Kinderen maken muziek met Jeangu Macrooy, Jamai Loman, Wouter Hamel en Trijntje Oosterhuis tijdens 'Kerst Muziekgala 2021'

Tijdens het 'Kerst Muziekgala' brengen jonge muzikale talenten de meest geliefde (kerst)hits ten gehore. Samen met optredens van muzikale helden als Jeangu Macrooy, Jamai Loman, Wouter Hamel en Trijntje Oosterhuis laten zij tijdens het gala zien hoe leuk muziek maken is.
Koningin Máxima is als erevoorzitter van stichting Méér Muziek in de Klas ook bij het gala aanwezig. De presentatie van de feestelijke, muzikale avond is in handen van Buddy Vedder en Romy Monteiro.
Trijntje Oosterhuis zingt met Sebastian (12 jaar) Feliz Navidad. Wouter Hamel wordt begeleid op de viool door Eline (11 jaar) en brengen What Are You Doing New Years Eve ten gehore. Jeangu Macrooy zingt met Sham (15 jaar) het prachtige What Christmas Means To Me. Jamai Loman wordt begeleid op de piano door Thomas (8 jaar) en vertolken Merry Xmas Everybody.
In een speciaal Winter Wonderland-decor verschijnt dit jaar ook de Grootste Schoolband van Nederland. Deze schoolband wordt gevormd door verschillende basisschoolklassen van Jeugdeducatiefonds gecertificeerde scholen uit het land. Ook een ensemble van het Jeugdorkest Nederland zal een optreden geven tijdens de show. Verschillende kinderen uit het land hebben samen in een videoclip een speciaal kerstlied opgenomen genaamd Muziek Brengt Ons Samen en zal in de uitzending te zien zijn.
Méér Muziek in de Klas
Méér Muziek in de Klas zet zich in voor structureel en goed muziekonderwijs op alle basisscholen in Nederland. Want muziekonderwijs vergroot de wereld van het kind en levert een bijdrage op cognitief, emotioneel, sociaal en creatief vlak. Méér Muziek in de Klas laat zien hoe leuk en waardevol muziekonderwijs is, vergroot kennis van leerkrachten en brengt duurzame verbindingen tot stand door scholen en regionale partijen aan elkaar te verbinden en te laten samenwerken.
AVROTROS wil de muziekbeleving onder kinderen stimuleren en hen aanzetten tot het maken van muziek. Dit doet de omroep onder andere ook met programma’s als het Junior Songfestival en het Kinderprinsengrachtconcert.
'Het Kerst Muziekgala 2021', woensdag 15 december om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wie stoot door naar de liveshows? Laatste Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen'
- 'Door de Bomen' laat gasten weer ontsnappen aan dagelijkse druk
- Nieuw seizoen van '90 Day Diaries' op TLC
- Omroep ZWART en BNNVARA lanceren 'Die Andere Late Night'
- Yvon Jaspers reist door Nederland in nieuw seizoen 'Onze Boerderij: De Oogst'
- Bart Appeltans test toilet in 'Huis Gemaakt': 'Met een spot op mijn hoofd zien de buren mij zéker zitten'
- Dit alles zie je in mei bij RTL
- Koningsdagconcert 2026 vanuit Dokkum
- Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance': Puya laat danspartner Daxia vallen tijdens lift
- Dit eet je deze week met 'Dagelijkse Kost'!
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk
Kijktip van de dag

22 teams van de Vlaamse universiteiten en twaalf hogeschoolploegen nemen het tegen elkaar op. Enkel de acht beste stoten door naar de kwartfinales. De aftrap wordt gegeven door Drama van de LUCA School of Arts, dat het opneemt tegen Tandheelkunde van de KUL.
'Campus Cup', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































