KRO-NCRV's 'Jacobine op 2' met speciale gast: zangeres Michelle David

vrijdag 18 december 2020

'Ik denk dat Kerst een baken van hoop wordt in deze moeilijke tijd'. Dat zegt zangeres Michelle David over Kerst in coronatijd. In twee speciale afleveringen van Jacobine op 2 praat Jacobine met Michelle over haar leven, geloof, soulmuziek en de boodschap die zij wil meegeven.

Tussen de gesprekken door zien we veel nummers uit het kerstconcert met Michelle David & The Gospel Sessions, dat op kerstavond is te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.


Een van de nummers die zij zingt is een prachtige soulvolle uitvoering van Silent Night. Daarnaast verrast ze ons met nieuwe kerstliederen. Vrolijk en dansbaar, maar ook ingetogen. Altijd met en vleugje soul. Voor de zangeres staat het woord 'soul' voor de ziel die hunkert naar voeding. In haar teksten steekt ze niet onder stoelen of banken dat God in haar dagelijkse leven met haar meegaat.

Michelle David groeide op in New York en zong vanaf haar vierde al in de kerk. Ze zong onder andere als achtergrondzangeres bij Diana Ross. Door theaterproducent Henk van der Meijden kwam ze in Nederland terecht, waar ze nu alweer jaren woont. Samen met een aantal muzikanten vormt zij de band Michelle David & The Gospel Sessions. Ze waren onder andere te zien in de allerlaatste aflevering van 'De Wereld Draait Door'.

Kerst met Michelle David & the Gospel Sessions
Op kerstavond vertelt de in New York geboren zangeres Michelle David ons het kerstverhaal in gospelsongs, waar je niet bij stil kunt blijven zitten. Michelle verbindt het eeuwenoude verhaal van de geboorte van Jezus met haar eigen levenservaringen. Het feestelijke concert komt vanuit Paradiso in Amsterdam. Speciale gasten zijn Typhoon en Jeangu Macrooy.

Het kerstconcert met Michelle David & The Gospel Sessions is op vrijdag 25 december om 23.10 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.

De speciale uitzendingen van 'Jacobine op 2 'met Michelle David zijn te zien op 19 en 26 december om 17.35 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:55
    Eva Longoria: Searching for Mexico
  • 12:55
    Mega Mindy
    13:20
    De week van Karrewiet met VGT
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:25
    Het Weer (middag)
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:35
    Emergency on Sunny Beach
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:30
    Secret Headquarters
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch Hawaii
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:50
    9-1-1
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 12:45
    Ware Delicatessen
    13:10
    Vik & Gert
  • 12:35
    So Help Me Todd
    14:15
    NCIS
  • 12:45
    Pawn Stars
    15:20
    Brooklyn Nine-Nine
  • 12:55
    A Place in the Sun
    16:25
    Chateau Meiland
  • 13:00
    Snapped
    17:05
    World's Most Evil Killers
  • 12:29
    Logistics TV
    13:07
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 12:48
    De ambachter
    13:07
    Publireportage
  • 12:35
    Loïc zot van koken weekmenu
    13:25
    Becoming Meewis
  • 12:55
    Midsomer Murders
    15:00
    Beyond Paradise
  • 12:40
    Scrubs
    15:05
    Station 19
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:10
    2 voor 12
  • 12:40
    Mega Mindy
    13:10
    Trex