KRO-NCRV's 'Puberruil' keert terug op televisie

maandag 4 april 2022

KRO-NCRV brengt 'Puberruil' terug op televisie. Het populaire programma was voor het laatst te zien in 2018, na maar liefst 19 succesvolle seizoenen. In 'Puberruil' stappen twee pubers uit hun vertrouwde bubbel en ruilen een paar dagen van leven.

Een ander gezin, huis en dagelijkse routines. Hoe voelt het om even in compleet andere schoenen te staan? Tijdens de ruil worden ze bijgestaan door presentator Jan Kooijman.


In de acht afleveringen maken we kennis met 16 pubers met verschillende leefwijzen. Zo ruilt in de eerste aflevering aanstormend politicus Joep van leven met autohandelaar Dion. De 16-jarige Dion woont in het Brabantse Waalre. Hij is gestopt met school om zich te storten op zijn bedrijf: handel in tweedehands auto’s. Dion is een echt ‘familiemens’ en heeft zes broers en zussen. Joep is 17 jaar, is enig kind en woont bij zijn vader in het centrum van Den Haag. Joep doet VWO, en is politiek actief bij de JOVD, jongerenorganisatie Vrijheid en Democratie. Hij droomt van een carrière als Minister President.

Ook kijken we mee tijdens de ruil van onder meer musicaltalent Kyra met de Syrische Lojain, You-Tuber Doran met vogelaar Tijmen en is er een speciale ruil tussen twee helften van eeneiige tweelingen.

''Puberruil' is terug en daar zijn we ontzettend trots op. Het bekende format is uiteraard in een nieuw jasje gestoken en kan anno 2022 weer echt iets toevoegen. We leren van elkaars verschillen en krijgen een uniek inkijkje in de belevingswereld van pubers. Als KRO-NCRV vinden we het belangrijk om verschillende culturen en leefwijzen onder de aandacht te brengen. Te benadrukken dat we meer overeenkomsten hebben dan verschillen ook al lijkt dat op het eerste gezicht niet zo. Het is ontzettend leuk om te zien dat de pubers door de ruil hun eigen bubbel doorbreken en daardoor vaak veel meer begrip hebben voor de ander', aldus Sandra Hilster, mediadirecteur KRO-NCRV.

'Puberruil', vanaf dinsdag 5 april om 21.00 uur bij KRO-NCRV op NPO 3.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:40
    Journaallus
    04:07
    Het weer
  • 00:20
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    05:25
    Kabouter Plop
  • 01:35
    Geen uitzending
    11:10
    Rich Kids Go Skint
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 01:50
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 01:25
    The Sentinel
    02:00
    Pawn Stars
  • 01:30
    The Real Housewives of Amsterdam
    02:20
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:25
    Without a Trace
  • 02:03
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:14
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:00
    De Zomertafel
    02:05
    Sportfood
  • 02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 01:40
    Grey's Anatomy
  • 01:30
    NOS Journaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:00
    Nieuwsuur
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 01:40
    Danny in de medicijnmaffia
    02:10
    EenVandaag