'Koen op de Camping' van 'MAX Vakantieman' in Woerden

maandag 5 juli 2021

Na drie succesvolle seizoenen van de online 'MAX Vakantieman'-serie 'Koen op de Kaart', brengt Koen deze zomer in 'Koen op de Camping' de veelzijdigheid van Nederland als campingland in kaart.

Elke maandag is er een nieuwe aflevering te zien op de Facebookpagina van NPO 1 en Omroep MAX en in 'MAX Vakantieman' (vanaf 5 juli om 20.30 uur op NPO 1).  In de eerste aflevering van 'Koen op de Camping' zet Koen Bugter zijn tentje op in het Utrechtse Woerden.


De vestingstad aan de rand van Het Groene Hart is geliefd bij kampeerders uit heel Nederland. Op een natuurcamping gaat hij op zoek naar de campingkoning en -koningin. Elke kampeerplaats heeft er één: zo’n bewoner die er al jaren komt, met een vaste plek en die iedereen kent. Ook raakt Koen bekend met het fenomeen poldersport en belandt hij aan de oever van een heuse karpervijver. Lukt het hem om iets aan de haak te slaan?

Over 'Koen op de Camping'
Ondanks dat we langzaam weer richting het oude normaal gaan, verkiest bijna de helft (40 procent) van Nederland ook deze zomer een vakantie in eigen land boven een tripje naar het buitenland. Maar waar is het écht leuk kamperen? Zijn er pareltjes die de strijd aan kunnen met de campings in Italië, Frankrijk en Duitsland?

Met zijn bolderkar en een opgooitent gaat Koen deze zomer op onderzoek uit. Hoe ziet de Nederlandse campingcultuur eruit? Van de campinggasten wil Koen weten waarom zij de Nederlandse camping verkiezen boven die in het buitenland. Wat is de charme van (een vakantie in) Nederland? Hoe vullen de kampeerders hun vakantiedagen? Een keur aan campings komt voorbij; boeren-, natuur-, feestcamping; je kunt het zo gek niet bedenken. Koen neemt de camping, de gasten én de regio onder de loep.

'Koen op de Camping'
Elke maandag
op Facebook, YouTube en MAX Vandaag


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Zwangere Guy: Dansen op de vulkaan' (BNNVARA/VRT)

Gorik van Oudheusden staat op een keerpunt in zijn leven. Een jeugd vol trauma's, jaren van alcoholgebruik en het gewicht van succes hebben diepe sporen nagelaten. Hij besluit rigoureus in te grijpen en kiest voor therapie, nuchterheid en zelfonderzoek, in een poging relaties te herstellen en zichzelf opnieuw uit te vinden. Welke obstakels en inzichten komen kijken bij een transformatie als deze? Welke man keert terug op het podium als de strijd met zijn demonen is gestreden?

'Zwangere Guy: Dansen op de vulkaan', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:20
    De Raad van Soekie
    01:00
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Winterbeelden
  • 08:20
    Sisters
    05:30
    Geen uitzending
  • 08:25
    Raveleijn
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    00:35
    American Horror Story: NYC
  • 07:00
    Willy
    00:15
    Mee met de Flikken
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 06:00
    Joe
    01:00
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 08:10
    Geen uitzending
    01:00
    Criminal Minds
  • 08:20
    Seal Team
    01:15
    MacGyver
  • 08:25
    Soep!
    01:30
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 08:15
    Cold Case
    01:30
    C.S.I. New York
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:24
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Becoming Meewis
    02:10
    Bon Appetit
  • 08:05
    Midsomer Murders
    03:25
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 08:25
    Below Deck Sailing Yacht
    02:00
    Below Deck Down Under
  • 08:30
    NOS Journaal
    01:40
    MolTalk
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    01:20
    De Nachtzoen
  • 08:30
    Grizzy en de Lemmingen
    01:45
    First Dates