Kris Kross Amsterdam wint Gouden Boemerang van Qmusic-dj Kai Merckx

Qmusic-dj Kai Merckx heeft zojuist bekendgemaakt dat het nummer 'Vluchtstrook' van Kris Kross Amsterdam, Antoon, Sigourney K de Gouden Boemerang 2022, 'prijs voor de beste terugkomer' heeft gewonnen. Ruim 2.500 luisteraars hebben de afgelopen dagen gestemd en de hit van Kris Kross, Antoon en Sigourney K is veruit het populairst gebleken.
De hit gebaseerd op het nummer 'Have You Ever Been Mellow' van de Party Animals en het eigenlijke origineel van Olivia Newton John - 'Have You Never Been Mellow' mag zich winnaar noemen van de Gouden Boemerang 2022. Dit vertelde Kai zojuist in de Ochtendshow aan Sander Huisman, een van de drie mannen van Kris Kross Amsterdam. 'We zaten in de studio en toen dachten we: is het niet leuk om een oude gabberplaat te coveren?', vertelde Huisman aan de telefoon. 'Maar het origineel bleek van Olivia Newton John te zijn, die helaas eerder deze week is overleden. We moesten dan ook naar de schrijver van het nummer in Australië om toestemming te vragen om het nummer te gebruiken. Dat was nog best spannend, maar is gelukt.'
De 'Top 40', die elke vrijdag bij Qmusic te horen is, staat inmiddels vol met hits die in een nieuw jasje zijn gestoken en zo hun comeback maken. Na 'Vluchtstrook' kregen Elton John & Dua Lipa - 'Cold Heart' (Gebaseerd op Elton Johns Rocket Man, Sacrifice, Kiss The Bride en Where's The Shoorah) en Willy William - 'Trompeta' (Gebaseerd op Guru Josh Project - Infinity), de meeste stemmen.
De Gouden Boemerang is voor het eerst uitgereikt in 2019. Krezip, De Zwakste Schakel, Ch!pz, de Lion King, de Spice Girls en Weekend Miljonairs: Nederland werd in 2019 overspoeld met comebacks en daarom besloot radio-dj Kai Merckx toentertijd een nieuwe prijs in het leven te roepen: de Gouden Boemerang. De prijs werd voor het eerst gewonnen door de comedy-serie Kees & Co. Dit jaar is de prijs gericht op muziek; oude bekende nummers in een nieuw jasje.
Kai Merckx is deze zomer elke werkdag te horen tussen 6.00 en 10.00 uur tijdens de ochtendshow van Qmusic.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Peter Van de Veire niet naar het Eurovisiesongfestival: 'EBU houdt onvoldoende rekening met gevoeligheden'
- Dit is Essyla die België naar het Eurovisiesongfestival stuurt – ontdek haar liedje!
- Talpa Network en ZDF Studios verlengen hun samenwerking omtrent de populaire SOKO-misdaadseries
- Kijkcijfers: dinsdag 17 februari 2026
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2
Kijktip van de dag

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.
'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.



































