Joram Kaat gaat in 'Life Rules' op zoek naar rust en orde in de chaos

maandag 27 maart 2023

'Niet geleefd worden, maar leven', dat is het motto van de community 'Life Rules', een nieuw initiatief van de EO onder leiding van presentator Joram Kaat.

Vanuit zijn drukke leven vol keuzes, prikkels en gehaast zijn gaat Joram op zoek naar een levensstijl waarin rust, aandacht, liefde, blijdschap en vrede centraal staan. Daarin wil de EO-presentator zich laten inspireren door de manier van leven van Jezus. Op maandag 3 april start de bijbehorende wekelijkse podcast. Gasten zijn onder andere Gert-Jan Segers en Michelle van Dusseldorp.


De 'Life Rules' community is geboren uit onvrede over het herkenbare gevoel van 'geleefd worden'. Voortgejaagd door de oneindige to-do-lijstjes, de fear of missing out die social media creëren, eindeloze keuzemogelijkheden en de ongenadige eisen van onze prestatiemaatschappij. 'Life Rules' gaat daarom op zoek naar rust en orde in de moderne chaos.

Spiritueel fit
Joram Kaat: 'We gaan haast ten onder aan de hoge lat die we onszelf opleggen, de druk op het mooiste, beste en leukste uit ons leven te halen. Daarom wil ik met 'Life Rules' op zoek naar een levensstijl om spiritueel en emotioneel fit te blijven in een overweldigende wereld. Met de levensstijl van Jezus als belangrijkste inspiratiebron. Samen met luisteraars, volgers en deelnemers van 'Life Rules' gaan we daarom bezig met onze eigen ‘leefregels’.'

Manifest
Er zijn tien verschillende thema’s uitgewerkt in het bijbehorende 'Life Rules' manifest dat recent is gelanceerd. Met stellingen als ‘Laat je aandacht niet kapen’, ‘’Het kan minder’, ‘Eet samen’, ‘Luister naar je lijf’ of ‘Vier de rustdag’.

In de bijbehorende podcast bespreekt Joram deze onderwerpen samen met bekende experts en ervaringsdeskundigen.

Gasten
In de twaalf verschillende podcastafleveringen spreekt Joram onder andere met de Ugandese bisschop Zac Niringiye over de vraag ‘Hoe kom je uit je bubbel?’, en met voormalig ChristenUnie-leider Gert-Jan Segers over het thema ‘Stilte’. Andere gasten zijn psychologe Michelle van Dusseldorp, filosoof Hans Schnitzler, activiste Rozemarijn van ’t Einde, boswachter Jonathan Leeuwis en de Canadese schrijfster Ann Voskamp.

De 'Life Rules' community is te vinden via instagram.com/liferuleseo en op Telegram. De bijbehorende podcast bestaat uit 12 afleveringen, die vanaf maandag 3 april wekelijks verschijnen op de bekende podcastplatforms.

De wekelijkse podcast 'Life Rules' start op maandag 3 april.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Liveverslag van België - Turkije, de derde wedstrijd van de Rode Duivels in groep 1 van Divisie A van de UEFA Nations League, vanuit het Stade Maurice Dufrasne in Luik. Presentatie: Maarten Breckx.

'UEFA Nations League: België - Turkije', om 20.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:35
    De playlist
    18:06
    Het weer (vooravond)
  • 17:45
    Hacks
    18:20
    Belga Sport
  • 17:30
    Nachtwacht
    17:55
    Karrewiet
  • 17:00
    Kotmadam Sergeant
    18:10
    Expeditie Pairi Daiza
  • 17:25
    24 Hours in A&E
    18:30
    Home and Away
  • 17:25
    Chicago Fire
    18:20
    How I Met Your Mother
  • 17:35
    Caught on Dashcam
    20:35
    The Outpost
  • 17:20
    Christmas on Mistletoe Lake
    18:50
    A Christmas in Switzerland
  • 17:45
    Slisse & Cesar
    18:15
    Sturm der Liebe
  • 17:15
    Vik & Marie: Studio 100 Rewind
    18:05
    Kamp Jeroom
  • 17:00
    Castle
    17:55
    FBI: Most Wanted
  • 17:35
    The Neighborhood
    18:35
    Storage Wars
  • 17:10
    Masterchef New Zealand
    18:10
    Love It or List It
  • 17:05
    Hailey Dean Mystery: A Will to Kill
    18:35
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:48
    Roger
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Lekker Messy
    18:00
    Wild van Wild
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:00
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:57
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:20
    Peperbollen
    17:50
    Brugklas