Laatste uitzending van 'OVT' met Jos en Paul

zaterdag 25 maart 2023

Op zondag 26 maart presenteren Jos Palm en Paul van der Gaag voor het laatst 'OVT'. Zij nemen afscheid van 'OVT' als presentatoren, en om hen te eren neemt het radioprogramma feestelijk afscheid van hen met een bijzondere uitzending op die dag.

Met historische en actuele onderwerpen zoals je van 'OVT' gewend bent, maar ook met een hoekje voor de persoonlijke historische interesses van Jos en Paul.


Voor één keer zijn Jos Palm en Paul van der Gaag namelijk niet alleen de interviewers maar ook de geïnterviewden. In de twee uur durende uitzending zullen de heren persoonlijke anekdotes delen over meer dan dertig jaar 'OVT'. Presentatie ligt in handen van Laura Stek en Julie Blussé.

Paul van der Gaag (eindredacteur 'OVT'): 'Ik ben al vanaf het eerste seizoen bij 'OVT' betrokken, al ruim 30 jaar. In die tijd is OVT een onmisbaar instituut op de radio geworden. Er ligt een stevig fundament en we laten een uitstekende redactie achter, waar ik alle vertrouwen in heb.'

Jos Palm (presentator 'OVT'): ‘Ik heb er menig traan om gelaten. Alleen al om de lieve collega’s en het programma straks in de steek te moeten laten. Maar er is een tijd van komen en gaan en zo gaat dat in het leven. En dat hoort ook zo. Niet getreurd. Onze presentatoren die u nu al kent, Julie Blussé en Laura Stek blijven de vertrouwde stemmen van 'OVT'.’

Jos Palm gaat historische podcasts maken, onder meer over helden, schurken en andere stervelingen. Voor Historisch Nieuwsblad presenteert hij de Historische Boekencast, en verder hoopt hij ooit nog het historische boek te schrijven dat menig historische boek overbodig maakt.

'OVT', zondag 26 maart om 10.00 uur bij de VPRO op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:50
    Shaun het schaap
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Winterbeelden
  • 08:55
    Kleine dingen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:55
    Maya de Bij
    01:00
    Geen uitzending
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:25
    Criminele Ondervragingen
  • 06:00
    Qmusic
    00:15
    S.W.A.T.
  • 07:00
    Willy
    00:55
    60 Days In
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    00:45
    Zorro
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:20
    De Tafel van de Week
  • 08:55
    Neighbours: A New Chapter
    01:00
    Doc
  • 08:20
    Seal Team
    02:45
    Geen uitzending
  • 08:20
    Bachelor in Paradise Australia
    01:35
    Leef!
  • 07:50
    Snapped
    01:00
    C.S.I. New York
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Hobbyklus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Veggie!
    01:10
    Chris Cooks Cymru
  • 08:05
    Midsomer Murders
    01:30
    DCI Banks
  • 08:35
    Below Deck
    01:40
    Hot Yachts
  • 08:15
    Goedemorgen Nederland
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 08:40
    Andere Tijden Kort
    01:25
    Buitenhof
  • 08:55
    Pieter Konijn
    01:05
    NOS Studio Sport Voetbal