Joram Kaat gaat in 'Life Rules' op zoek naar rust en orde in de chaos

'Niet geleefd worden, maar leven', dat is het motto van de community 'Life Rules', een nieuw initiatief van de EO onder leiding van presentator Joram Kaat.
Vanuit zijn drukke leven vol keuzes, prikkels en gehaast zijn gaat Joram op zoek naar een levensstijl waarin rust, aandacht, liefde, blijdschap en vrede centraal staan. Daarin wil de EO-presentator zich laten inspireren door de manier van leven van Jezus. Op maandag 3 april start de bijbehorende wekelijkse podcast. Gasten zijn onder andere Gert-Jan Segers en Michelle van Dusseldorp.
De 'Life Rules' community is geboren uit onvrede over het herkenbare gevoel van 'geleefd worden'. Voortgejaagd door de oneindige to-do-lijstjes, de fear of missing out die social media creëren, eindeloze keuzemogelijkheden en de ongenadige eisen van onze prestatiemaatschappij. 'Life Rules' gaat daarom op zoek naar rust en orde in de moderne chaos.
Spiritueel fit
Joram Kaat: 'We gaan haast ten onder aan de hoge lat die we onszelf opleggen, de druk op het mooiste, beste en leukste uit ons leven te halen. Daarom wil ik met 'Life Rules' op zoek naar een levensstijl om spiritueel en emotioneel fit te blijven in een overweldigende wereld. Met de levensstijl van Jezus als belangrijkste inspiratiebron. Samen met luisteraars, volgers en deelnemers van 'Life Rules' gaan we daarom bezig met onze eigen ‘leefregels’.'
Manifest
Er zijn tien verschillende thema’s uitgewerkt in het bijbehorende 'Life Rules' manifest dat recent is gelanceerd. Met stellingen als ‘Laat je aandacht niet kapen’, ‘’Het kan minder’, ‘Eet samen’, ‘Luister naar je lijf’ of ‘Vier de rustdag’.
In de bijbehorende podcast bespreekt Joram deze onderwerpen samen met bekende experts en ervaringsdeskundigen.
Gasten
In de twaalf verschillende podcastafleveringen spreekt Joram onder andere met de Ugandese bisschop Zac Niringiye over de vraag ‘Hoe kom je uit je bubbel?’, en met voormalig ChristenUnie-leider Gert-Jan Segers over het thema ‘Stilte’. Andere gasten zijn psychologe Michelle van Dusseldorp, filosoof Hans Schnitzler, activiste Rozemarijn van ’t Einde, boswachter Jonathan Leeuwis en de Canadese schrijfster Ann Voskamp.
De 'Life Rules' community is te vinden via instagram.com/liferuleseo en op Telegram. De bijbehorende podcast bestaat uit 12 afleveringen, die vanaf maandag 3 april wekelijks verschijnen op de bekende podcastplatforms.
De wekelijkse podcast 'Life Rules' start op maandag 3 april.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jolien Roets presenteert 'Naked Attraction Vlaanderen': naakt daten zonder filters op Streamz
- Wetsvoorstel voor hervorming landelijke publieke omroep ingediend
- Huub Stapel bekijkt het jaar vanuit vogelperspectief
- Emma Wortelboer en Jurre Geluk jagen bn'ers de stuipen op het lijf in nieuw Zapp-programma 'Gillen & Schrikken'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- 'Het Uur van de Wolf' over Gene Wilder
- Cartoonito introduceert 'Dino Ranch: Eilandverkenners'
- Deze onderwerpen brengt 'Radar' maandag onder de aandacht
- 'AVROTROS Klassiek' presenteert: Ivan Petrenko
- Arnout en co zetten koers naar de top van de Tourmalet
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Na 56 uur radio: Ender Scholtens zat in De Wekker XL
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2
Kijktip van de dag

De zoektocht naar het vijfde schild gaat volop verder. Blijft Ruben zwijgen om Marc-Marie te beschermen? Ruben heeft alleszins een heel eigen tactiek om de verraders te ontmaskeren en dat leidt tot verhitte discussies.
'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.



































