Jeroen Kijk in de Vegte draagt stokje over aan Emmely de Wilt

zondag 8 december 2019

KRO-NCRV radiopresentator Jeroen Kijk in de Vegte stopt met het presenteren van het NPO Radio 2 programma 'Bureau Kijk in de Vegte'.

Vanaf zondag 5 januari zal Emmely de Wilt de presentatie overnemen, en zal het programma voortaan doorgaan onder de naam 'Bureau De Wilt'.


Jeroen Kijk in de Vegte begon in januari 2015 met het radioprogramma 'Bureau Kijk in de Vegte'. Na 5 jaar lang uitzendingen te hebben gevuld met zo’n 1500 vragen van ‘waarom maakt een duif zijn zin nooit af’ tot ‘waarom hebben we oorlellen’ en ‘waarom zit er een bocht in de Afsluitdijk’, vond hij het tijd om het stokje over te dragen aan Emmely de Wilt. Emmely is vooral bekend van het KRO-NCRV programma 'Motel De Wilt', dat elke zondag- op maandagnacht te horen is op NPO Radio 2.

Sinds anderhalf jaar presenteert Jeroen vijf dagen per week 'Jan-Willem Start Op', de ochtendshow op NPO Radio 2. Daarnaast ook het nachtelijke 'Licence 2 Chill' en daarom vond hij het tijd om keuzes te maken.

Jeroen Kijk in de Vegte: 'Eén hele dag vrij per week lijkt me geen overbodige luxe. Daarbij kijk ik apetrots terug op de afgelopen vijf jaar. En toch ga ik 'Het Bureau' missen. 'Bureau Kijk in de Vegte' zit zó in m'n hart. Maar het idee om af en toe eens een dag vrij te zijn is ook wel heel verleidelijk en misschien ook wel gewoon gezond. Dat Emmely de nieuwe directeur van 'Het Bureau' wordt is natuurlijk fantastisch. Ze heeft als interim-directeur allang bewezen dat ze het kan en ik hoop vooral ook dat ze er haar eigen draai aan gaat geven! Leve het Glorieuze Bureau!'

Emmely de Wilt: 'Het is een waanzinnige eer om de onvolprezen Jeroen Kijk in de Vegte op te mogen volgen bij 'Het Bureau'. Ik heb er hartstikke veel zin in en ben de KRO-NCRV en de NPO enorm dankbaar voor deze kans. Ik zit sowieso altijd al vol vragen. Hopelijk binnenkort ook vol antwoorden. We gaan er iets moois van maken!'

'Bureau De Wilt', vanaf zondag 5 januari tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 2.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:55
    Thuis
    14:20
    Clips
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:55
    De avonturen van kleine pinguïn
    14:00
    Tik Tak
  • 13:40
    Familie
    14:40
    Wittekerke
  • 13:45
    Een Eigen Huis
    14:25
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:10
    Bel-Air
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:50
    Police Interceptors
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:55
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 13:05
    De Tafel van Gert
    14:15
    Komen Eten
  • 13:15
    The Spencer Sisters
    14:05
    Watson
  • 13:55
    The First 48
    14:50
    Seal Team
  • 13:35
    Botched
    14:20
    Tot op de Graat
  • 12:35
    The 19th Wife
    14:00
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:55
    Diy on wheels
    14:00
    PUUR Schlager
  • 13:50
    Open Vuur
    14:30
    Chris Cooks Cymru
  • 13:15
    London Kills
    14:10
    The Madame Blanc Mysteries
  • 13:50
    NCIS
    14:45
    From
  • 13:35
    NOS Journaal
    15:30
    FIFA WK Voetbal 2026 Magazine
  • 13:25
    Close Up: Ai Weiwei's opera Turandot
  • 13:55
    Kindertijd
    14:02
    Zin in Zappelin