Kris Kross Amsterdam, Akwasi en Emma Heesters in tweede seizoen 'Platenbazen'

De muzikale strijd tussen teamcaptains Wietze de Jager en Nesim el Ahmadi barst weer los in een gloednieuw seizoen van 'Platenbazen'.
In deze fanatieke en hilarische muziekquiz wordt de muziek- en artiestenkennis van BN’ers flink op de proef gesteld. Dit seizoen strijden onder meer Emma Heesters bekend van 'Beste Zangers', dj-trio Kris Kross Amsterdam en rapper en 'Expeditie Robinson'-kandidaat Akwasi mee in de teams van Nesim en Wietze. Met iedere week dezelfde vraag: wie zijn de ultieme platenbazen? 'Platenbazen' is iedere dinsdag om 16.00 uur te zien op het YouTube kanaal van 538 en woensdag om 21.15 uur op TV 538.
Dit seizoen zijn er maar liefst tweeëndertig BN’ers te gast. Waaronder een aantal vaste vrienden van 538, maar ook nieuwe gasten zoals: Lucas & Steve, Jaimie Vaes, Danny Froger, Marije Zuurveld, Leafs, Ruben Annink en Mental Theo. De muzikale ondersteuning wordt dit seizoen verzorgd door een nieuwe huisartiest. Kimberly Fransens, onder meer bekend van 'The Voice of Holland', zal er samen met haar band iedere aflevering een feestje van maken.
Wat kan er van seizoen 2 worden verwacht?
Nieuw in het tweede seizoen is de ronde 'Fix the Six', waarbij de kandidaten de antwoorden van Nederlanders op muzikale vragen moeten inschatten. Welke voorwerpen ziet de gemiddelde Nederlander bijvoorbeeld het meest vaak terugkomen in de clip van een rapper en wat is het meest aangevraagde nummer in een karaokebar? Ook nieuw dit seizoen is dat kandidaten op een geheel nieuwe wijze geïntroduceerd worden, namelijk door het stellen van een muzikale vraag. In de eerste aflevering stellen de BN’ers zich bijvoorbeeld voor aan de hand van de track die hun seksleven het beste omschrijft. Daarnaast zijn de vertrouwde rondes Push It en de Sing-off weer terug van weggeweest.
Eerste seizoen groot succes
Het eerste seizoen van 'Platenbazen' was goed voor meer dan één miljoen views. In dit seizoen namen onder meer Mr. Polska, Bokoesam, Jessie Jazz, Donnie, Samantha Steenwijk en Danny de Munk deel aan de muziekquiz. Deze afleveringen zijn terug te zien op het YouTube kanaal van 538.
De eerste aflevering van het tweede seizoen van 'Platenbazen' is nu te zien op het YouTube kanaal van 538. Woensdagavond 13 november is de uitzending om 21.15 uur te zien op TV 538. TV 538 is bij alle kabelaars te zien via kanaal 538 en via NLZiet.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Fien Vermeulen nieuwe presentatrice van 'Shownieuws'
- Kijkcijfers: woensdag 1 april 2026
- Voortvluchtigen staan bij de start van 'Klopjacht' meteen oog in oog met de speurders
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in een nieuw seizoen van 'Eenmaal Andermaal'
- 'De Trein' onthult verborgen koninklijk erfgoed van Brussel-Centraal
- 'Meldpunt Actueel' over pensioencompensatie
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren
Kijktip van de dag

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.
'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.



































