KRO-NCRV's 'Puberruil' keert terug op televisie

KRO-NCRV brengt 'Puberruil' terug op televisie. Het populaire programma was voor het laatst te zien in 2018, na maar liefst 19 succesvolle seizoenen. In 'Puberruil' stappen twee pubers uit hun vertrouwde bubbel en ruilen een paar dagen van leven.
Een ander gezin, huis en dagelijkse routines. Hoe voelt het om even in compleet andere schoenen te staan? Tijdens de ruil worden ze bijgestaan door presentator Jan Kooijman.
In de acht afleveringen maken we kennis met 16 pubers met verschillende leefwijzen. Zo ruilt in de eerste aflevering aanstormend politicus Joep van leven met autohandelaar Dion. De 16-jarige Dion woont in het Brabantse Waalre. Hij is gestopt met school om zich te storten op zijn bedrijf: handel in tweedehands auto’s. Dion is een echt ‘familiemens’ en heeft zes broers en zussen. Joep is 17 jaar, is enig kind en woont bij zijn vader in het centrum van Den Haag. Joep doet VWO, en is politiek actief bij de JOVD, jongerenorganisatie Vrijheid en Democratie. Hij droomt van een carrière als Minister President.
Ook kijken we mee tijdens de ruil van onder meer musicaltalent Kyra met de Syrische Lojain, You-Tuber Doran met vogelaar Tijmen en is er een speciale ruil tussen twee helften van eeneiige tweelingen.
''Puberruil' is terug en daar zijn we ontzettend trots op. Het bekende format is uiteraard in een nieuw jasje gestoken en kan anno 2022 weer echt iets toevoegen. We leren van elkaars verschillen en krijgen een uniek inkijkje in de belevingswereld van pubers. Als KRO-NCRV vinden we het belangrijk om verschillende culturen en leefwijzen onder de aandacht te brengen. Te benadrukken dat we meer overeenkomsten hebben dan verschillen ook al lijkt dat op het eerste gezicht niet zo. Het is ontzettend leuk om te zien dat de pubers door de ruil hun eigen bubbel doorbreken en daardoor vaak veel meer begrip hebben voor de ander', aldus Sandra Hilster, mediadirecteur KRO-NCRV.
'Puberruil', vanaf dinsdag 5 april om 21.00 uur bij KRO-NCRV op NPO 3.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Café De Mol' opent de deuren: wie zijn de kandidaten voor het nieuwe seizoen 'De Mol'?
- Vierdelige serie 'Cruijff' toont nooit eerder vertoonde familiebeelden
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Nieuwe namen voor romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Pijnlijke ballen en belachelijke pranks in de finale van 'Konvooi'
- Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'So You Think You Can Dance'
- Deze gerechten heeft 'Dagelijkse Kost' deze week in petto
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Neighbours: A New Chapter' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Pointer' zet onderzoek naar AI-chatbots verder
- Alex Warren, Roxy Dekker en Suzan & Freek grote winnaars tijdens Qmusic Top 40 Live in Rotterdam Ahoy
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen
Kijktip van de dag

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.
'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































