Kijk naar de specials van 'MAX Maakt Mogelijk'!

dinsdag 28 juli 2020

Op woensdag 29, donderdag 30 en vrijdag 31 juli zendt MAX drie specials van 'MAX Maakt Mogelijk' uit, het programma dat leefomstandigheden van ouderen verbetert en wensen vervult.

In deze afleveringen is er volop aandacht voor de gevolgen van het coronavirus voor de kwetsbare en hulpbehoevende ouderen in ontwikkelingslanden. De specials zijn om 16.25 uur te zien bij MAX op NPO 1.


'MAX Maakt Mogelijk' Special 1 - woensdag 29 juli om 16.25 uur op NPO 1
Jan Slagter bezocht begin juli jl. ouderen in Litouwen die extreem eenzaam zijn als gevolg van het coronavirus. Ondanks de crisis gaat de hulp van 'MAX Maakt Mogelijk', aan ouderen in het buitenland, altijd door. Weliswaar in aangepaste vorm, de veiligheid staat immers voorop. In deze aflevering is te zien dat Jan Slagter de Nederlandse Wim Brauns ondersteunt bij de hulp die hij biedt aan de ouderen daar.

'MAX Maakt Mogelijk' Special 2 - donderdag 30 juli om 16.25 uur op NPO 1
COVID-19 is nog lang niet onder controle in het armste land van Europa: Moldavië. De hulp van 'MAX Maakt Mogelijk' aan ouderen in Moldavië gaat tijdens de crisis door in aangepaste vorm. In een verpleeghuis in Bălți, waar 500 ouderen bij elkaar wonen, is corona uitgebroken. Een groot drama voor de bewoners en het personeel. Maar ondanks dat, wordt er alles aan gedaan om de bewoners te helpen.

Ook zijn de huisjes opgeknapt van ouderen die tijdens de winter onder vreselijke omstandigheden zijn aangetroffen. In 'Tijd voor MAX' liet Jan Slagter al beelden zien van de mensonterende situaties. Gelukkig hebben inmiddels al deze mensen weer een veilig thuis.

'MAX Maakt Mogelijk' Special 3 - vrijdag 31 juli om 16.25 uur op NPO 1
'MAX Maakt Mogelijk' biedt ouderen in binnen- en buitenland hulp. Ook tijdens de coronacrisis. Van Indonesië tot Oeganda en Oost-Europa, overal sloeg het virus om zich heen. En de oudste mensen werden het hardst geraakt. In deze laatste special is te zien waar 'MAX Maakt Mogelijk' helpt en wat er nodig is om de ouderen te kunnen blijven helpen.

'MAX Maakt Mogelijk' (3 specials), woensdag 29, donderdag 30 en vrijdag 31 juli om 16.25 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Dag & Nacht' (VRT 1)

De introductie van stagiair Willem verloopt stroef: verloskundige Louise weigert hem te begeleiden. Ella neemt Willem onder haar hoede bij de geplande bevalling van een doodgeboren baby. Arts-assistent Frederik heeft op zijn beurt moeite met de autoritaire anesthesist Jacob. Intussen tobt Ella met haar eigen zwangerschap. Ze maakt een afspraak bij de abortuskliniek, maar vertelt dit niet aan Jerry.

'Dag & Nacht', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:40
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 00:50
    Geen uitzending
    07:15
    The Motorway
  • 01:00
    The Big Bang Theory
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:25
    Komen Eten
    01:20
    De Tafel van Gert
  • 01:00
    Neighbours: A New Chapter
    02:35
    Geen uitzending
  • 00:25
    Pawn Stars
    01:30
    Bar Rescue
  • 00:30
    Love Island UK
    01:35
    Botched
  • 00:40
    FBI
    01:25
    Geen uitzending
  • 01:00
    Business Branding Infini Nieuwpoort
    04:08
    Herhalingslus
  • 00:50
    De ambachter
    01:10
    Mijn tuin
  • 01:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    01:25
    Sarah's Sweet Table
  • 00:55
    Scott & Bailey
    01:45
    The Count of Monte Cristo
  • 00:15
    The Resident
    01:15
    Scrubs
  • 00:25
    Pauw & De Wit
    01:15
    EenVandaag
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:45
    Van Roosmalen & Groenteman
    01:45
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder