'KRO-NCRV Teledoc: Missie NS' op NPO 2

zondag 21 juni 2020

Maandag 22 juni, 20.00 uur bij KRO-NCRV op NPO 2: de 'Teledoc Missie NS' van Catherine van Campen, een mozaïekvertelling over het vervoersbedrijf dat hard werkt om zijn reizigers tevreden te houden en de rauwe dagelijkse realiteit van wisselstoringen en te korte spitstreinen.

De trein. We wachten er op. We reizen ermee. We klagen erover. Omdat de trein te laat is, te vol, te duur. Met een miljoen reizigers per dag kent iedere Nederlander de NS. En we hebben er allemaal een mening over.


De 'Teledoc Missie NS' van Catherine van Campen(Garage 2.0) toont een onbekende kant van het bedrijf: de worsteling achter de schermen om de reiziger blij en tevreden te houden. Voor die missie worden verhalen geconstrueerd, want verhalen geven houvast in een wereld die complex en ingewikkeld is geworden. Het zijn verhalen die de reiziger gelukkig moeten maken, ook al rijdt de trein niet op tijd.

'Missie NS' is een mozaïekvertelling vanuit twee sterk contrasterende werelden. Enerzijds het formele hoofdkantoor waar met hart en ziel wordt gewerkt aan een klantvriendelijker imago en waar voor iedere vergadering een film of een vlog wordt gemaakt om het personeel mee op te peppen. Anderzijds de werkvloer, waar vaak een heel andere realiteit heerst dan het verhaal dat degenen die daar werken uit moeten dragen. Een dagelijkse, veel rauwere realiteit, waar haast, anonimiteit, onverschilligheid en ontevredenheid heerst. Waar veel reizigers, met oordopjes in, in hun eigen verhaal lijken te zitten, onwetend van wat zich om hen heen afspeelt.

'Missie NS' gaat niet alleen over NS maar ook over Nederland anno 2020, waar iedereen zich elke dag opnieuw kan uitvinden.

De 'Teledoc Missie NS' is een coproductie van Witfilm en KRO-NCRV, in samenwerking met CoBO en het Nederlands Filmfonds. Een Teledoc is een lange documentaire met een eigentijds Nederlands onderwerp dat op een prikkelende, toegankelijke en cinematografische manier wordt verteld en bestemd is voor een groot publiek.

'Teledoc: Missie NS', maandag 22 juni om 20.00 uur op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:30
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    00:20
    VRT NWS laat
  • 21:40
    Het weer
    21:45
    La mécanique du crime
  • 21:00
    Geen uitzending
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 21:05
    Ze Zeggen Dat
    22:05
    Telefacts Zomer
  • 20:30
    Alle Remmen Los!
    22:00
    Only Joling
  • 20:30
    After We Collided
    22:20
    The Irrational
  • 20:35
    Get Carter
    22:20
    VTM Docu: The Idaho Murders: Trial by TikTok
  • 21:40
    The Couple Next Door
    22:30
    ER
  • 21:25
    Rupel
    22:20
    Airwolf
  • 21:30
    Kamp Jeroom
    22:10
    Lang Leve de Liefde
  • 21:30
    Happy Face
    22:35
    Friends
  • 21:25
    Seal Team
    22:20
    Leverage: Redemption
  • 21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:45
    Komen Eten
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:26
    Trends Doc
    21:58
    Z-Energy
  • 21:31
    Kan ik het ook?
    22:00
    Trendsetters In Bed Met
  • 21:40
    Sarah's Sweet Table
  • 21:00
    Hope Street
    22:00
    Foyle's War
  • 21:30
    White Collar
    22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 21:10
    NOS WK Avond
    21:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 21:25
    Kunst in het Wild
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:40
    De slimste mens België
    21:50
    Who's that girl