Lucille Werner, Gregory Sedoc, thuisbakker Aline en meer in 'Doorbakken'

dinsdag 28 januari 2020

In de zesde aflevering van het MAX-programma 'Doorbakken' ontvangt presentator Irene Moors onder meer Lucille Werner en Gregory Sedoc. Janny en Robèrt gaan op zoek naar het recept van de appeltaart van de oma van Maarten van Rossem.

Met haar gasten blikt Irene Moors terug op aflevering zeven van 'Heel Holland Bakt', waarin het thema afgelopen zondag Weer niet gelukt was.


Presentator Lucille Werner, onder meer bekend van 'Lingo' en 'Minister van Gehandicaptenzaken', is groot fan van Heel Holland Bakt. In 'Doorbakken' laat ze haar licht schijnen op de opdrachten en kandidaten. Ook voormalig hordeloper en NOS-analist Gregory Sedoc schuift aan. Hij heeft aan de hotelschool gestudeerd en is 'Heel Holland Bakt'-fan van het eerste uur.

Anat Ratzabi maakt kunst van chocola. Toevallig, want in 'Heel Holland Bakt' moesten de bakkers een chocolade bombe maken. In Doorbakken laat Anat zien hoe veelzijdig het product chocolade is.

Helaas moest afgelopen zondag bakker Aline de tent verlaten, maar gelukkig zien we haar terug in 'Doorbakken'. Ze krijgt bezoek van Robèrt; samen gaan ze chocolademousse maken. Verder gaan Janny en Robèrt op zoek naar het recept van de appeltaart van de oma van Maarten van Rossem. In De slimste mens gaf hij aan dat zijn mooiste verjaardagscadeau ooit, de appeltaart van zijn oma is. Maar dat recept is hij kwijt… Janny en Robèrt gaan met Maarten op zoek naar aanwijzingen om het recept van die taart terug te vinden. En natuurlijk gaat Robèrt heel veel appeltaarten bakken, om zo tot de ultieme taart te komen.

Tot slot zijn in de studio van 'Doorbakken' verschillende thuisbakkers aanwezig. Zij hebben, geïnspireerd door de baksels in de tent, hun eigen spektakelstuk gebakken.

'Doorbakken', woensdag 29 januari om 21.35 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gala van de Gouden K's 2025' (Ketnet)

De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialmediasterren en programma's waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K's mee naar huis nemen? Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma's in de categorie 'Ketnet fictie' zijn 'Diede-Skate', 'De regels van Floor', 'Waiko', '#LikeMe' en 'United'.

'Het Gala van de Gouden K's 2025', om 20.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:45
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:15
    Gooische Vrouwen
    06:20
    Kabouter Plop
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:00
    Te bepalen
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:50
    Yellowjackets
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:45
    60 Days In
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:15
    The Endgame
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:10
    The X-Files
  • 00:40
    Oep z'n bakkes
  • 01:30
    FBI
    01:00
    Criminal Minds
  • 01:00
    See
    23:10
    In Time
  • 01:45
    Body Shockers
    01:00
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 01:35
    Big Sky
    00:20
    C.S.I. New York
  • 00:54
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:51
    Het zelfbouwhuis
    00:00
    Oh What A Night
  • 01:35
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    00:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 01:45
    Death in Paradise
    00:45
    Murdoch Mysteries
  • 01:15
    The Equalizer
    01:00
    The Resident
  • 01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
    00:15
    The Connection
  • 01:40
    Café Kockelmann
    00:20
    The Old Bachelor
  • 01:40
    Sluipschutters
    00:50
    First Dates