JOE introduceert Kerstman Kai

Vandaag vond er een bijzondere aankondiging plaats tijdens 'De Coen & Sander Show' op JOE, namelijk: de introductie van Kerstman Kai.
Deze unieke Kerstman is niet alleen iconisch blauw, maar is nu ook officieel de Kerstman van JOE. Vanaf vandaag zal deze verrassende verschijning met zijn eigentijdse benadering te horen zijn bij JOE.
Maak kennis met Kerstman Kai
Kerstman Kai is een nieuwe toevoeging aan het JOE-team. Met zijn kenmerkende humor en charme zal hij de luisteraars voorzien van een lach én van cadeaus. Alle JOE-luisteraars krijgen de kans om hun cadeauwensen, middels een brief, te sturen aan de Kerstman. Tijdens de uitzendingen zal Kerstman Kai de leukste inzendingen voorlezen. Mocht jouw brief in de uitzending komen, dan ontvang jij het cadeau dat je hebt aangevraagd.
Coen en Sander helpen mee
Kerstman Kai is dit jaar op zoek naar wat extra hulp en heeft daarom JOE-dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga uitgedaagd om zijn kersthulpjes te zijn, maar Coen en Sander krijgen deze rol niet zomaar. Het duo moet diverse opdrachten uitvoeren om zich te bewijzen tegenover Kerstman Kai. Hun hilarische avonturen zijn te volgen in een videoreeks op de social media-kanalen van JOE.
Kerst vier je met JOE
In deze feestelijke maand luister je bij JOE niet alleen naar de beste hits uit de 70s, 80s en 90s, maar ook naar iconische kersthits zoals Feliz Navidad’, ‘Driving Home For Christmas’ en natuurlijk ook 'Last Christmas' en 'All I Want for Christmas Is You'. Tijdens de feestdagen, van kerstavond tot en met de tweede kerstdag, hoor je Kerstman Kai op JOE. Met de beste kersthits zorgt hij voor een onvergetelijke kerstsfeer, terwijl hij samen met jou deze bijzondere tijd van het jaar viert.
Luisteraars kunnen tot en met 24 december hun brief naar Kerstman Kai sturen. Van 16 tot en met 23 december maken de luisteraars kans op hun cadeau.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte verzorgen commentaar bij Eurovisie Songfestival
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Documentaire 'Fukushima: Days That Shocked The World' op Discovery
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Omroep MAX herhaalt campagne nepagenten
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- 'Ik Vertrek' volgt Simoon en Arrie naar Spanje
- Vader en dochter Vosters staan samen in de rechtbank: 'Pleiten met je eigen kind schept een speciale band'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO
Kijktip van de dag

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.
'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.



































