Karin Bloemen en Fien Vermeulen bijten spits af in nieuw zaterdagavondprogramma 'Hiphop Stars'

vrijdag 13 maart 2020

In 'Hiphop Stars' vormen acht bekende Nederlanders hun persoonlijke verhaal om tot een rapnummer. Zij worden daarbij geholpen door een coach die zijn of haar sporen heeft verdiend in de hiphopwereld.

In de eerste aflevering zet cabaretière en zangeres Karin Bloemen haar schaamte voor haar verleden op papier samen met rapper Jayh Jawson. Radio-dj Fien Vermeulen rapt over hoe ingewikkeld het leven kan zijn na het overleven van kanker. Ze wordt daarbij gesteund door Keizer.


Karin Bloemen: ''Hiphop Stars' was voor mij een unieke ervaring, totaal iets anders dan wat ik gewend ben op het podium. Ik heb een muziekstijl (hiphop!) mogen verkennen met de besten op dat gebied. Mijn partner Jayh was geweldig, hij heeft me met veel respect en vakmanschap geholpen om de boodschap van het liedje over het voetlicht te krijgen. Mijn verhaal wil ik vertellen aan de jeugd en deze stijl om je verhaal te vertellen sluit aan bij hun belevingswereld, dus ik ben heel dankbaar dat ik hiervoor gevraagd ben!'

In 'Hiphop Stars' komen twee werelden samen, die van de BN'er en de hiphop-artiest. Coaches Akwasi, Lauwtje, Jayh Jawson, Cho en Keizer laten de kracht van rap zien en nemen de ongepolijste talenten Danny de Munk, Ernst Daniël Smid, Soundos El Ahmadi, Fien Vermeulen, Goedele Liekens, Michiel Romeyn, Karin Bloemen en Gregory Sedoc onder hun hoede.

Als duo's schrijven en produceren ze een track die gebaseerd is op hun persoonlijke leven. Waar hebben ze overeenkomsten of juist verschillen? Wat heeft hen gemaakt tot wie ze zijn? En hoe zetten ze dit verhaal om in een track? Dit zorgt voor mooie, indringende, kwetsbare en grappige verhalen.

Glen Faria, van o.a. de hit 'Duurt te Lang' is creatief eindverantwoordelijke voor alle acht nummers die ze gaan maken, met samples van grote Nederlandse hits uit het verleden.

'Hiphop Stars', iedere zaterdag om 20.30 uur bij BNNVARA op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Verraders' - Margriet Hermans (VTM)

Wordt Shauna een van de nieuwe verraders? Als ze bezwijkt voor de verleiding, zijn de verraders terug met drie. En dat zal nodig zijn, want de munt van de waarheid komt in het spel.

'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Sander tegen de tijd
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:35
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:50
    Geen uitzending
    00:50
    NYPD Blue
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:55
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 01:20
    Geen uitzending
    00:50
    Police Interceptors
  • 01:25
    Joe
    06:00
    A Fabled Holiday
  • 01:35
    Geen uitzending
    00:30
    'Allo 'Allo!
  • 03:30
    Geen uitzending
    02:00
    De Tafel van Tine
  • 02:00
    Criminal Minds
    01:30
    Fire Country
  • 02:40
    Jumper
    01:15
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 03:00
    Geen uitzending
    01:55
    A Place in the Sun
  • 01:50
    Strike
    01:35
    Cold Case
  • 02:17
    Z-Cocktail
    02:16
    Herhalingslus
  • 03:36
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:15
    De Eregast
    01:25
    Winterse Kost
  • 03:10
    Midsomer Murders
    01:35
    Emma
  • 03:25
    The Resident
    01:10
    NCIS: Los Angeles
  • 01:50
    NOS Journaal
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 01:50
    Nieuwsuur
    01:15
    Ongehoord Nieuws
  • 03:00
    Reizen Waes
    01:25
    Hard