John van den Heuvel zet zich opnieuw in om ontvoerde kinderen op te sporen in 'Ontvoerd'

zaterdag 29 januari 2022
Foto: RTL 4 - © RTL 2022

In een gloednieuw seizoen van 'Ontvoerd' zet John van den Heuvel samen met zijn team weer alles op alles om naar het buitenland ontvoerde kinderen op te sporen.

Het ultieme doel: de kinderen weer herenigen met hun ouders in Nederland. Vanaf 30 januari is de nieuwe zoektocht van John en zijn team iedere zondag om 21.30 uur te zien bij RTL 4.


De start van deze nieuwe reeks staat in het teken van de opsporing van de tweejarige Ayla, die al anderhalf jaar lang gemist wordt door haar moeder Nicole. Haar vader houdt haar al die tijd achter en heeft al het contact met Nicole verbroken. Hij lijkt van de aardbodem verdwenen. John en zijn team reizen samen met Nicole af naar Turkije om de vader op te sporen en te confronteren. Zal het John en zijn team lukken om moeder en dochter weer bij elkaar te brengen?

Verder dit seizoen
Tommy kan zijn geluk niet op als hij in 2017 vader wordt van een dochter. Dit geluk verandert in onmacht op het moment dat zijn ex samen met hun dochter op familiebezoek gaat in haar geboorteland Litouwen. De twee keren niet meer terug en Tommy komt in een juridische hel terecht waarin ongelofelijke fouten zijn gemaakt door verschillende instanties. John van den Heuvel reist samen met Tommy naar Litouwen met als doel hem na 2,5 jaar samen te brengen met zijn dochter.

Naast Turkije en Litouwen, gaat John ook nog naar Thailand en Italië om ontvoerde kinderen proberen terug te halen.

'Ontvoerd' bevat vier afleveringen en wordt geproduceerd door Act of Crime. Het nieuwe seizoen is vanaf 30 januari iedere zondag om 21.30 uur te zien bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Boomer' (VRT 1)

Jan vergeet zijn en Julies huwelijksverjaardag en probeert het goed te maken door een dag vol verrassingen te organiseren voor Julie, inclusief een bezoek aan een chic hotel mét wellness. Maar al snel blijkt dat plannen maken makkelijker is dan ze uit te voeren.

'Boomer', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    War Horse
    01:40
    Dagelijkse kost
  • 00:30
    Het weer (middag)
    00:35
    Nachtlus
  • 23:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    Een Echte Job
    01:10
    Gooische Vrouwen
  • 21:55
    The Lord of the Rings: The Rings of Power
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:15
    The Big Bang Theory
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:05
    Xena: Warrior Princess
    00:55
    Geen uitzending
  • 00:30
    Geen uitzending
    16:05
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 00:25
    The Golden Girls
    00:50
    Geen uitzending
  • 23:15
    Konvooi
    00:35
    Daan & Jani
  • 00:20
    FBI
    01:25
    Neighbours: A New Chapter
  • 22:30
    King Arthur: Legend of the Sword
    00:55
    The Winter King
  • 23:40
    A Place in the Sun
    00:40
    Love Island UK
  • 00:20
    C.S.I. New York
    01:15
    Family Law
  • 00:11
    Trends Doc
    00:44
    Herhalingslus
  • 00:19
    Simple diy
    00:32
    Mijn tuin
  • 00:00
    Winterse Kost
    00:45
    Toasted on wheels!
  • 00:05
    Silent Witness
    01:00
    Harry Wild
  • 23:15
    Dodgeball: A True Underdog Story
    01:05
    First Dates Australia
  • 23:45
    Dit was het nieuws
    00:35
    NOS Journaal Laat
  • 00:00
    Crime: The Gold
    01:00
    De Nachtzoen
  • 23:55
    De slimste mens
    00:40
    Carrie op Vrijdag