'Jetsetters' is terug bij RTL 4

zaterdag 2 september 2006

Op zondag 3 september start het nieuwe seizoen van het glamourprogramma 'Jetsetters' bij RTL 4. Presentatrice Stella Gommans begeeft zich, net als haar voorgangster Myrna Goossen, tussen de rich and famous van Nederland. Samen met een zakelijk geslaagde landgenoot bezoekt ze elke week een andere exclusieve bestemming binnen Nederland, Europa of ver daarbuiten.

I


edere aflevering reist Stella samen met haar gast naar de bestemming van die week. De hoofdpersoon vertelt op uitnodiging van Stella over zijn of haar persoonlijke en zakelijke verleden. Hoe is zijn/haar carrière opgebouwd en hoe verhoudt die carrière zich tot het persoonlijke leven. Uiteraard probeert Stella ook duidelijk te krijgen waar het meeste van hun geld aan gespendeerd wordt. Eenmaal op de plaats van bestemming ondernemen Stella en haar rijke gast allerlei activiteiten die normaal gesproken alleen weggelegd zijn voor de gefortuneerden onder ons. Zo gaan ze racen op het circuit van Ascari, bezoeken ze een modeshow van Versace in Milaan, overnachten ze in de meest luxueuze penthouses en hotels over de wereld, laten ze zich rondrijden in limousines en worden ze overal met alle egards ontvangen.

Naast het persoonlijke verhaal van de hoofdgast, staat Stella ook stil bij de laatste ontwikkelingen op het gebied van luxe en luxury. Denk hierbij aan cosmetische chirurgie, huidverzorging met hoogwaardige cosmetica, de nieuwste trends op het gebied van mode en natuurlijk de toys for boys (& girls), zoals sportwagens, privé-jets, sieraden, horloges, zonnebrillen, dure parfums, kaviaar en champagne. Kortom: 'Jetsetters' biedt ook het komend seizoen iedere week weer een half uur lang de mooiste plekjes ter wereld, de meest exclusieve hebbedingen en een kijkje in een opmerkelijke glamour lifestyle.

'Jetsetters', vanaf zondag 3 september om 23.00 uur op RTL 4.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:15
    Hallo Kroket
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 07:15
    Biggen Bouwers
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:05
    Hallo K3
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:40
    Police Interceptors
  • 23:45
    A Biltmore Christmas
    01:35
    Joe
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 06:45
    Grey's Anatomy
  • 06:50
    Cobra Kai
    01:05
    See No Evil
  • 07:15
    Love Island UK
    01:45
    Next Level Chef
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Cold Case
  • 03:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:05
    De perfecte energieoplossing
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:55
    Winterse Kost
    01:00
    De Smaaktoerist
  • 06:35
    Beyond Paradise
    01:50
    Ripper Street
  • 06:45
    Below Deck Mediterranean
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 07:15
    NOS Journaal 07.00 uur
    01:15
    NOS Journaal Laat
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:30
    Café Kockelmann
  • 07:10
    Billy de Cowboyhamster
    01:50
    Reizen Waes