'Last Christmas' van Wham! populairste kersthit aller tijden

'Last Christmas' van Wham! staat dit jaar op nummer 1 in de 'Sky Radio Xmas Top 50' en is daarmee verkozen tot dé ultieme kersthit. De allereerste stem voor de speciale kerst-hitlijst werd uitgebracht door Duncan Laurence.
De kerstklassieker van Wham! uit 1984 is zijn absolute favoriet en zijn mening wordt duidelijk gedeeld door de luisteraars van Sky die, net als hij, massaal kozen voor ‘Last Christmas’. De hoogste nieuwe binnenkomer is ‘Merry Christmas’, de nieuwe kerstsingle van Ed Sheeran en Elton John. De bijzondere samenwerking tussen deze twee supersterren bereikte direct de Top 5 van de hitlijst. Andere nieuwe binnenkomers dit jaar zijn van OG3NE, ABBA en Duncan Laurence zelf. Zijn kerstsingle 'Wishes Come True' komt nieuw binnen op positie 34. De 'Xmas Top 50' is vrijdag 17 december van 12.00 tot 16.00 uur te horen bij Sky Radio The Christmas Station en op 24 december, eerste en tweede kerstdag.
Uunco Cerfontaine, Radio Director Sky Radio: 'Het is fantastisch om te zien dat kerstclassics en nieuwe kerstmuziek hand in hand gaan in onze 'Xmas Top 50'. All time favourites als ‘Last Christmas’ en ‘All I Want For Christmas’ staan steevast in de Top 5, maar kunnen dit jaar rekenen op een nieuwe concurrent. De kerstsingle van Ed Sheeran en Elton John komt binnen op nummer 5 en is meteen een classic die we nog vele jaren zullen draaien met Kerst. De 'Xmas Top 50' is samengesteld met de 50 populairste kerstsongs van onze luisteraars en één ding is zeker; bij elke track komt de sneeuw uit je speakers!'
Top 5
1. Wham! – Last Christmas
2. Mariah Carey – All I Want For Christmas
3. Chris Rea – Driving Home For Christmas
4. Michael Bublé – it’s Beginning To Look A Lot Like Christmas
5. Ed Sheeran & Elton John – Merry Christmas
De 'Xmas Top 50' heeft vijf noteringen van Nederlandse bodem waaronder 'Being Alone At Christmas' van Miss Montreal (positie 14), ‘Flappie’ van Youp van ’t Hek (positie 16), ‘Coming Home With Santa’ van OG3NE (positie 28), ‘Wishes Come True’ van Duncan Laurence (positie 34) en ‘Best Time Of The Year’ van Nick & Simon (positie 38). Een opvallende nieuwkomer in de hitlijst is de kerstsingle ‘Little Things’ (positie 40) van de legendarische band ABBA die na jaren een nieuw album heeft uitgebracht. ‘Mr. Christmas’ Michael Bublé mag ook dit jaar de meeste noteringen op zijn naam schrijven. Hij is drie keer terug te vinden in de hitlijst met de hoogste notering voor ‘It’s Beginning To Look A Lot Like Christmas’ (positie 4).
De 'Sky Radio Xmas Top 50' is vrijdag 17 december van 12.00 uur tot 16.00 uur, vrijdag 24 december van 14.00 tot 18.00 uur, eerste kerstdag van 13.00 tot 17.00 uur en tweede kerstdag van 17.00 tot 20.00 uur te horen bij Sky Radio The Christmas Station.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De kinderen van de Jodenboerderij': tweeluik in 'Andere Tijden'
- Nieuw programma 'Echte Reizigersvrouwen' bij TLC
- Kijkcijfers: woensdag 18 februari 2026
- ‘Got Talent’ krijgt nieuwe jury: deze vijf sterren zoeken het beste talent van de Lage Landen
- Peter Van de Veire niet naar het Eurovisiesongfestival: 'EBU houdt onvoldoende rekening met gevoeligheden'
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
- Luistercijfers! Nostalgie zet groei verder
- Luistercijfers! Qmusic en JOE bevestigen leiderschap, Willy breekt record
- Luistercijfers! Lichte groei voor TOP
- Luistercijfers! VRT-radio bereikt bijna 2,4 miljoen Vlamingen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan!
Kijktip van de dag

De knappe privédetectives Dylan, Natalie en Alex, die voor de mysterieuze Charlie werken, worden ingehuurd door miljonair Eric Knox van Knox Technologies. Het revolutionaire stemherkenningsprogramma dat hij heeft ontwikkeld, werd gestolen. De Angels brengen een bezoek aan Roger Corwin, Knox' grootste concurrent.
'Charlie's Angels', film uit 2000 met oa. Cameron Diaz, om 22.35 uur op VTM 3.



































