Kris Kross Amsterdam, Akwasi en Emma Heesters in tweede seizoen 'Platenbazen'

De muzikale strijd tussen teamcaptains Wietze de Jager en Nesim el Ahmadi barst weer los in een gloednieuw seizoen van 'Platenbazen'.
In deze fanatieke en hilarische muziekquiz wordt de muziek- en artiestenkennis van BN’ers flink op de proef gesteld. Dit seizoen strijden onder meer Emma Heesters bekend van 'Beste Zangers', dj-trio Kris Kross Amsterdam en rapper en 'Expeditie Robinson'-kandidaat Akwasi mee in de teams van Nesim en Wietze. Met iedere week dezelfde vraag: wie zijn de ultieme platenbazen? 'Platenbazen' is iedere dinsdag om 16.00 uur te zien op het YouTube kanaal van 538 en woensdag om 21.15 uur op TV 538.
Dit seizoen zijn er maar liefst tweeëndertig BN’ers te gast. Waaronder een aantal vaste vrienden van 538, maar ook nieuwe gasten zoals: Lucas & Steve, Jaimie Vaes, Danny Froger, Marije Zuurveld, Leafs, Ruben Annink en Mental Theo. De muzikale ondersteuning wordt dit seizoen verzorgd door een nieuwe huisartiest. Kimberly Fransens, onder meer bekend van 'The Voice of Holland', zal er samen met haar band iedere aflevering een feestje van maken.
Wat kan er van seizoen 2 worden verwacht?
Nieuw in het tweede seizoen is de ronde 'Fix the Six', waarbij de kandidaten de antwoorden van Nederlanders op muzikale vragen moeten inschatten. Welke voorwerpen ziet de gemiddelde Nederlander bijvoorbeeld het meest vaak terugkomen in de clip van een rapper en wat is het meest aangevraagde nummer in een karaokebar? Ook nieuw dit seizoen is dat kandidaten op een geheel nieuwe wijze geïntroduceerd worden, namelijk door het stellen van een muzikale vraag. In de eerste aflevering stellen de BN’ers zich bijvoorbeeld voor aan de hand van de track die hun seksleven het beste omschrijft. Daarnaast zijn de vertrouwde rondes Push It en de Sing-off weer terug van weggeweest.
Eerste seizoen groot succes
Het eerste seizoen van 'Platenbazen' was goed voor meer dan één miljoen views. In dit seizoen namen onder meer Mr. Polska, Bokoesam, Jessie Jazz, Donnie, Samantha Steenwijk en Danny de Munk deel aan de muziekquiz. Deze afleveringen zijn terug te zien op het YouTube kanaal van 538.
De eerste aflevering van het tweede seizoen van 'Platenbazen' is nu te zien op het YouTube kanaal van 538. Woensdagavond 13 november is de uitzending om 21.15 uur te zien op TV 538. TV 538 is bij alle kabelaars te zien via kanaal 538 en via NLZiet.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Vijf Dagen Vast' met Jan Versteegh gaat niet door
- Presentator Frank van Leeuwen sluit aan bij 'Goedenavond Nederland'
- Messy chefs Jelle en Hans Beeckman zijn terug met nog meer overheerlijke chaos in 'Lekker Messy'
- Kijkcijfers: maandag 22 juni 2026
- Opnames van nieuwe spannende fictiereeks 'Dochters' gestart
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug
Kijktip van de dag

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.
'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.



































