John van den Heuvel zet zich opnieuw in om ontvoerde kinderen op te sporen in 'Ontvoerd'

zaterdag 29 januari 2022

In een gloednieuw seizoen van 'Ontvoerd' zet John van den Heuvel samen met zijn team weer alles op alles om naar het buitenland ontvoerde kinderen op te sporen.

Het ultieme doel: de kinderen weer herenigen met hun ouders in Nederland. Vanaf 30 januari is de nieuwe zoektocht van John en zijn team iedere zondag om 21.30 uur te zien bij RTL 4.


De start van deze nieuwe reeks staat in het teken van de opsporing van de tweejarige Ayla, die al anderhalf jaar lang gemist wordt door haar moeder Nicole. Haar vader houdt haar al die tijd achter en heeft al het contact met Nicole verbroken. Hij lijkt van de aardbodem verdwenen. John en zijn team reizen samen met Nicole af naar Turkije om de vader op te sporen en te confronteren. Zal het John en zijn team lukken om moeder en dochter weer bij elkaar te brengen?

Verder dit seizoen
Tommy kan zijn geluk niet op als hij in 2017 vader wordt van een dochter. Dit geluk verandert in onmacht op het moment dat zijn ex samen met hun dochter op familiebezoek gaat in haar geboorteland Litouwen. De twee keren niet meer terug en Tommy komt in een juridische hel terecht waarin ongelofelijke fouten zijn gemaakt door verschillende instanties. John van den Heuvel reist samen met Tommy naar Litouwen met als doel hem na 2,5 jaar samen te brengen met zijn dochter.

Naast Turkije en Litouwen, gaat John ook nog naar Thailand en Italië om ontvoerde kinderen proberen terug te halen.

'Ontvoerd' bevat vier afleveringen en wordt geproduceerd door Act of Crime. Het nieuwe seizoen is vanaf 30 januari iedere zondag om 21.30 uur te zien bij RTL 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:30
    Thuis
    21:00
    Milano
  • 20:35
    De Afspraak op vrijdag
    21:30
    Alleen Elvis blijft bestaan
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:45
    Got Talent
    22:45
    Jens Dendoncker - Het zou grappig zijn als het niet zo triestig was
  • 20:35
    57 Seconds
    22:30
    Ghost Rider
  • 20:35
    The Hunger Games: Catching Fire
    23:15
    Fatale
  • 20:35
    A Day to Die
    22:30
    The Silencing
  • 20:35
    Coyote Creek Christmas
    22:10
    Holiday Crashers
  • 20:35
    Zomerrust
    22:45
    Cheers
  • 20:35
    De Verhulstjes
    21:45
    Jani & James doen-het-zelf
  • 20:35
    Criminal Minds
    22:45
    NCIS: Sydney
  • 20:35
    1917
    22:45
    It: Chapter Two
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:55
    De Moeite Waard?!
  • 20:30
    Poisoned
    22:40
    Without a Trace
  • 20:23
    Trends Talk
    21:00
    Z-Nieuws
  • 20:43
    De perfecte energieoplossing
    20:55
    Mannenverzorging
  • 20:40
    Winterse Kost
    20:55
    Meat Timon
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Grantchester
  • 20:35
    Scandal
    21:30
    Below Deck Down Under
  • 20:40
    Flikken Rotterdam
    21:40
    De slimste mens
  • 20:25
    2 voor 12
    21:10
    Café Kockelmann
  • 20:25
    PowNed of View
    21:10
    Motorbendes