JOE introduceert Kerstman Kai

maandag 9 december 2024
Foto: JOE - © DPG Media 2024

Vandaag vond er een bijzondere aankondiging plaats tijdens 'De Coen & Sander Show' op JOE, namelijk: de introductie van Kerstman Kai.

Deze unieke Kerstman is niet alleen iconisch blauw, maar is nu ook officieel de Kerstman van JOE. Vanaf vandaag zal deze verrassende verschijning met zijn eigentijdse benadering te horen zijn bij JOE.



Maak kennis met Kerstman Kai
Kerstman Kai is een nieuwe toevoeging aan het JOE-team. Met zijn kenmerkende humor en charme zal hij de luisteraars voorzien van een lach én van cadeaus. Alle JOE-luisteraars krijgen de kans om hun cadeauwensen, middels een brief, te sturen aan de Kerstman. Tijdens de uitzendingen zal Kerstman Kai de leukste inzendingen voorlezen. Mocht jouw brief in de uitzending komen, dan ontvang jij het cadeau dat je hebt aangevraagd.

Coen en Sander helpen mee
Kerstman Kai is dit jaar op zoek naar wat extra hulp en heeft daarom JOE-dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga uitgedaagd om zijn kersthulpjes te zijn, maar Coen en Sander krijgen deze rol niet zomaar. Het duo moet diverse opdrachten uitvoeren om zich te bewijzen tegenover Kerstman Kai. Hun hilarische avonturen zijn te volgen in een videoreeks op de social media-kanalen van JOE.

Kerst vier je met JOE
In deze feestelijke maand luister je bij JOE niet alleen naar de beste hits uit de 70s, 80s en 90s, maar ook naar iconische kersthits zoals Feliz Navidad’, ‘Driving Home For Christmas’ en natuurlijk ook 'Last Christmas' en 'All I Want for Christmas Is You'. Tijdens de feestdagen, van kerstavond tot en met de tweede kerstdag, hoor je Kerstman Kai op JOE. Met de beste kersthits zorgt hij voor een onvergetelijke kerstsfeer, terwijl hij samen met jou deze bijzondere tijd van het jaar viert.

Luisteraars kunnen tot en met 24 december hun brief naar Kerstman Kai sturen. Van 16 tot en met 23 december maken de luisteraars kans op hun cadeau.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Daar zijn beelden van
    21:30
    Van Vlees en Bloed
  • 20:15
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
    22:35
    Little Miss Sunshine
  • 20:50
    Flikken Maastricht
    21:35
    Geen uitzending
  • 20:35
    The Floor
    22:00
    Gooische Vrouwen
  • 20:30
    Guardians of the Galaxy: Volume 3
    23:10
    New Kids Turbo
  • 20:30
    Minions: The Rise of Gru
    22:05
    The Scorpion King
  • 20:40
    Police Interceptors
    22:30
    Every Breath You Take
  • 21:25
    Alert: Missing Persons Unit
    00:35
    Geen uitzending
  • 21:25
    Nonkel Jef
    22:25
    De Planckaerts
  • 21:00
    Blind Gekocht
    22:20
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 21:10
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 20:35
    The Marksman
    22:35
    Three Kings
  • 21:20
    Zo Man Zo Vrouw
    22:55
    Naked Attraction
  • 21:25
    Forensic Factor: A New Era
    22:25
    Poisonous Protégé
  • 21:23
    Trends Talk
    21:57
    Logistics TV
  • 21:14
    Hallo Roger
    22:00
    Classics 55
  • 21:15
    Foodies & The City
    21:55
    Becoming Meewis
  • 21:00
    Ripper Street
    22:05
    The Doctor Blake Mysteries
  • 20:00
    Glass
    22:20
    Bob's Burgers
  • 20:30
    Wie is de Mol?
    21:30
    Even tot hier
  • 21:20
    Bij Van Boven thuis, in Ierland
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:00
    NOS WK-kwalificatie Voetbal 2027
    23:15
    NOS Voetbal