Lize Korpershoek in documentaire 'Mijn Seks is Stuk'

dinsdag 3 december 2019

In de 3LAB documentaire Mijn seks is stuk onderzoekt Lize Korpershoek (34) waarom haar zin in seks binnen haar relaties altijd verdwijnt na de eerste verliefdheid.

Is liefde houdbaar zonder seks? En waarom vinden we seks zo belangrijk? Via een persoonlijke zoektocht verkent ze vrouwelijke seksualiteit, wat de oorsprong is van dit probleem, of het überhaupt een probleem is en of haar seks weer ‘heel’ te maken is.


Lize Korpershoek: 'Door in gesprek te gaan met andere vrouwen kwam ik erachter dat ik niet de enige ben met weinig zin in seks. In plaats van me nog langer bij dit gegeven neer te leggen ben ik een onderzoek gestart. In deze persoonlijke documentaire stel ik mij zo open, eerlijk en kwetsbaar mogelijk op. Het probleem ligt aan de oppervlakte, namelijk: geen zin in seks. De wortel van het probleem is veel minder zichtbaar en daarvoor heb ik dan ook heel diep moeten graven. Het zou geweldig zijn als vrouwen zich met deze documentaire gehoord en gesteund voelen en wellicht hun eigen zoektocht in gang zetten.'

Vanaf woensdag 4 december om 15.00 uur online te bekijken op het NPO 3 YouTube-kanaalen op www.npo3.nl/3lab.

Over de maker
Lize Korpershoek maakt en presenteert video’s voor uiteenlopende partijen, maar ook voor haar eigen social kanalen (o.a. poezensoap ‘De Samensmelting’ en ‘Adviezen van Lize’). Als uitgangspunt van haar werk gebruikt ze regelmatig zichzelf, de dingen waar ze tegenaan loopt en de mensen om haar heen. Daarnaast is ze illustrator en werd ze in 2019 doorThe Best Social Awards uitgeroepen tot Beste Instagrammer.

NPO 3LAB
3LAB is de plek voor talent en vernieuwing binnen NPO 3. Op dit platform worden regelmatig nieuwe series en documentaires geplaatst, gemaakt door talentvolle programmamakers.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:45
    Yellowjackets
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:20
    60 Days In
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 00:35
    De Tafel van Gert
    01:40
    De Tafel van de Week
  • 01:10
    FBI
    01:00
    Criminal Minds
  • 01:25
    Swamp People
    01:00
    The Winter King
  • 00:45
    Bachelor in Paradise Australia
    01:45
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 01:10
    Big Sky
    01:20
    C.S.I. New York
  • 00:54
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:17
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:20
    Bon Appetit
    01:25
    Becoming Meewis
  • 00:50
    The Castaways
    01:35
    Midsomer Murders
  • 01:05
    First Dates Australia
    01:35
    NCIS
  • 01:20
    Pauw & De Wit
    01:00
    EenVandaag
  • 01:20
    Nieuwsuur
    01:05
    Dit is de Week
  • 01:00
    Je Zal Het Maar Hebben
    01:00
    First Dates