Lucille Werner, Gregory Sedoc, thuisbakker Aline en meer in 'Doorbakken'

dinsdag 28 januari 2020

In de zesde aflevering van het MAX-programma 'Doorbakken' ontvangt presentator Irene Moors onder meer Lucille Werner en Gregory Sedoc. Janny en Robčrt gaan op zoek naar het recept van de appeltaart van de oma van Maarten van Rossem.

Met haar gasten blikt Irene Moors terug op aflevering zeven van 'Heel Holland Bakt', waarin het thema afgelopen zondag Weer niet gelukt was.


Presentator Lucille Werner, onder meer bekend van 'Lingo' en 'Minister van Gehandicaptenzaken', is groot fan van Heel Holland Bakt. In 'Doorbakken' laat ze haar licht schijnen op de opdrachten en kandidaten. Ook voormalig hordeloper en NOS-analist Gregory Sedoc schuift aan. Hij heeft aan de hotelschool gestudeerd en is 'Heel Holland Bakt'-fan van het eerste uur.

Anat Ratzabi maakt kunst van chocola. Toevallig, want in 'Heel Holland Bakt' moesten de bakkers een chocolade bombe maken. In Doorbakken laat Anat zien hoe veelzijdig het product chocolade is.

Helaas moest afgelopen zondag bakker Aline de tent verlaten, maar gelukkig zien we haar terug in 'Doorbakken'. Ze krijgt bezoek van Robèrt; samen gaan ze chocolademousse maken. Verder gaan Janny en Robèrt op zoek naar het recept van de appeltaart van de oma van Maarten van Rossem. In De slimste mens gaf hij aan dat zijn mooiste verjaardagscadeau ooit, de appeltaart van zijn oma is. Maar dat recept is hij kwijt… Janny en Robèrt gaan met Maarten op zoek naar aanwijzingen om het recept van die taart terug te vinden. En natuurlijk gaat Robèrt heel veel appeltaarten bakken, om zo tot de ultieme taart te komen.

Tot slot zijn in de studio van 'Doorbakken' verschillende thuisbakkers aanwezig. Zij hebben, geïnspireerd door de baksels in de tent, hun eigen spektakelstuk gebakken.

'Doorbakken', woensdag 29 januari om 21.35 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Moordzaken: Liefde is geen Alibi' - José Masschelin (VTM)

Op 1 juli 2010 wordt Brenda Rollier in Stekene dood aangetroffen, hangend aan een hondenleiband. De politie spreekt van zelfdoding, maar haar familie verdenkt echtgenote Cindy. Drie jaar later komt de gruwelijke waarheid aan het licht.

'Moordzaken: Liefde is geen alibi', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Clips
    14:40
    De Ridder
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:25
    Meneer Papier
    14:30
    Kaatjes Kameraadjes
  • 14:15
    Wittekerke
    15:10
    Cheers
  • 14:25
    Random Breath Test
    15:20
    GPs: Behind Closed Doors
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:30
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:40
    Xena: Warrior Princess
  • 08:35
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:15
    Bake Off Vlaanderen
    15:20
    De Zussen Coorevits
  • 14:05
    Crash
    16:05
    This Is Us
  • 14:00
    Fear Factor USA.
    16:40
    Brooklyn Nine-Nine
  • 14:20
    Lekker Licht
    14:30
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 14:20
    Snapped
    15:10
    The First 48
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:06
    Het appartement
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:20
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 12:50
    Agatha Christie's Marple
  • 13:50
    NCIS
    14:45
    Under the Banner of Heaven
  • 14:15
    NOS Journaal
    14:30
    NOS Paralympische Winterspelen
  • 13:50
    De Ongelooflijke Podcast
    14:50
    2 Meter Sessies
  • 14:15
    SamSam
    14:30
    De Smurfen