Johnny Kraaijkamp, Laura Ponticorvo, Jack van Gelder en Annette Apon te gast bij 'Tijd voor MAX'

Van maandag 20 januari tot en met vrijdag 24 januari zijn er weer een heleboel mensen te gast bij 'Tijd voor MAX'. Onder anderen Johnny Kraaijkamp, Laura Ponticorvo, Jack van Gelder en Annette Apon schuiven bij Sybrand en Martine aan.
De eerste gasten van de week zijn op maandag 20 januari acteur Johnny Kraaijkamp en mediapersoonlijkheid Laura Ponticorvo. Zij zijn momenteel te zien in 'Verliefd op Ibiza'; een musical gebaseerd op de gelijknamige bioscoopfilm. Ook schrijver Mano Bouzamour is te gast. Zijn boek Bestsellerboy, waar overeenkomsten met zijn eigen leven in staan, gaat verfilmd worden. In de keuken staat Janny van der Heijden.
Dinsdag 21 januari staat 'Tijd voor MAX' compleet in het teken van de CliniClowns. Te gast zijn sportverslaggever Jack van Gelder, presentator Astrid Joosten, zanger Frans Bauer en de winnaar van Heel Holland Bakt 2018-2019 Anna Yilmaz.
Op woensdag 22 januari worden de Musical Awards uitgereikt tijdens het Musical Awards Gala. Voorafgaand aan de live-uitzending schakelt 'Tijd voor MAX' even met de presentator van deze avond: Frits Sissing. Ook vindt vandaag de kick-off van de Koningsspelen 2020 plaats. In Hellevoetsluis wordt het startsein voor de inschrijving gegeven en wordt het thema bekend gemaakt. In de studio schuift initiatiefnemer van de Koningsspelen en voormalig toptennisser Richard Krajicek aan om iedereen alvast warm te maken.
Het Internationaal Film Festival Rotterdam is begonnen en één van de films die daar vertoond wordt is Leonie, actrice en spionne. De film gaat over het leven van de Nederlandse filmster en dubbelspionne Leonie Brandt die in de jaren 30 en 40 nazi-Duitsland infiltreerde, in kamp Ravensbrück terechtkwam en het overleefde. Op donderdag 24 januari spreken Sybrand en Martine met de maker van de film, Annette Apon, over het met mysterie omgeven leven van Leonie. Ook is de 'Heel Holland Bakt'-afvaller van deze week te gast.
We sluiten de week op vrijdag 24 januari af met Justine Marcella, hoofdredacteur van het tijdschrift Vorsten. Komende maandag 27 januari viert Prins Carlos, de oudste zoon van prinses Irene en prins Carlos Hugo van Bourbon-Parma, zijn vijftigste verjaardag. Justine vertelt over het soms turbulente leven van deze in Nederland iets minder bekende prins. In de keuken staat Meester Patissier en Meester Boulanger Robèrt van Beckhoven.
'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen 'Yous & Yay in het Wild' op NPO 3
- Verrassing! Patrick Van Der Vorst mengt zich opnieuw onder de 'Stukken Van Mensen'-dealers
- Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO'
- NTR presenteert de eerste ramadanserie voor de hele familie 'All You Can Eid'
- NTR viert ramadan met verhalen die verbinden
- Dagelijks aandacht voor Paralympische Winterspelen 2026
- Vernieuwd seizoen voor 'Iedereen Verlicht'
- Minister Femke Wiersma bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
- Sky Radio Valentijn Top 50 te horen tijdens Valentijnsdag
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA
Kijktip van de dag

In ZOO Planckendael begint de lente met de terugkeer van de ooievaars. Ooievaar Flint bouwt zijn eerste nest, terwijl neushoorn Karamat hoogzwanger is. Ook sneeuwluipaard Diem lijkt drachtig, wat belangrijk is voor het voortbestaan van de soort.
'Het echte leven in de ZOO', om 19.55 uur op VTM.



































