KANE treedt op bij 'Qmusic Top 40 Awards': nieuwe namen maken line-up compleet

vrijdag 26 januari 2024
Foto: © Qmusic 2023

Na de grootse comeback met een documentaire en een nieuwe Top 40-hit 'What Are You Waiting For' staat KANE op zaterdag 3 februari op het podium in Rotterdam Ahoy als openingsact van de 'Qmusic Top 40 Awards Live'.

Ook Roxy Dekker, Nick Schilder en Sera zijn toegevoegd aan de line-up van de avondvullende liveshow. De laatste tickets zijn te koop via Qmusic.nl.


Met de comeback mag KANE niet ontbreken tijdens de uitreiking van de belangrijkste muziekprijzen. Naast het recente nummer 'What Are You Waiting For' brengt de band ook klassiekers ten gehore, zoals 'Rain Down On Me'. Nick Schilder, Sera en Roxy Dekker zingen nummers waarmee ze afgelopen jaar een hit scoorden in de Top 40.

Met deze aanvulling is de line-up van de 'Qmusic Top 40 Awards Live' compleet. Eerder werden Loreen, Acda en de Munnik, DI-RECT, Antoon, Flemming, Cian Ducrot, Suzan & Freek, Kris Kross Amsterdam, Rondé, Claude, Marco Schuitmaker en Hannah Mae & Metejoor bekendgemaakt. Onder het motto 'Let's Celebrate Music' gaat meer dan 2,5 uur lang het dak van Rotterdam Ahoy eraf. Thomas Acda en Paul de Munnik ontvingen afgelopen week vooruitlopend op de awardshow de Top 40 Icon Award.

'Qmusic Top 40 Awards'
De 'Top 40 Awards' worden sinds de komst van de Top 40 naar Qmusic in 2019 uitgereikt. Het is een jaarlijkse traditie geworden om de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje te zetten. Ook voor dit jaar reikt Domien Verschuuren prijzen uit namens de belangrijkste hitlijst van Nederland. Er worden onder andere prijzen uitgereikt voor Beste Nieuwkomer, Grootste Hit en Beste Artiest. Deze awards worden toegekend op basis van de prestatie van de artiesten en tracks in de Top 40 over het hele jaar 2023. Ook worden publieksprijzen uitgereikt voor Beste Live Act en Beste DJ Act. Hiervoor konden luisteraars stemmen.

De laatste tickets voor de 'Qmusic Top 40 Awards Live' zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Voice van Vlaanderen' (VTM)

De wedstrijd gaat een nieuwe fase in: de Big Battles. De coaches verdelen hun kandidaten in groepjes die strijden voor een plek in de volgende ronde. Alles kan: één, meerdere of geen winnaars. Na deze ronde blijven er nog zes kandidaten per team over.

'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:30
    Dwars door de Lage landen
    22:25
    VRT NWS laat
  • 21:30
    Patience
    23:05
    Black sands
  • 21:40
    VRT NWS journaal met VGT
    22:20
    Dag & nacht
  • 20:35
    The Voice van Vlaanderen
    22:45
    So You Think You Can Dance
  • 21:35
    The Lord of the Rings: The Rings of Power
    22:45
    Terminator Salvation
  • 20:35
    Ghost Rider
    22:25
    Wild Hogs
  • 20:35
    Sex Tape
    22:15
    Emmanuelle
  • 21:45
    Narcos
    22:40
    ER
  • 20:35
    Columbo
    22:20
    Baywatch
  • 20:40
    Sherlock Holmes: A Game of Shadows
    23:00
    Vik & Gert
  • 21:30
    Matlock
    22:30
    FBI: International
  • 20:35
    Mars Attacks!
    22:35
    The Tender Bar
  • 21:40
    Kinderen kopen een huis
    23:35
    A Place in the Sun
  • 20:30
    The Crossbow Cannibal
    22:10
    Shades of Blue
  • 21:57
    Z-Nieuws
    22:08
    Z-Beurs
  • 21:56
    Het appartement
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:55
    Likoké on Tour
    22:10
    Tot op de Graat
  • 22:00
    Death in Paradise
    23:05
    Silent Witness
  • 21:25
    NCIS
    22:20
    NCIS: Los Angeles
  • 21:35
    De slimste mens
    22:30
    Keuringsdienst van Waarde
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Stand van Nederland: Aangehaakt
  • 21:40
    NPO Doc: David Bowie: The Final Act
    23:20
    Nieuw Zeer