'Last Christmas' van Wham! populairste kersthit aller tijden

'Last Christmas' van Wham! staat dit jaar op nummer 1 in de 'Sky Radio Xmas Top 50' en is daarmee verkozen tot dé ultieme kersthit. De allereerste stem voor de speciale kerst-hitlijst werd uitgebracht door Duncan Laurence.
De kerstklassieker van Wham! uit 1984 is zijn absolute favoriet en zijn mening wordt duidelijk gedeeld door de luisteraars van Sky die, net als hij, massaal kozen voor ‘Last Christmas’. De hoogste nieuwe binnenkomer is ‘Merry Christmas’, de nieuwe kerstsingle van Ed Sheeran en Elton John. De bijzondere samenwerking tussen deze twee supersterren bereikte direct de Top 5 van de hitlijst. Andere nieuwe binnenkomers dit jaar zijn van OG3NE, ABBA en Duncan Laurence zelf. Zijn kerstsingle 'Wishes Come True' komt nieuw binnen op positie 34. De 'Xmas Top 50' is vrijdag 17 december van 12.00 tot 16.00 uur te horen bij Sky Radio The Christmas Station en op 24 december, eerste en tweede kerstdag.
Uunco Cerfontaine, Radio Director Sky Radio: 'Het is fantastisch om te zien dat kerstclassics en nieuwe kerstmuziek hand in hand gaan in onze 'Xmas Top 50'. All time favourites als ‘Last Christmas’ en ‘All I Want For Christmas’ staan steevast in de Top 5, maar kunnen dit jaar rekenen op een nieuwe concurrent. De kerstsingle van Ed Sheeran en Elton John komt binnen op nummer 5 en is meteen een classic die we nog vele jaren zullen draaien met Kerst. De 'Xmas Top 50' is samengesteld met de 50 populairste kerstsongs van onze luisteraars en één ding is zeker; bij elke track komt de sneeuw uit je speakers!'
Top 5
1. Wham! – Last Christmas
2. Mariah Carey – All I Want For Christmas
3. Chris Rea – Driving Home For Christmas
4. Michael Bublé – it’s Beginning To Look A Lot Like Christmas
5. Ed Sheeran & Elton John – Merry Christmas
De 'Xmas Top 50' heeft vijf noteringen van Nederlandse bodem waaronder 'Being Alone At Christmas' van Miss Montreal (positie 14), ‘Flappie’ van Youp van ’t Hek (positie 16), ‘Coming Home With Santa’ van OG3NE (positie 28), ‘Wishes Come True’ van Duncan Laurence (positie 34) en ‘Best Time Of The Year’ van Nick & Simon (positie 38). Een opvallende nieuwkomer in de hitlijst is de kerstsingle ‘Little Things’ (positie 40) van de legendarische band ABBA die na jaren een nieuw album heeft uitgebracht. ‘Mr. Christmas’ Michael Bublé mag ook dit jaar de meeste noteringen op zijn naam schrijven. Hij is drie keer terug te vinden in de hitlijst met de hoogste notering voor ‘It’s Beginning To Look A Lot Like Christmas’ (positie 4).
De 'Sky Radio Xmas Top 50' is vrijdag 17 december van 12.00 uur tot 16.00 uur, vrijdag 24 december van 14.00 tot 18.00 uur, eerste kerstdag van 13.00 tot 17.00 uur en tweede kerstdag van 17.00 tot 20.00 uur te horen bij Sky Radio The Christmas Station.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- Ketnet zet de zomer in met de opnames van vier fictiereeksen
- Kijkcijfers: 26, 27 en 28 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.
'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.



































