Kris Kross Amsterdam wint Gouden Boemerang van Qmusic-dj Kai Merckx

Qmusic-dj Kai Merckx heeft zojuist bekendgemaakt dat het nummer 'Vluchtstrook' van Kris Kross Amsterdam, Antoon, Sigourney K de Gouden Boemerang 2022, 'prijs voor de beste terugkomer' heeft gewonnen. Ruim 2.500 luisteraars hebben de afgelopen dagen gestemd en de hit van Kris Kross, Antoon en Sigourney K is veruit het populairst gebleken.
De hit gebaseerd op het nummer 'Have You Ever Been Mellow' van de Party Animals en het eigenlijke origineel van Olivia Newton John - 'Have You Never Been Mellow' mag zich winnaar noemen van de Gouden Boemerang 2022. Dit vertelde Kai zojuist in de Ochtendshow aan Sander Huisman, een van de drie mannen van Kris Kross Amsterdam. 'We zaten in de studio en toen dachten we: is het niet leuk om een oude gabberplaat te coveren?', vertelde Huisman aan de telefoon. 'Maar het origineel bleek van Olivia Newton John te zijn, die helaas eerder deze week is overleden. We moesten dan ook naar de schrijver van het nummer in Australië om toestemming te vragen om het nummer te gebruiken. Dat was nog best spannend, maar is gelukt.'
De 'Top 40', die elke vrijdag bij Qmusic te horen is, staat inmiddels vol met hits die in een nieuw jasje zijn gestoken en zo hun comeback maken. Na 'Vluchtstrook' kregen Elton John & Dua Lipa - 'Cold Heart' (Gebaseerd op Elton Johns Rocket Man, Sacrifice, Kiss The Bride en Where's The Shoorah) en Willy William - 'Trompeta' (Gebaseerd op Guru Josh Project - Infinity), de meeste stemmen.
De Gouden Boemerang is voor het eerst uitgereikt in 2019. Krezip, De Zwakste Schakel, Ch!pz, de Lion King, de Spice Girls en Weekend Miljonairs: Nederland werd in 2019 overspoeld met comebacks en daarom besloot radio-dj Kai Merckx toentertijd een nieuwe prijs in het leven te roepen: de Gouden Boemerang. De prijs werd voor het eerst gewonnen door de comedy-serie Kees & Co. Dit jaar is de prijs gericht op muziek; oude bekende nummers in een nieuw jasje.
Kai Merckx is deze zomer elke werkdag te horen tussen 6.00 en 10.00 uur tijdens de ochtendshow van Qmusic.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dinsdag 7 juli 2026
- Ook Stan Van Samang, Line De Dauw en EN ZO... treden op op 'Tien Om Te Zien'
- Nieuwe serie 'Little Singles' op TLC
- Liefde, macht en manipulatie in nieuwe dramaserie ‘Gaslight’ van BNNVARA
- EO Metterdaad start campagne voor Zuid-Soedan
- Natasja Gibbs reist langs zes Caribische eilanden in 'Natuur in de Cariben'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- De programmering van Paramount in juli: van romantische komedie tot nostalgische cultseries
- Paul McCartney en de vermiste bas in 'Het Uur van de Wolf'
- Dit zie je in juli op de Disney Channels
- Annemiek van Vleuten opent 'NPO Radio 1 Tourcafé'
- Luistercijfers: Hoogste marktaandeel ooit voor radiozenders DPG Media
- Radio Noordzee is deze zomer te vinden op de Nijmeegse Vierdaagsefeesten.
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Flaire
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye
Kijktip van de dag

Overdag lijkt iedereen in Japan netjes in de pas te lopen. Maar ‘s nachts gaan er vele remmen los. We nemen u mee naar het nachtleven in Tokio. Naar een club van moderne geisha’s, naar gezelschapsheren in clubs voor dames. We leren ook een meidengroep kennen waarvan de leden drie keer zoveel verdienen als de gemiddelde Japanner. En heel triest ook; er is een hele buurt waar tieners allemaal samen op straat leven omdat ze gevlucht zijn voor huiselijk geweld.
'Telefacts Zomer', om 22.30 uur op VTM.


































