Lucille Werner, Gregory Sedoc, thuisbakker Aline en meer in 'Doorbakken'

dinsdag 28 januari 2020

In de zesde aflevering van het MAX-programma 'Doorbakken' ontvangt presentator Irene Moors onder meer Lucille Werner en Gregory Sedoc. Janny en Robčrt gaan op zoek naar het recept van de appeltaart van de oma van Maarten van Rossem.

Met haar gasten blikt Irene Moors terug op aflevering zeven van 'Heel Holland Bakt', waarin het thema afgelopen zondag Weer niet gelukt was.


Presentator Lucille Werner, onder meer bekend van 'Lingo' en 'Minister van Gehandicaptenzaken', is groot fan van Heel Holland Bakt. In 'Doorbakken' laat ze haar licht schijnen op de opdrachten en kandidaten. Ook voormalig hordeloper en NOS-analist Gregory Sedoc schuift aan. Hij heeft aan de hotelschool gestudeerd en is 'Heel Holland Bakt'-fan van het eerste uur.

Anat Ratzabi maakt kunst van chocola. Toevallig, want in 'Heel Holland Bakt' moesten de bakkers een chocolade bombe maken. In Doorbakken laat Anat zien hoe veelzijdig het product chocolade is.

Helaas moest afgelopen zondag bakker Aline de tent verlaten, maar gelukkig zien we haar terug in 'Doorbakken'. Ze krijgt bezoek van Robèrt; samen gaan ze chocolademousse maken. Verder gaan Janny en Robèrt op zoek naar het recept van de appeltaart van de oma van Maarten van Rossem. In De slimste mens gaf hij aan dat zijn mooiste verjaardagscadeau ooit, de appeltaart van zijn oma is. Maar dat recept is hij kwijt… Janny en Robèrt gaan met Maarten op zoek naar aanwijzingen om het recept van die taart terug te vinden. En natuurlijk gaat Robèrt heel veel appeltaarten bakken, om zo tot de ultieme taart te komen.

Tot slot zijn in de studio van 'Doorbakken' verschillende thuisbakkers aanwezig. Zij hebben, geïnspireerd door de baksels in de tent, hun eigen spektakelstuk gebakken.

'Doorbakken', woensdag 29 januari om 21.35 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.

'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:00
    Villa Politica
    01:05
    Journaallus
  • 13:00
    Winterbeelden
    01:20
    Nachtlus
  • 14:40
    Odo
    05:25
    Geen uitzending
  • 14:15
    Wittekerke
    01:50
    Geen uitzending
  • 13:45
    MasterChef Australia: Back to Win
    01:05
    Geen uitzending
  • 14:25
    S.W.A.T.
    00:30
    American Horror Story: NYC
  • 14:35
    Xena: Warrior Princess
    00:05
    Mee met de Flikken
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:20
    9-1-1
  • 10:00
    Joe
    01:30
    Geen uitzending
  • 14:35
    Bake Off Vlaanderen
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 14:20
    Found
    01:00
    Criminal Minds
  • 13:55
    The First 48
    01:00
    MacGyver
  • 14:35
    De Dagschotel
    01:40
    Kinderen kopen een huis
  • 14:10
    Snapped
    01:20
    C.S.I. New York
  • 14:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:41
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 14:40
    Lekker Lang Leven
    01:25
    Becoming Meewis
  • 14:05
    All Creatures Great and Small
    01:00
    Murdoch Mysteries
  • 14:40
    'Til Death Do Us Part Kourtney & Travis
  • 14:30
    NOS Paralympische Winterspelen
    01:15
    MolTalk
  • 14:15
    Kunststof
    01:25
    De Nachtzoen
  • 14:40
    Splat & Seymour
    01:25
    First Dates