Kijkcijferhit 'The Masked Singer' terug bij RTL 4

donderdag 17 september 2020

Na het succesvolle eerste seizoen is 'The Masked Singer' vanaf vrijdag 25 september weer te zien bij RTL 4. In deze tweede reeks staat opnieuw de vraag centraal: wie zit er achter het masker?

Dit seizoen gaan 15 BN'ers zingend de strijd met elkaar aan in de meest bijzondere kostuums. De bekende Nederlanders kruipen in de huid van: Aap, Astronaut, Lama, Vos, Yeti, Panter, Koning, Kameleon, Skelet, Vlinder, Vuurvogel, Zebra, Neptunus, Muis en Dinosaurus.


Ook dit seizoen doen de panels Gerard Joling & Buddy Vedder en Carlo Boszhard & Loretta Schrijver, onder leiding van presentator Ruben Nicolai, weer hun uiterste best om de identiteit van de karakters te achterhalen en met hun speculaties punten te verdienen.

Over 'The Masked Singer'
In 'The Masked Singer' laten gemaskerde BN’ers zich horen tijdens spetterende solo-optredens, duetten en groepacts. Niet alleen professionele zangers of zangeressen doen mee, maar bijvoorbeeld ook acteurs, politici, presentatoren en sporters. Tijdens de show komen er hints voorbij en mogen de panelleden vragen stellen. Het publiek in de zaal stemt iedere week op basis van de performances wie zijn of haar identiteit moet onthullen en de show verlaat. 

De eerste reeks van het programma werd bekeken door gemiddeld 1,6 miljoen mensen. Ook internationaal is 'The Masked Singe'’ een groot succes, o.a. in Korea, Duitsland en Amerika.

Het tweede seizoen van 'The Masked Singer' is vanaf vrijdag 25 september om 20.00 uur 8 weken lang te zien bij RTL 4 en wordt geproduceerd door Blue Circle.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:25
    Kabouter Plop
  • 00:55
    Mee met de Flikken
    00:50
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:45
    Achter de schermen
    01:40
    De Tafel van de Week
  • 00:35
    Criminal Minds
    01:55
    Geen uitzending
  • 01:30
    Blood & Treasure
    03:25
    Geen uitzending
  • 01:00
    48 Hours to Buy
    02:25
    Geen uitzending
  • 01:05
    My Life is Murder
    02:05
    Geen uitzending
  • 01:19
    Transport & Van.TV
    01:57
    Business Branding
  • 01:21
    Zo doe je het!
    01:51
    Diy on wheels
  • 01:15
    Lekker Messy - Weekmenu
    01:40
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 01:05
    Murdoch Mysteries
    01:55
    Midsomer Murders
  • 00:45
    The Secret Lives of Mormon Wives
    01:35
    NCIS
  • 00:35
    Wie is de Mol?
    01:50
    WNL op Zondag
  • 01:05
    Dit is de Week
    01:45
    Buitenhof
  • 01:15
    First Dates
    02:10
    NOS Studio Voetbal