Karin Bloemen en Fien Vermeulen bijten spits af in nieuw zaterdagavondprogramma 'Hiphop Stars'

vrijdag 13 maart 2020

In 'Hiphop Stars' vormen acht bekende Nederlanders hun persoonlijke verhaal om tot een rapnummer. Zij worden daarbij geholpen door een coach die zijn of haar sporen heeft verdiend in de hiphopwereld.

In de eerste aflevering zet cabaretière en zangeres Karin Bloemen haar schaamte voor haar verleden op papier samen met rapper Jayh Jawson. Radio-dj Fien Vermeulen rapt over hoe ingewikkeld het leven kan zijn na het overleven van kanker. Ze wordt daarbij gesteund door Keizer.


Karin Bloemen: ''Hiphop Stars' was voor mij een unieke ervaring, totaal iets anders dan wat ik gewend ben op het podium. Ik heb een muziekstijl (hiphop!) mogen verkennen met de besten op dat gebied. Mijn partner Jayh was geweldig, hij heeft me met veel respect en vakmanschap geholpen om de boodschap van het liedje over het voetlicht te krijgen. Mijn verhaal wil ik vertellen aan de jeugd en deze stijl om je verhaal te vertellen sluit aan bij hun belevingswereld, dus ik ben heel dankbaar dat ik hiervoor gevraagd ben!'

In 'Hiphop Stars' komen twee werelden samen, die van de BN'er en de hiphop-artiest. Coaches Akwasi, Lauwtje, Jayh Jawson, Cho en Keizer laten de kracht van rap zien en nemen de ongepolijste talenten Danny de Munk, Ernst Daniël Smid, Soundos El Ahmadi, Fien Vermeulen, Goedele Liekens, Michiel Romeyn, Karin Bloemen en Gregory Sedoc onder hun hoede.

Als duo's schrijven en produceren ze een track die gebaseerd is op hun persoonlijke leven. Waar hebben ze overeenkomsten of juist verschillen? Wat heeft hen gemaakt tot wie ze zijn? En hoe zetten ze dit verhaal om in een track? Dit zorgt voor mooie, indringende, kwetsbare en grappige verhalen.

Glen Faria, van o.a. de hit 'Duurt te Lang' is creatief eindverantwoordelijke voor alle acht nummers die ze gaan maken, met samples van grote Nederlandse hits uit het verleden.

'Hiphop Stars', iedere zaterdag om 20.30 uur bij BNNVARA op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Groenland is van Ons' (VRT 1)

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.

'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    18:04
    VRT NWS Update
  • 17:00
    The Office
    17:40
    Code Blue: The Killing of June Fox-Roberts
  • 16:55
    Sisters
    17:10
    Meisjes
  • 17:00
    Huis Gemaakt
    18:20
    Florentina
  • 16:25
    Ik Vertrek
    17:20
    Helicopter ER
  • 15:50
    Mystery 101: Deadly History
    17:25
    S.W.A.T.
  • 17:05
    All New Traffic Cops
    20:00
    Premier League Darts
  • 16:50
    Suits
    17:40
    ER
  • 16:35
    Wat nu weer?
    17:10
    SOS Piet
  • 16:00
    De Tafel van Gert
    17:15
    Auwch_
  • 17:00
    SkyMed
    17:50
    Big Sky
  • 16:40
    Brooklyn Nine-Nine
    17:40
    Family Matters
  • 16:50
    Love Island UK
    17:55
    A Place in the Sun
  • 16:50
    Panic 9-1-1
    18:30
    Cold Case Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:56
    Hallo Roger
    17:55
    Sixties To Six
  • 16:55
    Soep!
    17:15
    Loïc: Zot van Koken
  • 16:55
    Death in Paradise
    19:00
    Hope Street
  • 17:00
    Below Deck Sailing Yacht
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
    17:10
    Tijd voor Max
  • 16:58
    Politieke Partijen
    17:10
    De slimste mens
  • 17:00
    Puppy Patrol
    17:30
    Peperbollen