Kris Kross Amsterdam wint Gouden Boemerang van Qmusic-dj Kai Merckx

vrijdag 12 augustus 2022
Foto: Qmusic - © DPG Media 2022

Qmusic-dj Kai Merckx heeft zojuist bekendgemaakt dat het nummer 'Vluchtstrook' van Kris Kross Amsterdam, Antoon, Sigourney K de Gouden Boemerang 2022, 'prijs voor de beste terugkomer' heeft gewonnen. Ruim 2.500 luisteraars hebben de afgelopen dagen gestemd en de hit van Kris Kross, Antoon en Sigourney K is veruit het populairst gebleken.

De hit gebaseerd op het nummer 'Have You Ever Been Mellow' van de Party Animals en het eigenlijke origineel van Olivia Newton John - 'Have You Never Been Mellow' mag zich winnaar noemen van de Gouden Boemerang 2022. Dit vertelde Kai zojuist in de Ochtendshow aan Sander Huisman, een van de drie mannen van Kris Kross Amsterdam. 'We zaten in de studio en toen dachten we: is het niet leuk om een oude gabberplaat te coveren?', vertelde Huisman aan de telefoon. 'Maar het origineel bleek van Olivia Newton John te zijn, die helaas eerder deze week is overleden. We moesten dan ook naar de schrijver van het nummer in Australië om toestemming te vragen om het nummer te gebruiken. Dat was nog best spannend, maar is gelukt.'


De 'Top 40', die elke vrijdag bij Qmusic te horen is, staat inmiddels vol met hits die in een nieuw jasje zijn gestoken en zo hun comeback maken. Na 'Vluchtstrook' kregen Elton John & Dua Lipa - 'Cold Heart' (Gebaseerd op Elton Johns Rocket Man, Sacrifice, Kiss The Bride en Where's The Shoorah) en Willy William - 'Trompeta' (Gebaseerd op Guru Josh Project - Infinity), de meeste stemmen.

De Gouden Boemerang is voor het eerst uitgereikt in 2019. Krezip, De Zwakste Schakel, Ch!pz, de Lion King, de Spice Girls en Weekend Miljonairs: Nederland werd in 2019 overspoeld met comebacks en daarom besloot radio-dj Kai Merckx toentertijd een nieuwe prijs in het leven te roepen: de Gouden Boemerang. De prijs werd voor het eerst gewonnen door de comedy-serie Kees & Co. Dit jaar is de prijs gericht op muziek; oude bekende nummers in een nieuw jasje.

Kai Merckx is deze zomer elke werkdag te horen tussen 6.00 en 10.00 uur tijdens de ochtendshow van Qmusic.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:25
    Vlaanderen Vakantieland
    14:45
    Dubbelleven
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:30
    Kaatje en de emoties
    14:35
    Bing
  • 14:10
    Wittekerke
    15:10
    The Good Doctor
  • 14:30
    Urk!
    15:20
    Een Eigen Huis
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:45
    Bel-Air
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:40
    Police Interceptors
  • 08:45
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:25
    Komen Eten
    15:10
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 14:20
    FBI: International
    16:10
    This Is Us
  • 13:55
    The First 48
    14:50
    Seal Team
  • 14:15
    Vlaanderen Kookt
    14:35
    De Smaaktoerist
  • 14:00
    Snapped
    14:55
    Snapped: Killer Couples
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:27
    Alles over je terras
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:20
    DIY
    14:45
    De Sterrenkaart
  • 14:10
    Father Brown
    15:05
    Murdoch Mysteries
  • 14:05
    NCIS
    15:00
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 14:25
    NOS Journaal
    15:40
    Een vergetelijk mooie reis
  • 14:30
    NPO Doc: Nesjomme
    16:00
    NOS Journaal
  • 14:30
    Agent Binky
    14:40
    Molmans