John van den Heuvel zet zich opnieuw in om ontvoerde kinderen op te sporen in 'Ontvoerd'

zaterdag 29 januari 2022
Foto: RTL 4 - © RTL 2022

In een gloednieuw seizoen van 'Ontvoerd' zet John van den Heuvel samen met zijn team weer alles op alles om naar het buitenland ontvoerde kinderen op te sporen.

Het ultieme doel: de kinderen weer herenigen met hun ouders in Nederland. Vanaf 30 januari is de nieuwe zoektocht van John en zijn team iedere zondag om 21.30 uur te zien bij RTL 4.


De start van deze nieuwe reeks staat in het teken van de opsporing van de tweejarige Ayla, die al anderhalf jaar lang gemist wordt door haar moeder Nicole. Haar vader houdt haar al die tijd achter en heeft al het contact met Nicole verbroken. Hij lijkt van de aardbodem verdwenen. John en zijn team reizen samen met Nicole af naar Turkije om de vader op te sporen en te confronteren. Zal het John en zijn team lukken om moeder en dochter weer bij elkaar te brengen?

Verder dit seizoen
Tommy kan zijn geluk niet op als hij in 2017 vader wordt van een dochter. Dit geluk verandert in onmacht op het moment dat zijn ex samen met hun dochter op familiebezoek gaat in haar geboorteland Litouwen. De twee keren niet meer terug en Tommy komt in een juridische hel terecht waarin ongelofelijke fouten zijn gemaakt door verschillende instanties. John van den Heuvel reist samen met Tommy naar Litouwen met als doel hem na 2,5 jaar samen te brengen met zijn dochter.

Naast Turkije en Litouwen, gaat John ook nog naar Thailand en Italië om ontvoerde kinderen proberen terug te halen.

'Ontvoerd' bevat vier afleveringen en wordt geproduceerd door Act of Crime. Het nieuwe seizoen is vanaf 30 januari iedere zondag om 21.30 uur te zien bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.

'Justice For All', om 22.20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Man bijt hond
    20:10
    Joker+ en Lotto
  • 19:20
    De ideale wereld
    20:00
    Terzake
  • 19:45
    Karrewiet
    19:55
    Zo Cool!
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:35
    Guardians of the Galaxy
  • 19:35
    The Big Bang Theory
    20:35
    An Officer and a Gentleman
  • 19:40
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Last Full Measure
  • 19:10
    Will Trent
    20:50
    Red Light
  • 19:25
    David
    19:55
    Are You Being Served?
  • 19:05
    Huizenjagers
    20:00
    De Tafel van Gert
  • 19:45
    FBI
    20:35
    The Fallout
  • 19:35
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    The First 48
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    Killer Couples
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:48
    Tooldokter
    19:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 19:30
    Vietnjam, met Quyên
    19:55
    Wordt aangekondigd
  • 19:05
    Hope Street
    20:00
    Beyond Paradise
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:55
    Per Seconde Wijzer
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Meiden die rijden