Johnny Kraaijkamp, Laura Ponticorvo, Jack van Gelder en Annette Apon te gast bij 'Tijd voor MAX'

Van maandag 20 januari tot en met vrijdag 24 januari zijn er weer een heleboel mensen te gast bij 'Tijd voor MAX'. Onder anderen Johnny Kraaijkamp, Laura Ponticorvo, Jack van Gelder en Annette Apon schuiven bij Sybrand en Martine aan.
De eerste gasten van de week zijn op maandag 20 januari acteur Johnny Kraaijkamp en mediapersoonlijkheid Laura Ponticorvo. Zij zijn momenteel te zien in 'Verliefd op Ibiza'; een musical gebaseerd op de gelijknamige bioscoopfilm. Ook schrijver Mano Bouzamour is te gast. Zijn boek Bestsellerboy, waar overeenkomsten met zijn eigen leven in staan, gaat verfilmd worden. In de keuken staat Janny van der Heijden.
Dinsdag 21 januari staat 'Tijd voor MAX' compleet in het teken van de CliniClowns. Te gast zijn sportverslaggever Jack van Gelder, presentator Astrid Joosten, zanger Frans Bauer en de winnaar van Heel Holland Bakt 2018-2019 Anna Yilmaz.
Op woensdag 22 januari worden de Musical Awards uitgereikt tijdens het Musical Awards Gala. Voorafgaand aan de live-uitzending schakelt 'Tijd voor MAX' even met de presentator van deze avond: Frits Sissing. Ook vindt vandaag de kick-off van de Koningsspelen 2020 plaats. In Hellevoetsluis wordt het startsein voor de inschrijving gegeven en wordt het thema bekend gemaakt. In de studio schuift initiatiefnemer van de Koningsspelen en voormalig toptennisser Richard Krajicek aan om iedereen alvast warm te maken.
Het Internationaal Film Festival Rotterdam is begonnen en één van de films die daar vertoond wordt is Leonie, actrice en spionne. De film gaat over het leven van de Nederlandse filmster en dubbelspionne Leonie Brandt die in de jaren 30 en 40 nazi-Duitsland infiltreerde, in kamp Ravensbrück terechtkwam en het overleefde. Op donderdag 24 januari spreken Sybrand en Martine met de maker van de film, Annette Apon, over het met mysterie omgeven leven van Leonie. Ook is de 'Heel Holland Bakt'-afvaller van deze week te gast.
We sluiten de week op vrijdag 24 januari af met Justine Marcella, hoofdredacteur van het tijdschrift Vorsten. Komende maandag 27 januari viert Prins Carlos, de oudste zoon van prinses Irene en prins Carlos Hugo van Bourbon-Parma, zijn vijftigste verjaardag. Justine vertelt over het soms turbulente leven van deze in Nederland iets minder bekende prins. In de keuken staat Meester Patissier en Meester Boulanger Robèrt van Beckhoven.
'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Die moet ik in mijn team hebben': Coach Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen'
- Studio 100 hoopt nieuw tijdelijk theater te bouwen in Hofstade
- Dan keert 'Blind Gekocht' terug op Play
- Floortje Dessing vraagt aandacht voor uitbuiting wilde dieren voor vermaak toeristen
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Manon
- Politie toont verdachte explosie Atrium in 'Opsporing Verzocht'
- Toby Alderweireld gaat culinaire strijd aan met drie West-Vlamingen in 'Komen Eten'
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+
Kijktip van de dag

Met Emmanuel Item verkent Tijs Wenen, een stad vol verborgen lagen. Van de Secession en klassieke én hedendaagse koffiehuizen tot het Amalienbad en de Akademie der bildenden Künste. Ze bezoeken de Plaster Cast Collection, Kugelmugel en het Prater, terwijl verhalen over spionnen een andere kant van de gelukkigste stad ter wereld blootleggen.
'Tattoorist', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































