Kris Kross Amsterdam, Akwasi en Emma Heesters in tweede seizoen 'Platenbazen'

De muzikale strijd tussen teamcaptains Wietze de Jager en Nesim el Ahmadi barst weer los in een gloednieuw seizoen van 'Platenbazen'.
In deze fanatieke en hilarische muziekquiz wordt de muziek- en artiestenkennis van BN’ers flink op de proef gesteld. Dit seizoen strijden onder meer Emma Heesters bekend van 'Beste Zangers', dj-trio Kris Kross Amsterdam en rapper en 'Expeditie Robinson'-kandidaat Akwasi mee in de teams van Nesim en Wietze. Met iedere week dezelfde vraag: wie zijn de ultieme platenbazen? 'Platenbazen' is iedere dinsdag om 16.00 uur te zien op het YouTube kanaal van 538 en woensdag om 21.15 uur op TV 538.
Dit seizoen zijn er maar liefst tweeëndertig BN’ers te gast. Waaronder een aantal vaste vrienden van 538, maar ook nieuwe gasten zoals: Lucas & Steve, Jaimie Vaes, Danny Froger, Marije Zuurveld, Leafs, Ruben Annink en Mental Theo. De muzikale ondersteuning wordt dit seizoen verzorgd door een nieuwe huisartiest. Kimberly Fransens, onder meer bekend van 'The Voice of Holland', zal er samen met haar band iedere aflevering een feestje van maken.
Wat kan er van seizoen 2 worden verwacht?
Nieuw in het tweede seizoen is de ronde 'Fix the Six', waarbij de kandidaten de antwoorden van Nederlanders op muzikale vragen moeten inschatten. Welke voorwerpen ziet de gemiddelde Nederlander bijvoorbeeld het meest vaak terugkomen in de clip van een rapper en wat is het meest aangevraagde nummer in een karaokebar? Ook nieuw dit seizoen is dat kandidaten op een geheel nieuwe wijze geïntroduceerd worden, namelijk door het stellen van een muzikale vraag. In de eerste aflevering stellen de BN’ers zich bijvoorbeeld voor aan de hand van de track die hun seksleven het beste omschrijft. Daarnaast zijn de vertrouwde rondes Push It en de Sing-off weer terug van weggeweest.
Eerste seizoen groot succes
Het eerste seizoen van 'Platenbazen' was goed voor meer dan één miljoen views. In dit seizoen namen onder meer Mr. Polska, Bokoesam, Jessie Jazz, Donnie, Samantha Steenwijk en Danny de Munk deel aan de muziekquiz. Deze afleveringen zijn terug te zien op het YouTube kanaal van 538.
De eerste aflevering van het tweede seizoen van 'Platenbazen' is nu te zien op het YouTube kanaal van 538. Woensdagavond 13 november is de uitzending om 21.15 uur te zien op TV 538. TV 538 is bij alle kabelaars te zien via kanaal 538 en via NLZiet.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- EO-kinderserie 'Oorlog-stories' vertelt het verhaal over Adriaan en het geheim van zijn vader
- WNL-presentator Frank van Leeuwen wint 27ste seizoen van 'De Slimste Mens': 'Als een idioot voorbereid'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- De familie Froger komt thuis bij RTL en Videoland
- 'Nachtdieren USA' rijdt rond in Oklahoma
- 'Vroege Vogels' bezoekt Park Schothorst
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Turan & Feline
- Zaterdag zie je een emotionele Natassia in 'The Real Housewives Of Antwerp'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Gesprek met Rinus Gerritsen en Nico Dijkshoorn in 'FM op 5'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE boeken succes met grote nieuwe acties
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen'
Kijktip van de dag

Ava werkt als huurmoordenares voor een clandestiene overheidsorganisatie. Ze reist de wereld rond om vooraanstaande doelwitten uit te schakelen. Wanneer een klus misgaat, wordt Ava plots zelf achternagezeten door haar ex-werkgevers.
'Ava', film uit 2020 met oa. Colin Farrell, om 22.55 uur op VTM 2.



































