Johan Derksen krijgt eigen radioprogramma op Radio Veronica

dinsdag 28 juni 2022

ohan Derksen sluit vanaf maandag 15 augustus de dag af met zijn eigen radioprogramma 'Muziek voor Volwassenen' op Radio Veronica. Het programma zal op maandag tot en met vrijdag van 23.00 uur tot 0.00 uur te horen zijn.

Rob Stenders: 'Toen Johan Derksen vroeg of er bij Radio Veronica ruimte was voor een programma met The Teskey Brothers, Bob Dylan, The Band, The Stones, Chris Stapleton en Otis Redding hoefde ik daar niet lang over na te denken... Dat gaat voor de muziekliefhebber een lekker tripje worden.'


Johan Derksen: 'Het wordt geen nostalgisch programma, maar er komt dagelijks mooie muziek uit die je nooit op de radio hoort. Het wordt een mix van blues, Americana, soul, country, gospel en rock. Ik pretendeer geen discjockey te zijn, maar draai slechts plaatjes zonder door de nummers heen te praten. Geheel in strijd met mijn karakter cijfer ik mezelf dus weg, want 'Muziek voor Volwassenen' draait alleen om de muziek. Echte liefhebbers en de grote groep oudere jongeren vormen mijn doelgroep.'

Liefde voor muziek
Derksen – die zijn liefde voor muziek nooit onder stoelen of banken heeft gestoken – maakte in 2014 de serie ‘Derksen on the Road’, waarvoor hij enkele grondleggers van de Nederlandse popmuziek sprak. Verder maakte hij verschillende theatervoorstellingen over nederpop, blues en Americana en was hij intensief betrokken bij het Holland International Bluesfestival in Grolloo. Zijn radioprogramma 'Muziek voor Volwassenen’ was eerder te horen op de regionale radio. Nieuw in de muziek is hij dus allerminst en vanaf 15 augustus kan hij zijn muziekliefde kwijt bij Radio Veronica.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: Politie Aalst' (VTM)

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.

'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:50
    Bernie
    00:05
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    00:40
    Nachtlus
  • 06:55
    Mojo Wisseltop
    22:05
    Geen uitzending
  • 06:55
    Heidi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:10
    Geen uitzending
    01:10
    Emergency on Sunny Beach
  • 06:00
    Qmusic
    01:21
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    01:15
    Te bepalen
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:20
    9-1-1
  • 06:00
    Joe
    01:05
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:25
    De Tafel van de Week
  • 06:45
    Friends
    02:00
    Criminal Minds
  • 06:55
    MacGyver
    02:35
    Geen uitzending
  • 06:35
    The Real Housewives of Beverly Hills
    01:05
    Kinderen kopen een huis
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:25
    CSI: Miami
  • 00:51
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:41
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:55
    Het Weekmenu
    01:25
    De Sterrenkaart
  • 06:50
    Ghosts
    02:00
    Midsomer Murders
  • 06:25
    Grey's Anatomy
  • 06:50
    NOS Journaal
    02:05
    EenVandaag
  • 01:30
    Nieuwsuur
    08:05
    Petrus in het land
  • 06:50
    Ta-daaa!
    01:55
    First Dates