Laatste uitzending van 'OVT' met Jos en Paul

zaterdag 25 maart 2023

Op zondag 26 maart presenteren Jos Palm en Paul van der Gaag voor het laatst 'OVT'. Zij nemen afscheid van 'OVT' als presentatoren, en om hen te eren neemt het radioprogramma feestelijk afscheid van hen met een bijzondere uitzending op die dag.

Met historische en actuele onderwerpen zoals je van 'OVT' gewend bent, maar ook met een hoekje voor de persoonlijke historische interesses van Jos en Paul.


Voor één keer zijn Jos Palm en Paul van der Gaag namelijk niet alleen de interviewers maar ook de geïnterviewden. In de twee uur durende uitzending zullen de heren persoonlijke anekdotes delen over meer dan dertig jaar 'OVT'. Presentatie ligt in handen van Laura Stek en Julie Blussé.

Paul van der Gaag (eindredacteur 'OVT'): 'Ik ben al vanaf het eerste seizoen bij 'OVT' betrokken, al ruim 30 jaar. In die tijd is OVT een onmisbaar instituut op de radio geworden. Er ligt een stevig fundament en we laten een uitstekende redactie achter, waar ik alle vertrouwen in heb.'

Jos Palm (presentator 'OVT'): ‘Ik heb er menig traan om gelaten. Alleen al om de lieve collega’s en het programma straks in de steek te moeten laten. Maar er is een tijd van komen en gaan en zo gaat dat in het leven. En dat hoort ook zo. Niet getreurd. Onze presentatoren die u nu al kent, Julie Blussé en Laura Stek blijven de vertrouwde stemmen van 'OVT'.’

Jos Palm gaat historische podcasts maken, onder meer over helden, schurken en andere stervelingen. Voor Historisch Nieuwsblad presenteert hij de Historische Boekencast, en verder hoopt hij ooit nog het historische boek te schrijven dat menig historische boek overbodig maakt.

'OVT', zondag 26 maart om 10.00 uur bij de VPRO op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Gene paniek
    20:55
    Juliet
  • 20:00
    The Handmaid's Tale
  • 20:00
    Sporza: Paralympics Milaan Cortina 2026
    22:30
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:45
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
  • 19:55
    Kingsman: The Golden Circle
    22:25
    Expeditie Gooris
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    Red Sandra
  • 19:45
    All New Traffic Cops
    22:30
    The Money Pit
  • 19:45
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 19:55
    Hallo België!
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    Konvooi
    21:15
    Scheire en de Schepping
  • 19:30
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 19:20
    Orlando Bloom: To the Edge
    20:35
    Coming 2 America
  • 19:55
    Het Beste Bod
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:25
    Cold Case Killers
    20:30
    The Push
  • 19:56
    Trends Talk
    20:34
    Trends Doc
  • 19:59
    Hallo Roger
    21:00
    Hadiemicha
  • 19:50
    Vlaamse Klassiekers
    20:40
    De Garde van Gert
  • 20:00
    Reunion
    21:05
    Agatha Christie's Marple
  • 20:00
    Bob's Burgers
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:25
    Rust en Vreugd
  • 19:30
    Joanna Lumley reist langs de Donau
    20:20
    De vrouwen van ..
  • 19:45
    NOS Sport: WK Shorttrack 2026
    22:40
    Kiespijn: Gemeenteraadsverkiezingen