'Jetsetters' is terug bij RTL 4

zaterdag 2 september 2006

Op zondag 3 september start het nieuwe seizoen van het glamourprogramma 'Jetsetters' bij RTL 4. Presentatrice Stella Gommans begeeft zich, net als haar voorgangster Myrna Goossen, tussen de rich and famous van Nederland. Samen met een zakelijk geslaagde landgenoot bezoekt ze elke week een andere exclusieve bestemming binnen Nederland, Europa of ver daarbuiten.

I


edere aflevering reist Stella samen met haar gast naar de bestemming van die week. De hoofdpersoon vertelt op uitnodiging van Stella over zijn of haar persoonlijke en zakelijke verleden. Hoe is zijn/haar carrière opgebouwd en hoe verhoudt die carrière zich tot het persoonlijke leven. Uiteraard probeert Stella ook duidelijk te krijgen waar het meeste van hun geld aan gespendeerd wordt. Eenmaal op de plaats van bestemming ondernemen Stella en haar rijke gast allerlei activiteiten die normaal gesproken alleen weggelegd zijn voor de gefortuneerden onder ons. Zo gaan ze racen op het circuit van Ascari, bezoeken ze een modeshow van Versace in Milaan, overnachten ze in de meest luxueuze penthouses en hotels over de wereld, laten ze zich rondrijden in limousines en worden ze overal met alle egards ontvangen.

Naast het persoonlijke verhaal van de hoofdgast, staat Stella ook stil bij de laatste ontwikkelingen op het gebied van luxe en luxury. Denk hierbij aan cosmetische chirurgie, huidverzorging met hoogwaardige cosmetica, de nieuwste trends op het gebied van mode en natuurlijk de toys for boys (& girls), zoals sportwagens, privé-jets, sieraden, horloges, zonnebrillen, dure parfums, kaviaar en champagne. Kortom: 'Jetsetters' biedt ook het komend seizoen iedere week weer een half uur lang de mooiste plekjes ter wereld, de meest exclusieve hebbedingen en een kijkje in een opmerkelijke glamour lifestyle.

'Jetsetters', vanaf zondag 3 september om 23.00 uur op RTL 4.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Barry Allen, een wetenschapper bij de politie, wordt geraakt door de bliksem en krijgt daardoor een kosmische kracht: bliksemsnelheid. Wanneer hij zijn superkracht gebruikt om terug te reizen in de tijd en zijn moeder te redden, creëert hij per ongeluk een wereld zonder superhelden waar Generaal Zod is teruggekeerd. Om hem te kunnen verslaan, moet The Flash de hulp inroepen van een gepensioneerde Batman.

'The Flash', film uit 2023 met oa. Michael Keaton, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:10
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:40
    Geen uitzending
    00:00
    Gooische Vrouwen
  • 02:55
    Geen uitzending
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 01:25
    Geen uitzending
    22:50
    Te bepalen
  • 00:50
    Geen uitzending
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 01:15
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 02:25
    De Tafel van Gert
    02:55
    Geen uitzending
  • 02:55
    Geen uitzending
    01:00
    FBI
  • 02:20
    Geen uitzending
    00:20
    Bar Rescue
  • 02:50
    Geen uitzending
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 02:00
    Geen uitzending
    00:15
    Family Law
  • 00:34
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:09
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 03:05
    Bon Appetit
    00:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 02:40
    Agatha Christie's Marple
  • 02:40
    American Pickers
    00:25
    Below Deck Down Under
  • 03:15
    NOS Journaal
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 01:15
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 03:00
    Eva
    00:50
    Je Zal Het Maar Hebben