John Williams trapt het nieuwe jaar af met slechte chauffeurs én slechte klussers

John Williams trapt 2020 af met de zoektocht naar 'De Slechtste Chauffeur van Nederland' én hij schiet radeloze vrouwen weer te hulp met zijn klusteam in 'Help, Mijn Man Is Klusser'.
Dit jaar zijn de slechtste chauffeurs weer uit alle hoeken van Nederland van de weg gehaald, om een speciale heropvoedingscursus autorijden te volgen. De cast is zeer divers; de leeftijd varieert van 19 tot 63 jaar en de deelnemers komen uit alle windstreken. Het zesde seizoen zit boordevol nieuwe oefeningen zoals manoeuvreren met een caravan achter de auto, het slepen van een defecte auto en de puzzeltocht 'Hollands Dijkje', waarin allerlei dagelijkse verkeerssituaties worden nagebootst. Patricia Nijman en Tim en Tom Coronel doen hun uiterste best om de kandidaten te begeleiden en zo het Nederlandse wegennet weer een stukje veiliger te maken. Zo hopen zij de chauffeurs de juiste vaardigheden bij te brengen en de kijker thuis te inspireren tot verantwoordelijk rijgedrag.
'De Slechtste Chauffeur van Nederland' wordt geproduceerd door SkyhighTV en is vanaf maandag 6 januari om 20.30 uur te zien bij RTL 5.
'Help, Mijn Man Is Klusser'
In een nieuw seizoen van 'Help, Mijn Man Is Klusser' weer acht nieuwe afleveringen waarin radeloze vrouwen de hulp van John Williams en zijn klusteam inschakelen om hun man tot de orde te roepen. Na jaren van ellende in half verbouwde woningen, doemt er voor hen eindelijk weer licht op aan het eind van de tunnel. Van woonkamers en keukens tot slaapkamers en badkamers. Geen klus is te lastig voor Ronald, Marcel en Ruud in alweer het dertiende seizoen van het programma. Dit keer helpen de vrouwen meer dan ooit mee tijdens de intensieve klusweek. Zij helpen mee waar ze kunnen, tot het moment dat de verbouwing te zichtbaar wordt en de verrassing dreigt te verdwijnen. Niet alle mannen zitten echter te wachten op hulp van vrouwlief en John moet soms alles uit de kast halen om de liefde weer op te laten bloeien in de harten van man en vrouw.
'Help, Mijn Man Is Klusser' wordt geproduceerd door Blue Circle en is vanaf woensdag 8 januari om 20.30 uur te zien bij RTL 4.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen van 'Outback Opal Hunters' op Discovery
- Topchef Timon Michiels krijgt zijn eerste programma 'Meat Timon' op njam!
- Omroep WNL komt met nieuw indringend seizoen van docuserie 'Brandmerk'
- Van bijna-Olympische hoogspringer tot sexy wijnboer: deze boeren zoeken een tof lief
- Nick Schilder, Davina Michelle, Yves Berendse en Waylon zingen met nieuw talent in 'Sing With Me'
- Dit zie je in april op de Disney Channels
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- Ziggo Sport Kick ’t Met On Tour presenteert 'Met Memphis in Brazilië'
- Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' viert start Evergreen week van de jaren 60
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug!
Kijktip van de dag

Glacioloog Eric Rignot keert samen met zijn zoon terug naar hun woning in Los Angeles die verwoest werd door de bosbranden in 2025. Wanneer wetenschapper Alain Hubert met zijn team in een whiteout terechtkomt, wordt duidelijk hoe onvoorspelbaar het leven op Antarctica is. Klimaatwetenschapper Simon Steffen zet het levenswerk van zijn vader Konrad Steffen rond automatische weerstations verder.
'2050', om 21.15 uur op VRT Canvas.



































