per week.
In 13+ stijging naar #2 positie van Nederland
Ook in de bredere doelgroep 13+ laat 'De 538 Ochtendshow' een krachtige stijging zien. Waar De 538 Ochtendshow vorig jaar september nog 10,3% scoorde, stijgt het dit jaar met 17% naar 12,0%. Daarmee schuift het programma door van de #4 naar de #2 ochtendshow van Nederland. Het bereik in 13+ is toegenomen met 324.000 naar ruim 2,7 miljoen luisteraars (stijging van 14%).
Bron: NMO/Ipsos, ma-vr 06.00-10.00 uur, 20-49 jaar en totaal 13+
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Slimste Mens ter Wereld’ lost laatste mysterie op: Erik Van Looy verklapt 38ste deelnemer
- Nieuw seizoen van 'Mystery At Blind Frog Ranch' op Discovery
- Nieuw seizoen van 'Skin A&E' te zien op TLC
- Jesse Klaver, Britt Dekker en John de Bever te gast in 'Vier Linkerhanden' met Wilfred Genee
- Roxeanne Hazes, Nick Schilder, Jim Bakkum, Diggy Dex en Zoë Livay in eerste editie van 'Nationale Lichtjesavond'
- In november is er nog meer om naar uit te kijken op Cartoon Network
- Ontdek wat National Geographic te bieden heeft in november
- Dit zijn de highlights op Pickx+ in november
- Magische feestdagen met 'Ramons Zoete Keuken' op 24Kitchen
- BBC Belgium in november: nieuwe mysteries, gevaarlijke geheimen en onverwachte wendingen
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'?
Kijktip van de dag

Acht schoolverlaters belanden op het eiland Corsica voor het avontuur van hun leven. Tom Waes verrast hen met een kamp geleid door drie ex-Special Forces-operatoren. Vanuit hun opleiding bij de Special Forces hopen Fly, Ralph en Bush de acht jongens en meisjes te inspireren. Maar dan moeten ze eerst wel de weg vinden naar het kampterrein. En nog belangrijker: ziet iedereen van de groep het eigenlijk wel zitten om mee te doen aan dit kamp?
'Kamp Fly', om 20.05 uur op VRT 1.




































