KRO-NCRV serie 'Een Huis Vol' keert weer terug in de winter

Vanaf maandag 20 december is het KRO-NCRV programma 'Een Huis Vol' terug met een nieuw seizoen. Twee weken lang kun je het leven volgen van drie grote gezinnen. We volgen het wel en wee van de familie Jelies uit Tollebeek, waar inmiddels baby nummer negen ter wereld is gekomen.
De familie Cudogham die met maar liefst zeven kinderen in het centrum van onze hoofdstad leeft en de in Duitsland wonende familie Buddenbruck, bestaande uit elf kinderen en 1 kleinkind, is er dit seizoen ook weer bij!
In Tollebeek is de negende Jelies telg geboren, een hele bijzondere gebeurtenis voor het hele gezin. Tegelijkertijd is het voor Johan en Janneke ook een hele pittige periode. Een baby erbij in een gezin waar al acht kinderen zijn is niet zomaar iets. Iedereen moet er weer even aan wennen en zijn draai zien te vinden. Het elf koppige gezin blijft natuurlijk leuke dingen met elkaar ondernemen maar is er nog wel ruimte voor quality time tussen Johan en Janneke?
In huize Buddenbruck valt er altijd wat te vieren. Dit jaar is er weer een mijlpaal bereikt. Kleindochter Djevaina wordt 1 en dat moet natuurlijk groots gevierd worden. Bij de Buddenbrucks zijn er een hele hoop nieuwe plannen. Dit jaar gaan ze beginnen met het realiseren van een rustgevende wellness in de kelder van hun huis en zet Thaila haar eerste stappen voor een eigen kapperszaak. Lukt het de Buddenbrucks om deze projecten goed op te starten of nemen ze te veel hooi op hun vork?
Bij de Cudoghams is het een drukke boel. Kleine Oos gaat voor het eerst naar de basisschool en tegelijkertijd is oudste zoon Jazz geslaagd voor zijn middelbare school. Iven en Cynthia zijn al 26 jaar samen, maar officieel getrouwd zijn ze niet. Lang geleden is Iven wel op zijn knieën gegaan en heeft hij dé vraag gesteld aan Cynthia. Toch hebben de twee uiteindelijk nooit de stap gezet. Na heel lang verloofd te zijn geweest is daar dan toch het moment! Iven en Cynthia geven elkaar het ‘ja’ woord.
'Een Huis Vol', vanaf maandag 20 december t/m 24 december elke werkdag om 19.00 uur bij KRO-NCRV op NPO 1. Maandag 27 t/m donderdag 30 december kun je het programma na het schaatsen zien, rond de klok van 21.30 uur. Op oudejaarsdag is de laatste aflevering te volgen op het vertrouwde tijdstip van 19.00 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- November wordt 'Boer zoekt Vrouw'-maand op NPO 1
- Mechelen schitterde voor 25 jaar Qmusic: uniek lichtspektakel lokt meer dan 40.000 bezoekers
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Sonnekai - het innerlijke goud
- 'Radar' tikt een lijst met klantgegevens op de kop
- Omgaan met fysieke en psychische gevolgen van geweld in 'F*ck You, Flik'
- Laatste aflevering van 'Poorten van Europa' over de politieke grens
- Hoge golven eisen eerste slachtoffer in 'Over De Oceaan': 'Gebroken teen!'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Hoge golven eisen eerste slachtoffer in 'Over De Oceaan' -
Docu 'De Schiphol Diamantroof' binnenkort nieuw op Videoland -
Dit is de aftermovie van Qmusic Highlights in Mechelen -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Zeeziekte slaat genadeloos toe bij Timon Verbeeck in 'Over De Oceaan' -
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































