Kijk naar de specials van 'MAX Maakt Mogelijk'!

dinsdag 28 juli 2020

Op woensdag 29, donderdag 30 en vrijdag 31 juli zendt MAX drie specials van 'MAX Maakt Mogelijk' uit, het programma dat leefomstandigheden van ouderen verbetert en wensen vervult.

In deze afleveringen is er volop aandacht voor de gevolgen van het coronavirus voor de kwetsbare en hulpbehoevende ouderen in ontwikkelingslanden. De specials zijn om 16.25 uur te zien bij MAX op NPO 1.


'MAX Maakt Mogelijk' Special 1 - woensdag 29 juli om 16.25 uur op NPO 1
Jan Slagter bezocht begin juli jl. ouderen in Litouwen die extreem eenzaam zijn als gevolg van het coronavirus. Ondanks de crisis gaat de hulp van 'MAX Maakt Mogelijk', aan ouderen in het buitenland, altijd door. Weliswaar in aangepaste vorm, de veiligheid staat immers voorop. In deze aflevering is te zien dat Jan Slagter de Nederlandse Wim Brauns ondersteunt bij de hulp die hij biedt aan de ouderen daar.

'MAX Maakt Mogelijk' Special 2 - donderdag 30 juli om 16.25 uur op NPO 1
COVID-19 is nog lang niet onder controle in het armste land van Europa: Moldavië. De hulp van 'MAX Maakt Mogelijk' aan ouderen in Moldavië gaat tijdens de crisis door in aangepaste vorm. In een verpleeghuis in Bălți, waar 500 ouderen bij elkaar wonen, is corona uitgebroken. Een groot drama voor de bewoners en het personeel. Maar ondanks dat, wordt er alles aan gedaan om de bewoners te helpen.

Ook zijn de huisjes opgeknapt van ouderen die tijdens de winter onder vreselijke omstandigheden zijn aangetroffen. In 'Tijd voor MAX' liet Jan Slagter al beelden zien van de mensonterende situaties. Gelukkig hebben inmiddels al deze mensen weer een veilig thuis.

'MAX Maakt Mogelijk' Special 3 - vrijdag 31 juli om 16.25 uur op NPO 1
'MAX Maakt Mogelijk' biedt ouderen in binnen- en buitenland hulp. Ook tijdens de coronacrisis. Van Indonesië tot Oeganda en Oost-Europa, overal sloeg het virus om zich heen. En de oudste mensen werden het hardst geraakt. In deze laatste special is te zien waar 'MAX Maakt Mogelijk' helpt en wat er nodig is om de ouderen te kunnen blijven helpen.

'MAX Maakt Mogelijk' (3 specials), woensdag 29, donderdag 30 en vrijdag 31 juli om 16.25 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de ­politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.

'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:25
    De Ridder
    16:15
    De Columbus
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    16:40
    The Office
  • 16:05
    De Smurfen
    16:15
    Waiko: reis door de ruimte
  • 15:15
    Gooische Vrouwen
    16:15
    Cheers
  • 15:30
    Blind Getrouwd UK
    16:35
    Ik Vertrek
  • 15:40
    Date Night
    17:15
    S.W.A.T.
  • 15:55
    Xena: Warrior Princess
    16:45
    24
  • 15:40
    Baywatch
    16:25
    Suits
  • 16:05
    Geen uitzending
    16:35
    Home Improvement
  • 15:35
    De Zussen Coorevits
    16:25
    Stukken van mensen
  • 13:55
    Fame
    16:15
    Grey's Anatomy
  • 15:50
    Swamp People
    16:45
    Brooklyn Nine-Nine
  • 15:30
    The Block Australia
    16:30
    Bachelor in Paradise Australia
  • 16:00
    The First 48
    16:50
    I Cut Off His Penis: The Truth Behind The Headlines
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:55
    Aan de wand
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 15:15
    Bon Appetit
    16:15
    Apero - Dining
  • 15:45
    The Doctor Blake Mysteries
    16:50
    Call the Midwife
  • 16:00
    Lie to Me
    17:00
    Below Deck Sailing Yacht
  • 15:50
    NOS Olympische Winterspelen
    21:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 16:00
    NOS Journaal
    16:10
    Kook mee met MAX
  • 15:35
    Dikkertje Dap
    16:45
    Superheldenschool