Lex Gaarthuis en Gijs Staverman nieuwe presentatoren ochtend- en middagshow van Radio 10

Radio 10 heeft een gloednieuwe ochtend-, middag- en weekendprogrammering klaar. Vanaf 3 juni presenteert Lex Gaarthuis de ochtendshow van 6.00 tot 10.00 uur, samen met sidekick Luuk van den Braak en nieuwslezer Marrit de Vries.
Een maand later, op 1 juli, start Gijs Staverman in de middag van 16.00 tot 19.00 uur. Met de komst van Gijs naar het team van 10 en de nieuwe invulling van de populaire radioslots blijft het radiomerk stevig doorbouwen aan de profilering van de zender. Het programma 'Somertijd' met Rob van Someren zal een belangrijke pijler in het weekend zijn voor Radio 10 en verhuist naar de zaterdag- en zondagmiddag van 12.00 tot 15.00 uur.
Gaarthuis heeft een lange staat van dienst bij Radio 10. Acht jaar geleden liet hij de luisteraars van Radio 10 al met het goede been uit bed stappen met zijn eigen ochtendshow 'Goeiemorgen Lex'. Hierop volgden de shows 'Laat Met Lex', 'De 10 van...' en de huidige show 'Is Het Al Weekend?!' waar Lex te horen is samen met co-host Luuk van den Braak. Ook is hij momenteel al de vaste vervanger voor de ochtendshow op Radio 10.
Gaarthuis: 'Ik kijk er naar uit om samen met Luuk en Marrit de Radio 10 Ochtendshow te voorzien van een lach, een stevige dosis nuchterheid én natuurlijk een enorme bak grootste hits aller tijden!'
Staverman presenteert al ruim 30 jaar verschillende programma’s op de landelijke radio, waar hij onder andere te horen was op Veronica, Yorin, Qmusic en Radio 2. Met hem haalt Radio 10 een dj binnen met een groot hart voor – en veel kennis van muziek. Staverman sluit daarmee naadloos aan op het profiel van de zender.
Staverman: 'Soms krijg je een kans uit 10 duizenden en dan grijp je die met beide handen aan! De middagshow op Radio 10 is een avontuur waar ik vol enthousiasme voor ga. Radio 10 is een prachtig radiostation met een fantastisch dj-team en super enthousiaste luisteraars. Ik ben heel trots dat ik daar onderdeel van mag worden en ik heb er enorm veel zin in!'
'Somertijd' met Rob van Someren gaat verhuizen naar het weekend. Het programma is vanaf juli iedere zaterdag en zondag te horen van 12.00 tot 15.00 uur.
Dave Minneboo, creatief directeur Radio 10: 'Met deze nieuwe programmering voldoen we nog meer aan de wensen en luisterbehoefte van onze luisteraars. We willen onze luisteraars vermaken, een positieve sfeer creëren en een gevoel van verbondenheid en herkenning bieden met natuurlijk de grootste hits aller tijden en vertrouwde dj’s. Met Lex Gaarthuis in de ochtend, het onmiskenbare positieve geluid van Gijs Staverman in de middag en de grappen en grollen van Rob van Someren en zijn team van 'Somertijd' op zaterdag en zondag, is Radio 10 iedere dag van de week het gezelligste station van Nederland!'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Malou Petter is terug bij de NPO als presentator 'EenVandaag'
- Pathé vertoont nieuwe HBO Original 'A Knight at the Seven Kingdoms' vier dagen voor release
- 'Brieven aan Hueting': over de getuigenissen die Nederland niet wilde horen
- Tom Hanks maakt zijn debuut op The HISTORY Channel met documentaire over Tweede Wereldoorlog
- Topaffiche voor de MIA's 2025 met onder meer Pommelien Thijs en Zwangere Guy
- EK Handbal 2026 mannen exclusief live bij Ziggo Sport
- Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord in 'Dealen met Coke'
- 'Mysteriejagers' zoekt verder: wie heeft het gedaan?
- Van succesvol hersteltraject tot onbenutte tweede kansen dinsdag in 'De Rechtbank'
- Dit zijn de bekende Vlamingen voor de tweede week van ‘De Dag van Vandaag’
- Componist der Nederlanden Camiel Jansen co-presentator NPO Klassiek-programma 'Podium'
- NPO 3FM en NPO FunX vieren 40 jaar Eurosonic Noorderslag
- Chaos bij Qmusic: verboden woord 'beetje' zorgt direct voor ongekende reeks versprekingen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Maarssen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten' -
VTM Series brengt adrenaline van ER terug -
Eindelijk ontmaskerd! King Krab, wie ben je echt? -
King Krab over winst: 'Dit is écht waanzin' -
De ontmaskering van Eenhoorn!
Kijktip van de dag

De crew staat voor een bijzondere uitdaging: een vlucht met de Rode Duivels. Ze moeten 118 maaltijden serveren in slechts één uur tijd. Alsof dat niet volstaat, zorgt code oranje voor zware turbulentie. Voor de crew altijd een echte beproeving.
'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.



































