John van den Heuvel zet zich opnieuw in om ontvoerde kinderen op te sporen in 'Ontvoerd'

zaterdag 29 januari 2022
Foto: RTL 4 - © RTL 2022

In een gloednieuw seizoen van 'Ontvoerd' zet John van den Heuvel samen met zijn team weer alles op alles om naar het buitenland ontvoerde kinderen op te sporen.

Het ultieme doel: de kinderen weer herenigen met hun ouders in Nederland. Vanaf 30 januari is de nieuwe zoektocht van John en zijn team iedere zondag om 21.30 uur te zien bij RTL 4.


De start van deze nieuwe reeks staat in het teken van de opsporing van de tweejarige Ayla, die al anderhalf jaar lang gemist wordt door haar moeder Nicole. Haar vader houdt haar al die tijd achter en heeft al het contact met Nicole verbroken. Hij lijkt van de aardbodem verdwenen. John en zijn team reizen samen met Nicole af naar Turkije om de vader op te sporen en te confronteren. Zal het John en zijn team lukken om moeder en dochter weer bij elkaar te brengen?

Verder dit seizoen
Tommy kan zijn geluk niet op als hij in 2017 vader wordt van een dochter. Dit geluk verandert in onmacht op het moment dat zijn ex samen met hun dochter op familiebezoek gaat in haar geboorteland Litouwen. De twee keren niet meer terug en Tommy komt in een juridische hel terecht waarin ongelofelijke fouten zijn gemaakt door verschillende instanties. John van den Heuvel reist samen met Tommy naar Litouwen met als doel hem na 2,5 jaar samen te brengen met zijn dochter.

Naast Turkije en Litouwen, gaat John ook nog naar Thailand en Italië om ontvoerde kinderen proberen terug te halen.

'Ontvoerd' bevat vier afleveringen en wordt geproduceerd door Act of Crime. Het nieuwe seizoen is vanaf 30 januari iedere zondag om 21.30 uur te zien bij RTL 4.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Brieven aan Samson' (Play)

Viktor begint zijn zoektocht met een foto van een meisje op de schoot van Grote Smurf. Ook een echte kerstkaart die jaren geleden werd verzonden, vindt zijn weg terug naar zijn oorspronkelijke eigenaar. En twee zussen krijgen onverwacht bezoek van Viktor.

'Brieven aan Samson', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:55
    Sarah beweegt
    05:15
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 02:00
    Geen uitzending
    09:35
    Wordt aangekondigd
  • 09:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:45
    Geen uitzending
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:45
    Fuller House
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:30
    Seal Team
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:40
    De Smaaktoerist
    02:45
    Geen uitzending
  • 09:20
    Killer at the Crime Scene
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:54
    Diy on wheels
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:30
    Open Vuur
    02:30
    Vanavond bij ons
  • 09:10
    Midsomer Murders
    02:40
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 09:40
    NCIS
    02:10
    Law & Order: Organized Crime
  • 09:45
    NOS Journaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 09:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:55
    Liselotte
    02:20
    NOS Studio Sport