Laatste uitzending van 'OVT' met Jos en Paul

zaterdag 25 maart 2023

Op zondag 26 maart presenteren Jos Palm en Paul van der Gaag voor het laatst 'OVT'. Zij nemen afscheid van 'OVT' als presentatoren, en om hen te eren neemt het radioprogramma feestelijk afscheid van hen met een bijzondere uitzending op die dag.

Met historische en actuele onderwerpen zoals je van 'OVT' gewend bent, maar ook met een hoekje voor de persoonlijke historische interesses van Jos en Paul.


Voor één keer zijn Jos Palm en Paul van der Gaag namelijk niet alleen de interviewers maar ook de geïnterviewden. In de twee uur durende uitzending zullen de heren persoonlijke anekdotes delen over meer dan dertig jaar 'OVT'. Presentatie ligt in handen van Laura Stek en Julie Blussé.

Paul van der Gaag (eindredacteur 'OVT'): 'Ik ben al vanaf het eerste seizoen bij 'OVT' betrokken, al ruim 30 jaar. In die tijd is OVT een onmisbaar instituut op de radio geworden. Er ligt een stevig fundament en we laten een uitstekende redactie achter, waar ik alle vertrouwen in heb.'

Jos Palm (presentator 'OVT'): ‘Ik heb er menig traan om gelaten. Alleen al om de lieve collega’s en het programma straks in de steek te moeten laten. Maar er is een tijd van komen en gaan en zo gaat dat in het leven. En dat hoort ook zo. Niet getreurd. Onze presentatoren die u nu al kent, Julie Blussé en Laura Stek blijven de vertrouwde stemmen van 'OVT'.’

Jos Palm gaat historische podcasts maken, onder meer over helden, schurken en andere stervelingen. Voor Historisch Nieuwsblad presenteert hij de Historische Boekencast, en verder hoopt hij ooit nog het historische boek te schrijven dat menig historische boek overbodig maakt.

'OVT', zondag 26 maart om 10.00 uur bij de VPRO op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:50
    Dodo
    04:00
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    04:10
    Terzake
  • 06:54
    Toet Toet Cory Carson
    06:00
    Tik Tak
  • 06:55
    Wissper
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    01:25
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 06:00
    Qmusic
    01:35
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Manifest
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Blue Bloods
  • 06:35
    Murder: First on Scene
    02:30
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 06:50
    Without a Trace
    02:35
    FBI: International
  • 05:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:55
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:55
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:40
    Open Vuur
  • 06:30
    Call the Midwife
    02:40
    Inspector George Gently
  • 06:55
    Make You Laugh Out Loud
    02:10
    Below Deck
  • 06:50
    NOS Journaal
    02:30
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 06:45
    MAX Geheugentrainer
    02:35
    Nieuwsuur
  • 06:55
    Meneer Papier
    02:20
    NOS FIFA WK Voetbal 2026