Joram Kaat gaat in 'Life Rules' op zoek naar rust en orde in de chaos

'Niet geleefd worden, maar leven', dat is het motto van de community 'Life Rules', een nieuw initiatief van de EO onder leiding van presentator Joram Kaat.
Vanuit zijn drukke leven vol keuzes, prikkels en gehaast zijn gaat Joram op zoek naar een levensstijl waarin rust, aandacht, liefde, blijdschap en vrede centraal staan. Daarin wil de EO-presentator zich laten inspireren door de manier van leven van Jezus. Op maandag 3 april start de bijbehorende wekelijkse podcast. Gasten zijn onder andere Gert-Jan Segers en Michelle van Dusseldorp.
De 'Life Rules' community is geboren uit onvrede over het herkenbare gevoel van 'geleefd worden'. Voortgejaagd door de oneindige to-do-lijstjes, de fear of missing out die social media creëren, eindeloze keuzemogelijkheden en de ongenadige eisen van onze prestatiemaatschappij. 'Life Rules' gaat daarom op zoek naar rust en orde in de moderne chaos.
Spiritueel fit
Joram Kaat: 'We gaan haast ten onder aan de hoge lat die we onszelf opleggen, de druk op het mooiste, beste en leukste uit ons leven te halen. Daarom wil ik met 'Life Rules' op zoek naar een levensstijl om spiritueel en emotioneel fit te blijven in een overweldigende wereld. Met de levensstijl van Jezus als belangrijkste inspiratiebron. Samen met luisteraars, volgers en deelnemers van 'Life Rules' gaan we daarom bezig met onze eigen ‘leefregels’.'
Manifest
Er zijn tien verschillende thema’s uitgewerkt in het bijbehorende 'Life Rules' manifest dat recent is gelanceerd. Met stellingen als ‘Laat je aandacht niet kapen’, ‘’Het kan minder’, ‘Eet samen’, ‘Luister naar je lijf’ of ‘Vier de rustdag’.
In de bijbehorende podcast bespreekt Joram deze onderwerpen samen met bekende experts en ervaringsdeskundigen.
Gasten
In de twaalf verschillende podcastafleveringen spreekt Joram onder andere met de Ugandese bisschop Zac Niringiye over de vraag ‘Hoe kom je uit je bubbel?’, en met voormalig ChristenUnie-leider Gert-Jan Segers over het thema ‘Stilte’. Andere gasten zijn psychologe Michelle van Dusseldorp, filosoof Hans Schnitzler, activiste Rozemarijn van ’t Einde, boswachter Jonathan Leeuwis en de Canadese schrijfster Ann Voskamp.
De 'Life Rules' community is te vinden via instagram.com/liferuleseo en op Telegram. De bijbehorende podcast bestaat uit 12 afleveringen, die vanaf maandag 3 april wekelijks verschijnen op de bekende podcastplatforms.
De wekelijkse podcast 'Life Rules' start op maandag 3 april.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de kandidaten van het tweede seizoen van 'Bestemming X'
- Schrijf je nu in voor het nieuwe SBS-programma 'De eerste, de mooiste, de laatste'
- Marij Janssens nieuwe content director RTL 4
- Schoollunch met enkel suikerwafels? Dina Tersago in tranen in 'Ze Zeggen Dat' over lege brooddozen
- Dominique Persoone en Tom Degroote trekken op de ultieme 'Open Vuur Roadtrip naar Zweden'
- Jim van Os is zondag de allerlaatste gast ooit in 'Zomergasten'
- Pickx+ is klaar voor een goedgevulde maand september
- Dit zie je in september bij Film1 Premiere, Film1 on demand en FILMBOX+ One
- Zo start CANAL+ het nieuwe televisieseizoen
- Ontdek het nieuw televisieseizoen op TV5MONDE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians'
Kijktip van de dag

Belinda wordt met haar vrachtwagen aan de kant gezet. Ze wil niet dat Van As ontdekt dat ze nog dronken was van de dag voordien. Intussen probeert Rafaël Herman tegen Kevin op te zetten om de aandelen van Van As te bemachtigen.
'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.



































