Kris Kross Amsterdam wint Gouden Boemerang van Qmusic-dj Kai Merckx

vrijdag 12 augustus 2022
Foto: Qmusic - © DPG Media 2022

Qmusic-dj Kai Merckx heeft zojuist bekendgemaakt dat het nummer 'Vluchtstrook' van Kris Kross Amsterdam, Antoon, Sigourney K de Gouden Boemerang 2022, 'prijs voor de beste terugkomer' heeft gewonnen. Ruim 2.500 luisteraars hebben de afgelopen dagen gestemd en de hit van Kris Kross, Antoon en Sigourney K is veruit het populairst gebleken.

De hit gebaseerd op het nummer 'Have You Ever Been Mellow' van de Party Animals en het eigenlijke origineel van Olivia Newton John - 'Have You Never Been Mellow' mag zich winnaar noemen van de Gouden Boemerang 2022. Dit vertelde Kai zojuist in de Ochtendshow aan Sander Huisman, een van de drie mannen van Kris Kross Amsterdam. 'We zaten in de studio en toen dachten we: is het niet leuk om een oude gabberplaat te coveren?', vertelde Huisman aan de telefoon. 'Maar het origineel bleek van Olivia Newton John te zijn, die helaas eerder deze week is overleden. We moesten dan ook naar de schrijver van het nummer in Australië om toestemming te vragen om het nummer te gebruiken. Dat was nog best spannend, maar is gelukt.'


De 'Top 40', die elke vrijdag bij Qmusic te horen is, staat inmiddels vol met hits die in een nieuw jasje zijn gestoken en zo hun comeback maken. Na 'Vluchtstrook' kregen Elton John & Dua Lipa - 'Cold Heart' (Gebaseerd op Elton Johns Rocket Man, Sacrifice, Kiss The Bride en Where's The Shoorah) en Willy William - 'Trompeta' (Gebaseerd op Guru Josh Project - Infinity), de meeste stemmen.

De Gouden Boemerang is voor het eerst uitgereikt in 2019. Krezip, De Zwakste Schakel, Ch!pz, de Lion King, de Spice Girls en Weekend Miljonairs: Nederland werd in 2019 overspoeld met comebacks en daarom besloot radio-dj Kai Merckx toentertijd een nieuwe prijs in het leven te roepen: de Gouden Boemerang. De prijs werd voor het eerst gewonnen door de comedy-serie Kees & Co. Dit jaar is de prijs gericht op muziek; oude bekende nummers in een nieuw jasje.

Kai Merckx is deze zomer elke werkdag te horen tussen 6.00 en 10.00 uur tijdens de ochtendshow van Qmusic.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Groenland is van Ons' (VRT 1)

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.

'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Winterbeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Winterbeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:25
    Sarah knutselt
    11:30
    Mironins
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:45
    Geen uitzending
    13:45
    Helicopter ER
  • 11:25
    The Goldbergs
    11:45
    Geen uitzending
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    All New Traffic Cops
  • 10:10
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    11:55
    Family Matters
  • 11:25
    FBI
    12:15
    NCIS
  • 11:00
    Borderforce USA: The Bridges
    12:00
    Geen uitzending
  • 11:05
    Retour Masters
    11:55
    Chateau Meiland
  • 11:20
    Britain's Hotel Murders
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:24
    Publireportage
    11:55
    5-voor-12
  • 11:05
    Peppe's Toscane
  • 10:50
    Death in Paradise
    11:55
    The Chelsea Detective
  • 11:05
    First Dates Australia
    12:10
    Scrubs
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:20
    BinnensteBuiten
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:25
    Ziggy en de Zootram
    11:40
    Clangers