'Kleine Jongen' van André Hazes op 1 in de 'Nederlandstalige Top 1000'

In de eerste editie van de 'Nederlandstalige Top 1000' van NPO Sterren NL staat 'Kleine jongen' van André Hazes op de hoogste positie.
Na al die jaren is Hazes nog steeds de basis, want de volkszanger komt maar liefst 35 keer voor in de lijst. Zo is ‘Bloed, zweet & tranen’ (#13) , ‘Geef mij je angst’ (#33) en ‘Zij gelooft in mij’ (#35) in de bovenste regionen terug te vinden.
Op nummer 2 in de 'Nederlandstalige Top 1000' staat ‘Ik ga zwemmen’, de grote zomerhit van Mart Hoogkamer. ‘Papa’ van Stef Bos staat op nummer 3. De 'Nederlandstalige Top 1000' is samengesteld door de kijkers en luisteraars van NPO Sterren NL en is terug te vinden op www.nposterren.nl.
Vanuit het Huis van de Nederlandse Muziek wordt de 'Nederlandstalige Top 1000' van maandag 3 tot en met vrijdag 7 oktober tussen 06.00 - 19.00 uur uitgezonden op NPO Sterren NL Radio. DJ’s Emilie Sleven, Jan Paparazzi, Perry Kramps en Corné Klijn leiden de luisteraars door de lijst met de beste Nederlandstalige muziek ooit gemaakt. Aansluitend presenteren Jan Paparazzi en Emilie Sleven tussen 19.00 - 20.00 uur de talkshow ‘Sterren aan tafel’, waarin met artiesten nagepraat wordt over de Nederlandstalige Top 1000. Te gast zijn o.a. Corry Konings, John de Bever, Wolter Kroes, René Froger, Frans Bauer, Sieneke en Mart Hoogkamer.
NPO Sterren NL
NPO Sterren NL, als bewaker van de schatkamer van de Nederlandse muziek, heeft als missie om een belangrijk en populair onderdeel van de Nederlandstalige volkscultuur, namelijk de Nederlandstalige muziek, uit te lichten, te archiveren en te promoten. Nederland heeft een zeer rijke muziekhistorie. Al ruim een halve eeuw heeft AVROTROS Nederlandse muziek in het populaire en volkse genre hoog in het vaandel staan. Die 50 jaar heeft een enorme schat aan beeld en geluid opgeleverd.
'De Nederlandstalige Top 1000' is van 3 t/m 7 oktober 2022 tussen 06.00 - 19.00 uur te horen bij AVROTROS op NPO Sterren NL Radio, NPO 1 Extra, www.nposterren.nl en de gratis Sterren NL-app.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Eén tuin 'steekt er met kop en schouders bovenuit' in 'Huis Gemaakt'
- De Meilandjes verbouwen Italiaans vakantiehuis in 'Chateau Meiland: La Dolce Vita'
- Kijkcijfers: dinsdag 19 mei 2026
- VRT NWS publiceert onderzoek achter ‘De Foto van Vlaanderen’ na ophef in 'De Afspraak'
- Verbouwen of verkopen? Bart en Béa zoeken kandidaten voor nieuw VTM-programma
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- Van een 'sekstafette' tot trouwen met een algoritme: 'Ze Zeggen Dat' test de orgasmekloof en AI-liefde
- De jury van 'Huis Gemaakt' is streng in Langdorp: 'Boring as hell'
- Kluis definitief dicht op JOE: Coen & Sander officieel 'smartphonevrij'
- Tweede speeldag Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' barst spectaculair los op 34,6 meter hoge klimmuur
- Mattie versus Marieke: Qmusic-strijd barst los op TT Circuit
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Zeeland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen
Kijktip van de dag

In Amsterdam strijdt actrice Martine Jonckheere aan de zijde van goede vriend Jacques tegen het duo Axel en chef-kok Sofie Dumont, op zoek naar verborgen parels op de sfeervolle brocantemarkt van het Amstelveld.
'Eenmaal Andermaal', om 20.35 uur op VTM.



































