Kijk naar de specials van 'MAX Maakt Mogelijk'!

dinsdag 28 juli 2020

Op woensdag 29, donderdag 30 en vrijdag 31 juli zendt MAX drie specials van 'MAX Maakt Mogelijk' uit, het programma dat leefomstandigheden van ouderen verbetert en wensen vervult.

In deze afleveringen is er volop aandacht voor de gevolgen van het coronavirus voor de kwetsbare en hulpbehoevende ouderen in ontwikkelingslanden. De specials zijn om 16.25 uur te zien bij MAX op NPO 1.


'MAX Maakt Mogelijk' Special 1 - woensdag 29 juli om 16.25 uur op NPO 1
Jan Slagter bezocht begin juli jl. ouderen in Litouwen die extreem eenzaam zijn als gevolg van het coronavirus. Ondanks de crisis gaat de hulp van 'MAX Maakt Mogelijk', aan ouderen in het buitenland, altijd door. Weliswaar in aangepaste vorm, de veiligheid staat immers voorop. In deze aflevering is te zien dat Jan Slagter de Nederlandse Wim Brauns ondersteunt bij de hulp die hij biedt aan de ouderen daar.

'MAX Maakt Mogelijk' Special 2 - donderdag 30 juli om 16.25 uur op NPO 1
COVID-19 is nog lang niet onder controle in het armste land van Europa: Moldavië. De hulp van 'MAX Maakt Mogelijk' aan ouderen in Moldavië gaat tijdens de crisis door in aangepaste vorm. In een verpleeghuis in Bălți, waar 500 ouderen bij elkaar wonen, is corona uitgebroken. Een groot drama voor de bewoners en het personeel. Maar ondanks dat, wordt er alles aan gedaan om de bewoners te helpen.

Ook zijn de huisjes opgeknapt van ouderen die tijdens de winter onder vreselijke omstandigheden zijn aangetroffen. In 'Tijd voor MAX' liet Jan Slagter al beelden zien van de mensonterende situaties. Gelukkig hebben inmiddels al deze mensen weer een veilig thuis.

'MAX Maakt Mogelijk' Special 3 - vrijdag 31 juli om 16.25 uur op NPO 1
'MAX Maakt Mogelijk' biedt ouderen in binnen- en buitenland hulp. Ook tijdens de coronacrisis. Van Indonesië tot Oeganda en Oost-Europa, overal sloeg het virus om zich heen. En de oudste mensen werden het hardst geraakt. In deze laatste special is te zien waar 'MAX Maakt Mogelijk' helpt en wat er nodig is om de ouderen te kunnen blijven helpen.

'MAX Maakt Mogelijk' (3 specials), woensdag 29, donderdag 30 en vrijdag 31 juli om 16.25 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    07:55
    De Hoppers
  • 09:00
    Lentebeelden
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 09:00
    Tik Tak
    08:00
    Ongezien
  • 09:00
    Nils Holgersson
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    12:40
    The Motorway
  • 09:00
    Geen uitzending
    10:50
    The Irrational
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 08:35
    Geen uitzending
    15:25
    Murder in a Small Town
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:45
    De ambachter
  • 09:00
    Geen uitzending
    07:20
    Sullivan's Crossing
  • 08:20
    The Perfect Storm
    06:05
    Noah
  • 08:55
    Zoete Zonde
    07:45
    Smossen Mag
  • 08:50
    Fear Thy Neighbour
    07:25
    Shades of Blue
  • 04:02
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:46
    De kunstenaar
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 08:55
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    08:00
    Foodies & The City
  • 08:30
    Midsomer Murders
    07:00
    Death in Paradise
  • 08:05
    The Kardashians
    07:15
    Grey's Anatomy
  • 09:00
    NOS Journaal
    07:35
    Compilatie Tijd voor MAX
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    03:20
    Nieuwsuur
  • 08:55
    Babar en de belevenissen van Badou
    07:55
    Rubble & Crew