Johan Derksen krijgt eigen radioprogramma op Radio Veronica

dinsdag 28 juni 2022

ohan Derksen sluit vanaf maandag 15 augustus de dag af met zijn eigen radioprogramma 'Muziek voor Volwassenen' op Radio Veronica. Het programma zal op maandag tot en met vrijdag van 23.00 uur tot 0.00 uur te horen zijn.

Rob Stenders: 'Toen Johan Derksen vroeg of er bij Radio Veronica ruimte was voor een programma met The Teskey Brothers, Bob Dylan, The Band, The Stones, Chris Stapleton en Otis Redding hoefde ik daar niet lang over na te denken... Dat gaat voor de muziekliefhebber een lekker tripje worden.'


Johan Derksen: 'Het wordt geen nostalgisch programma, maar er komt dagelijks mooie muziek uit die je nooit op de radio hoort. Het wordt een mix van blues, Americana, soul, country, gospel en rock. Ik pretendeer geen discjockey te zijn, maar draai slechts plaatjes zonder door de nummers heen te praten. Geheel in strijd met mijn karakter cijfer ik mezelf dus weg, want 'Muziek voor Volwassenen' draait alleen om de muziek. Echte liefhebbers en de grote groep oudere jongeren vormen mijn doelgroep.'

Liefde voor muziek
Derksen – die zijn liefde voor muziek nooit onder stoelen of banken heeft gestoken – maakte in 2014 de serie ‘Derksen on the Road’, waarvoor hij enkele grondleggers van de Nederlandse popmuziek sprak. Verder maakte hij verschillende theatervoorstellingen over nederpop, blues en Americana en was hij intensief betrokken bij het Holland International Bluesfestival in Grolloo. Zijn radioprogramma 'Muziek voor Volwassenen’ was eerder te horen op de regionale radio. Nieuw in de muziek is hij dus allerminst en vanaf 15 augustus kan hij zijn muziekliefde kwijt bij Radio Veronica.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Welkom Aan Boord' (VTM)

Axelle en Ivo vliegen naar Barcelona en vermijden bij de landing nipt een birdstrike. Op Brussels Airport loopt de planning vertraging op wanneer een technieker naar de EHBO moet. Intussen bereiden Jef en Laurens zich voor op een mistige vlucht naar Akra.

'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:56
    Bernie
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    13:00
    Winterbeelden
  • 06:50
    Bing
    12:45
    Mega Mindy
  • 06:55
    Heidi
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:45
    Geen uitzending
    14:15
    Helicopter ER
  • 11:45
    Geen uitzending
    14:30
    S.W.A.T.
  • 01:15
    Geen uitzending
    14:40
    Xena: Warrior Princess
  • 09:10
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    12:55
    De Tafel van Gert
  • 06:50
    Friends
    12:45
    Neighbours: A New Chapter
  • 06:50
    Brooklyn Nine-Nine
    13:00
    Evil
  • 06:40
    The Real Housewives of Beverly Hills
    12:55
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:35
    Murderer Behind the Mask
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 06:59
    Publireportage
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 06:50
    Bon Appetit
    12:45
    Guillaume's Paris
  • 06:00
    Beyond Paradise
    13:00
    Murdoch Mysteries
  • 06:00
    First Dates Australia
    12:20
    NCIS: Los Angeles
  • 10:25
    NOS Debat regeringsverklaring
    13:30
    NOS Journaal
  • 04:00
    Suhoor Stories
    13:00
    NOS Journaal
  • 06:55
    Olivia
    12:50
    Casper en Emma