'Koen op de Camping' van 'MAX Vakantieman' in Voorthuizen

maandag 12 juli 2021

Na twee succesvolle seizoenen van de online 'MAX Vakantieman'-serie 'Koen op de Kaart', brengt Koen deze zomer in 'Koen op de Camping' de veelzijdigheid van Nederland als campingland in kaart.

Elke maandag is er een nieuwe aflevering te zien op de Facebookpagina van NPO 1 en Omroep MAX, MAX Vandaag en in 'MAX Vakantieman' (elke maandag rond 20.30 uur op NPO 1). In de tweede aflevering van 'Koen op de Camping' zet Koen Bugter zijn tentje op in het Gelderse Voorthuizen.


Aan de rand van de Veluwe is Voorthuizen ideaal voor natuurliefhebbende kampeerders uit heel Nederland. Op een camping gaat hij op zoek naar de campingkoning en -koningin. Elke kampeerplaats heeft er één: zo’n bewoner die er al jaren komt, met een vaste plek en die iedereen kent. Ook ontdekt Koen de omgeving op de fiets en gaat hij voor de winst in de fietstocht. Lukt het hem om een medaille binnen te slepen?

Over 'Koen op de Camping'
Ondanks dat we langzaam weer richting het oude normaal lijken te gaan, verkiest bijna de helft (40 procent) van Nederland ook deze zomer een vakantie in eigen land boven een tripje naar het buitenland. Maar waar is het écht leuk kamperen? Zijn er pareltjes die de strijd aan kunnen met de campings in Italië, Frankrijk en Duitsland?

Met zijn bolderkar en een opgooitent gaat Koen deze zomer op onderzoek uit. Hoe ziet de Nederlandse campingcultuur eruit? Van de campinggasten wil Koen weten waarom zij de Nederlandse camping verkiezen boven die in het buitenland. Wat is de charme van (een vakantie in) Nederland? Hoe vullen de kampeerders hun vakantiedagen? Een keur aan campings komt voorbij; boeren-, natuur-, feestcamping; je kunt het zo gek niet bedenken. Koen neemt de camping, de gasten én de regio onder de loep.

Elke maandag rond 16.00 uur op de Facebookpagina van NPO 1 en Omroep MAX.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

Met nog twee dagen te gaan toont de Andes zich van zijn hardste kant. De groep klautert over rotsblokken richting de gletsjer en bereikt op 5.200 meter het ijskoude hoogtekamp. Om 3.00 uur 's nachts, bij -15°C, start de ultieme klim: een ijshelling van 45 graden, elke stap een test van focus en kracht. Daarna lijkt de weg vrij, maar de berg blijft genadeloos. Uitputting en ijle lucht wegen door terwijl elke adem hen dichter bij de 5.752 meter hoge top brengt.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:42
    Dodo
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    08:00
    Winterbeelden
  • 06:45
    Sarah knutselt
    05:25
    Geen uitzending
  • 06:45
    Vegesauriërs
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:15
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    22:45
    Te bepalen
  • 00:55
    Geen uitzending
    00:05
    60 Days In
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 06:25
    Grey's Anatomy
  • 06:45
    Brooklyn Nine-Nine
    02:00
    The Winter King
  • 06:35
    The Block Australia
    01:40
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:15
    C.S.I. New York
  • 04:31
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:45
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:30
    De Garde van Gert
    01:40
    Becoming Meewis
  • 06:00
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 06:00
    First Dates Australia
    01:40
    NCIS
  • 06:45
    NOS Journaal
    01:35
    MolTalk
  • 01:05
    Nieuwsuur
    01:05
    Dit is de Week
  • 06:40
    Noddy, de detective
    01:10
    First Dates