Lucille Werner, Gregory Sedoc, thuisbakker Aline en meer in 'Doorbakken'

dinsdag 28 januari 2020

In de zesde aflevering van het MAX-programma 'Doorbakken' ontvangt presentator Irene Moors onder meer Lucille Werner en Gregory Sedoc. Janny en Robèrt gaan op zoek naar het recept van de appeltaart van de oma van Maarten van Rossem.

Met haar gasten blikt Irene Moors terug op aflevering zeven van 'Heel Holland Bakt', waarin het thema afgelopen zondag Weer niet gelukt was.


Presentator Lucille Werner, onder meer bekend van 'Lingo' en 'Minister van Gehandicaptenzaken', is groot fan van Heel Holland Bakt. In 'Doorbakken' laat ze haar licht schijnen op de opdrachten en kandidaten. Ook voormalig hordeloper en NOS-analist Gregory Sedoc schuift aan. Hij heeft aan de hotelschool gestudeerd en is 'Heel Holland Bakt'-fan van het eerste uur.

Anat Ratzabi maakt kunst van chocola. Toevallig, want in 'Heel Holland Bakt' moesten de bakkers een chocolade bombe maken. In Doorbakken laat Anat zien hoe veelzijdig het product chocolade is.

Helaas moest afgelopen zondag bakker Aline de tent verlaten, maar gelukkig zien we haar terug in 'Doorbakken'. Ze krijgt bezoek van Robèrt; samen gaan ze chocolademousse maken. Verder gaan Janny en Robèrt op zoek naar het recept van de appeltaart van de oma van Maarten van Rossem. In De slimste mens gaf hij aan dat zijn mooiste verjaardagscadeau ooit, de appeltaart van zijn oma is. Maar dat recept is hij kwijt… Janny en Robèrt gaan met Maarten op zoek naar aanwijzingen om het recept van die taart terug te vinden. En natuurlijk gaat Robèrt heel veel appeltaarten bakken, om zo tot de ultieme taart te komen.

Tot slot zijn in de studio van 'Doorbakken' verschillende thuisbakkers aanwezig. Zij hebben, geïnspireerd door de baksels in de tent, hun eigen spektakelstuk gebakken.

'Doorbakken', woensdag 29 januari om 21.35 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.

'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 08:35
    Boomhutverhalen
    06:00
    Tik Tak
  • 08:35
    Move On
    01:00
    Geen uitzending
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    02:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    03:10
    Geen uitzending
  • 08:35
    Geen uitzending
    02:15
    Neighbours: A New Chapter
  • 08:20
    Family Matters
    02:20
    Geen uitzending
  • 08:20
    De Gastentafel
    02:50
    Geen uitzending
  • 08:20
    Shades of Blue
    02:15
    Geen uitzending
  • 08:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:31
    Diy on wheels
    00:00
    Oh What A Night
  • 08:30
    Het Weekmenu
    02:00
    A la carte
  • 07:55
    All Creatures Great and Small
    02:20
    Catch Me a Killer
  • 08:00
    The Kardashians
    02:10
    Scrubs
  • 08:30
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 08:35
    Bak mee met MAX
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:30
    Charlie en Lola
    02:10
    Eva