Joram Kaat presenteert maatschappelijke 3FM-specials op zondagavond

zaterdag 25 april 2020

NPO 3FM, de EO en Human presenteren elke laatste zondag van de maand van 22.00 tot 00.00 uur specials rond maatschappelijke thema's die jongeren raken.

De presentatie is in handen van EO-presentator Joram Kaat: 'Het is fantastisch om met 3FM-luisteraars in gesprek te gaan over onderwerpen die er écht toe doen.'


Al eerder zond 3FM een serie specials uit, toen gepresenteerd door verschillende 3FM-dj’s op vrijdagavond. 'Het succes van die reeks willen we graag voortzetten op zondagavond', legt Joram uit. 'Elke maand staat een ander thema centraal. We trappen af met eenzaamheid onder jongeren, een actueel onderwerp in coronatijd. Maar denk ook aan thema’s als discriminatie, pesten of het woningtekort onder jongeren. De 3FM-specials gaan altijd over onderwerpen die onze luisteraars raken. We praten met experts én ervaringsdeskundigen.'

Meepraten
Naast goede muziek zijn 3FM-luisteraars zijn een onlosmakelijk onderdeel van deze specials. Via de gratis 3FM-app kunnen ze hun mening en ervaringen delen en zo in gesprek komen met de experts in de studio. Van elke 3FM-special verschijnt ook een podcast, zodat luisteraars alle gesprekken op een later moment kunnen terugluisteren.

Samenwerking
De 3FM-specials worden elke laatste zondag van de maand uitgezonden. Op de andere zondagen blijft Joram zijn eigen programma 'Kaat tot Laat' presenteren. Voor de specials werkt de EO nauw samen met Human. Joram: 'Ik zie ernaar uit om boeiende uitzendingen te maken die luisteraars verder helpen. Dat past helemaal bij 3FM: goede muziek én met twee benen in het echte leven.'

De eerste 3FM-special wordt zondag 26 april uitgezonden op NPO 3FM tussen 22.00 en 00.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Flikken Maastricht
    16:20
    Geld gezocht
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:55
    Samson en Marie
    16:00
    De avonturen van kleine pinguïn
  • 15:30
    Gooische Vrouwen
    16:35
    Lisa
  • 15:15
    Kitchen Nightmares
    16:10
    Blind Getrouwd UK
  • 14:45
    The Addams Family
    16:30
    Chicago P.D.
  • 15:55
    Xena: Warrior Princess
    16:45
    MacGyver
  • 14:40
    O Little Christmas Market
    16:10
    Christmas in Tahoe
  • 15:35
    Joe
    16:05
    Geen uitzending
  • 15:20
    De Tafel van Ruben
    16:30
    Huizenjagers
  • 14:30
    Monster-in-Law
    16:15
    Castle
  • 15:35
    Pawn Stars
    16:30
    That '70s Show
  • 15:25
    A Place in the Sun
    16:25
    Property Brothers
  • 15:00
    24 Hours in Police Custody
    16:00
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:54
    De perfecte energieoplossing
    16:00
    Vitamine 55
  • 15:40
    Chris Cooks Cymru
    16:15
    Karola's Kitchen
  • 15:10
    All Creatures Great and Small
    16:05
    New Tricks
  • 14:25
    NCIS
    16:00
    NCIS: Los Angeles
  • 15:35
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 15:45
    Nu te Zien!
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:50
    Moomin Vallei
    16:10
    Lassie Animated