Johan Derksen krijgt eigen radioprogramma op Radio Veronica

dinsdag 28 juni 2022

ohan Derksen sluit vanaf maandag 15 augustus de dag af met zijn eigen radioprogramma 'Muziek voor Volwassenen' op Radio Veronica. Het programma zal op maandag tot en met vrijdag van 23.00 uur tot 0.00 uur te horen zijn.

Rob Stenders: 'Toen Johan Derksen vroeg of er bij Radio Veronica ruimte was voor een programma met The Teskey Brothers, Bob Dylan, The Band, The Stones, Chris Stapleton en Otis Redding hoefde ik daar niet lang over na te denken... Dat gaat voor de muziekliefhebber een lekker tripje worden.'


Johan Derksen: 'Het wordt geen nostalgisch programma, maar er komt dagelijks mooie muziek uit die je nooit op de radio hoort. Het wordt een mix van blues, Americana, soul, country, gospel en rock. Ik pretendeer geen discjockey te zijn, maar draai slechts plaatjes zonder door de nummers heen te praten. Geheel in strijd met mijn karakter cijfer ik mezelf dus weg, want 'Muziek voor Volwassenen' draait alleen om de muziek. Echte liefhebbers en de grote groep oudere jongeren vormen mijn doelgroep.'

Liefde voor muziek
Derksen – die zijn liefde voor muziek nooit onder stoelen of banken heeft gestoken – maakte in 2014 de serie ‘Derksen on the Road’, waarvoor hij enkele grondleggers van de Nederlandse popmuziek sprak. Verder maakte hij verschillende theatervoorstellingen over nederpop, blues en Americana en was hij intensief betrokken bij het Holland International Bluesfestival in Grolloo. Zijn radioprogramma 'Muziek voor Volwassenen’ was eerder te horen op de regionale radio. Nieuw in de muziek is hij dus allerminst en vanaf 15 augustus kan hij zijn muziekliefde kwijt bij Radio Veronica.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Nu de nieuwe film over Michael Jackson is uitgekomen, duiken er nieuwe beschuldigingen van seksueel misbruik van kinderen op. Het gaat om vier kinderen uit één Amerikaans gezin, de familie Cascio. Jackson was er letterlijk vriend aan huis. Ze zijn intussen volwassen en vier van de vijf kinderen beweren dat ze langdurig seksueel misbruikt zijn. Ze wisten het niet van elkaar, want het was een geheim tussen hen en de popster.

'Telefacts Zomer', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Iedereen zomert
  • 18:45
    My Sister, my Agent
    20:00
    Terzake
  • 19:05
    De Raad van Soekie
    19:20
    Dance Academy
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:00
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Tracker
  • 18:40
    Home Economics
    19:10
    The Simpsons
  • 18:50
    Ultimate Police Interceptors
    20:35
    Bulletproof Gangster
  • 18:25
    ER
    19:15
    S.W.A.T.
  • 18:30
    Sturm der Liebe
    19:25
    De keuken van Sofie
  • 18:25
    Chateau Meiland La Dolce Vita
    19:20
    De Container Cup
  • 18:50
    The Rookie
    19:40
    FBI: International
  • 18:40
    Storage Wars
    19:40
    Lost Car Rescue
  • 18:50
    Next Level Chef
    19:45
    Chateau Meiland: En Route
  • 18:50
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:01
    De perfecte tuin
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 18:50
    Het Weekmenu
    19:35
    Sportfood
  • 18:15
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 18:30
    Expeditie Nederland
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates