Laatste uitzending van 'OVT' met Jos en Paul

zaterdag 25 maart 2023

Op zondag 26 maart presenteren Jos Palm en Paul van der Gaag voor het laatst 'OVT'. Zij nemen afscheid van 'OVT' als presentatoren, en om hen te eren neemt het radioprogramma feestelijk afscheid van hen met een bijzondere uitzending op die dag.

Met historische en actuele onderwerpen zoals je van 'OVT' gewend bent, maar ook met een hoekje voor de persoonlijke historische interesses van Jos en Paul.


Voor één keer zijn Jos Palm en Paul van der Gaag namelijk niet alleen de interviewers maar ook de geïnterviewden. In de twee uur durende uitzending zullen de heren persoonlijke anekdotes delen over meer dan dertig jaar 'OVT'. Presentatie ligt in handen van Laura Stek en Julie Blussé.

Paul van der Gaag (eindredacteur 'OVT'): 'Ik ben al vanaf het eerste seizoen bij 'OVT' betrokken, al ruim 30 jaar. In die tijd is OVT een onmisbaar instituut op de radio geworden. Er ligt een stevig fundament en we laten een uitstekende redactie achter, waar ik alle vertrouwen in heb.'

Jos Palm (presentator 'OVT'): ‘Ik heb er menig traan om gelaten. Alleen al om de lieve collega’s en het programma straks in de steek te moeten laten. Maar er is een tijd van komen en gaan en zo gaat dat in het leven. En dat hoort ook zo. Niet getreurd. Onze presentatoren die u nu al kent, Julie Blussé en Laura Stek blijven de vertrouwde stemmen van 'OVT'.’

Jos Palm gaat historische podcasts maken, onder meer over helden, schurken en andere stervelingen. Voor Historisch Nieuwsblad presenteert hij de Historische Boekencast, en verder hoopt hij ooit nog het historische boek te schrijven dat menig historische boek overbodig maakt.

'OVT', zondag 26 maart om 10.00 uur bij de VPRO op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Op 11 maart 2011 wordt Japan getroffen door een zware aardbeving en tsunami. Bij de kerncentrale van Fukushima vallen de koelsystemen uit en dreigt een catastrofale meltdown. Deze documentaire reconstrueert voor het eerst de negen dagen waarin technici en hulpverleners vechten om het ergste te voorkomen.

'Fukushima: A Nuclear Nightmare', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    11:15
    De Afspraak
  • 10:55
    Vos en Haas
    11:05
    Kaatjes Kameraadjes
  • 09:40
    Geen uitzending
    11:45
    Familie
  • 10:40
    Kitchen Nightmares
    11:40
    B&B zoekt Lief NL
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:40
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:25
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:25
    Geen uitzending
    15:20
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:45
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:40
    Lang Leve de Liefde
  • 10:40
    FBI: Most Wanted
    12:25
    NCIS
  • 10:50
    Geen uitzending
    11:50
    The Neighborhood
  • 10:45
    Love It or List It UK
    11:40
    Lang Leve de Liefde
  • 10:25
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:57
    Zo doe je het!
    11:00
    Vitamine 55
  • 10:50
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    11:20
    Over (h)eerlijke groenten
  • 10:15
    Murdoch Mysteries
    11:10
    Death in Paradise
  • 10:45
    Below Deck Down Under
    11:35
    Grey's Anatomy
  • 10:45
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:35
    Noord-Zuid-Oost-West
    11:10
    BinnensteBuiten
  • 10:55
    Sesamstraat: 10 voor...
    11:05
    Lief Monster