Kim Hoorweg, Monique Mijnals en PAYAM in 'Mijke's Middag'

Kim Hoorweg speelt vrijdag 11 november live bij 'Mijke's Middag Live' vanuit het MC Theater op het Westergasfabriekterrein in Amsterdam. Het wekelijkse live radioprogramma op de vrijdag met Mijke van Wijk is gratis toegankelijk voor publiek, tussen 16.00 en 19.00 uur.
Kim bracht samen met The Houdini’s de succesvolle tribute cd aan Peggy Lee Why don’t u do right uit. Ze tourt op dit moment door het land met deze muziek en doet ook 'Mijke’s Middag Live' aan. Hoorweg is de dochter van pianist Erwin Hoorweg en kwam zo al zeer jong met jazz in aanraking. Op haar veertiende werd ze al getekend door het bekende jazzlabel Verve. Kim werkte samen met bekende mensen als Trijntje Oosterhuis, Perquisite en Raul Midón.
Monique Mijnals
Ook zangeres Monique Mijnals groeide op in een muzikale familie. De in Suriname geboren vocaliste is beïnvloed door grote namen als Nina Simone en Aretha Franklin, maar ook haar eigen roots hoor je goed terug in de muziek. Onlangs bracht ze een nieuwe plaat en DVD uit waarvan ze nummers laat horen bij 'Mijke’s Middag Live'.
PAYAM
En je hoort jazzy world van de groep PAYAM. Leider is de van oorsprong Iraanse percussionist Babak Maddah. Hij kreeg les van topdrummers Astrid Seriese en Lucas van Merwijk. In PAYAM hoor je Iraanse ritmes en westerse jazz vermengd.
Huisband The Ob6sions
Iedere week speelt huisband The Ob6sions in het programma. De band bestaande uit Victor de Boo – drums; Sven Schuster – bas; Jeroen van Helsdingen – keys; Efraim Trujillo – sax speelt eigen nummers en jamt met de gasten die in het programma komen spelen.
Iedere vrijdag bekende liveacts
'Mijke’s Middag Live' is iedere vrijdag te horen vanuit het MC Theater in Amsterdam. Met de komende weken onder andere gratis live muziek van Paul van Kessel, de JuJu Bros featuring Anton Goudsmit, Saskia Laroo, Ape not Mice, Tuur Moens & Syndicate, The Very Next, The Ploctones, Wouter Hamel, Equinox featuring Sjoerd Dijkhuizen, BRUUT, CaboCubaJazz, WintherStorm.
'Mijke's Middag'
De NTR zendt dagelijks op Radio 6 het programma ‘Mijke’s Middag’ uit van 16.00 tot 19.00 uur. Met op vrijdag een live editie uit het MC Theater. Naast de lekkerste soul en jazz brengt het programma het laatste muzieknieuws, een uitgebreide concertagenda en is er aandacht voor lifestyle.
'Mijke's Middag Live', vrijdag 11 november tussen 16.00 en 19.00 uur op Radio 6.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Alleen Elvis blijft Bestaan' brengt licht in de donkere dagen
- Dit zijn de gasten in nieuw seizoen 'Boerderij van Dorst'
- 'Start to Race': Gewone mensen, ongewone grenzen, één echte race
- Kijkcijfers: woensdag 14 oktober 2026
- Netflix schrapt 6 procent van personeel: circa duizend banen verdwijnen
- Gert legt Sarah op de rooster over zijn verrassingsdag in 'De Verhulstjes'
- Axel Daeseleire krijgt exclusieve inkijk in slaapkamer van president motorbende Blue Angels
- Jury van 'Mijn Restaurant' hoort gevloek tot in de zaal: 'Dit trekt op geen kloten!'
- In 'Meldpunt Actueel': autisme bij ouderen vaak onopgemerkt
- Noah wil Kürt koste wat kost weg in 'De Verraders': 'Hij is the head of the snake'
- NPO Radio 2 vernieuwt in 2027 de programmering in het weekend
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Weersomstandigheden zorgen voor dag uitstel zelfstandige vliegtuiglanding JOE-dj Coen Swijnenberg
- 'Welcome to our Black Parade': Studio Brussel maakt remake van iconische videoclip van My Chemical Romance
- Spannende primeur op JOE: Coen Swijnenberg landt zelfstandig een vliegtuig
Multimedia SPOTLIGHT
-
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers'
Kijktip van de dag

Alle acts die de jury door heeft gelaten strijden voor een plek in de halve finale. De lat ligt hoog, want de jury moet unaniem akkoord gaan. Alleen acts die vijf keer een 'ja' krijgen, stoten door naar de halve finale.
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.




































