'Klaas Kan Alles': Kan Klaas uit handen blijven van de politie?

In het populair-wetenschappelijke familieprogramma 'Klaas Kan Alles' draait alles om technologie, wetenschap en slimme gadgets.
Presentator Klaas van Kruistum krijgt elke week een aantal spannende opdrachten die hij met behulp van technologie en wetenschap probeert te laten slagen.
In deze aflevering krijgt Klaas zijn opdracht van deze week uit handen van Ellie Lust. Zij daagt Klaas uit om uit handen van de politie te blijven. In aanraking komen met de politie is natuurlijk nooit een goed idee, maar mocht het zover komen dan willen de mannen van 'Hunted' Klaas wel op weg helpen. Dennis en Tommy vormen samen een team in het tv-programma en weten als geen ander hoe ze iemand moeten opsporen.
Klaas komt er al snel achter dat de politie werkelijk overal een paar ogen heeft zitten en dat hij van goede huizen moet komen wil hij aan ze ontsnappen. Opzoek naar een beetje snelheid reist Klaas af naar Amerika; het land waar ze dol zijn op politieseries en spectaculaire achtervolgingen. Klaas gaat op bezoek bij voormalig agent Eric. Hij haalt bij Klaas een zogenoemde PIT Manoeuvre uit. Door met zijn politieauto de auto van Klaas aan te tikken komt de auto spinnend tot stilstand. Komt Klaas hier zonder kleerscheuren vanaf?
Voor de ultieme test gaat Klaas in Nederland de strijd aan tegen het drone-team van de politie. Lukt het Klaas om met de juiste gadgets uit handen van deze fanatieke agenten te blijven?
Iedere week daagt Klaas een BN-er uit voor een duel. In deze strijd maken ze gebruik van de nieuwste gadgets. Voor het duel van deze week daagt Klaas presentator Tim Senders uit. De mannen maken kennis met de nieuwste rage: landpaddling oftewel suppen op het drogen. Door middel van een stick duw je jezelf voort op een longboard. Landpaddler Mattias Kiel leert ze de juiste techniek en stoomt ze klaar voor de wedstrijd. Wie krijgt deze sport het beste onder de knie en zet de snelste tijd neer?
Voor het beroep van deze week brengt Klaas een bezoekje aan Zundert. Daar vindt een van de grootste bloemenspektakels ter wereld plaats. Voor 1 dag mag Klaas aan de slag als corsobouwer. Johan van der Kloof is corsobouwer in hart en nieren en brengt Klaas dit prachtige vak bij! Doet Klaas het goed genoeg om zich een volwaardig corsobouwer te mogen noemen?
'Klaas Kan Alles', zaterdag 16 november om 19.25 uur bij KRO-NCRV op NPO Zapp.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vakantiekriebels, swiffers en een surprisebox voor koppels in nieuw seizoen van 'Met Vier in Bed'
- 'Ik ben het cadeautje!': Komst van energieke vrijgezel zet de boel meteen op scherp in de eerste week van 'B&B Zoekt Lief'
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- Cartoon Network maakt van juli één groot zomeravontuur
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.
'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.



































