Jan Terlouw laat zich portretteren in 'Sterren op het Doek'

vrijdag 19 november 2021

Zaterdag 20 november zendt MAX een nieuwe aflevering uit van 'Sterren op het Doek'. In de vijfde aflevering staat niemand minder dan Jan Terlouw centraal. Hij geeft zich over aan de doorgrondende blikken van drie kunstenaars en de prikkelende vragen van presentator Özcan Akyol.

Özcan Akyol ontvangt Jan Terlouw op het prachtige kasteel Rijnhuizen in Nieuwegein. Fundamentele natuurkunde was de eerste carrière van deze veelzijdige wetenschapper, politicus en schrijver. Jan Terlouw kijkt met warme gevoelens terug op zijn tijd als onderzoeker in Nieuwegein. Ook neemt hij Özcan Akyol mee naar het begin van zijn schrijverschap en vertelt hij over de bijzondere band met zijn vrouw. Aan de drie getalenteerde kunstenaars de eer om Jan Terlouw te vereeuwigen op het doek.


Meesterinterviewer Özcan Akyol creëert met Sterren op het Doek elk seizoen een zeer diverse eregalerij van bijzondere Nederlanders. Gasten die ieder op hun eigen gebied een waardevolle bijdrage aan onze vaderlandse cultuur en/of maatschappij hebben geleverd. In het programma vereeuwigen de beste portretkunstenaars van het land de gasten op geheel eigen wijze en in zeer uiteenlopende stijlen. Nieuw dit seizoen is dat de kunstenaars mogen meekijken tijdens de spannende onthulling. Hoe reageren zij op het commentaar van de bekende gast? En wat vinden ze van elkaars kunst? In dit seizoen van 'Sterren op het Doek' laten Arjen Lubach, Femke Halsema, Johan Derksen, Corry Konings, Jan Terlouw, Dionne Stax, Gerri Eickhof en Anna Drijver zich portretteren.

Veilingsite 'Sterren op het Doek'
Aan het eind van de aflevering van 'Sterren op het Doek' mag de bekende gast één schilderij kiezen om mee naar huis te nemen. De overige doeken worden geveild voor het goede doel dat zij hebben uitgekozen. Direct na elke uitzending kan een bod uitgebracht worden door het publiek via de veilingsite.

'Sterren op het Doek', zaterdag 20 november om 20.35 uur op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Petra De Sutter in 'De Columbus'

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:00
    Sporza: Basketbal
    01:05
    Journaallus
  • 16:35
    Planet Earth III
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 16:30
    Orla de Kikkerslikker
    06:00
    Tik Tak
  • 17:00
    Erfgenaam Gezocht
    01:00
    Geen uitzending
  • 16:50
    Waar is Mijn Erfenis
    01:30
    Geen uitzending
  • 17:00
    S.W.A.T.
    01:20
    Geen uitzending
  • 16:25
    Caught on Dashcam
    01:40
    Geen uitzending
  • 17:05
    ER
    01:00
    Geen uitzending
  • 16:45
    SOS Piet
    01:00
    The Golden Girls
  • 16:40
    Friends
    01:10
    Geen uitzending
  • 16:35
    Criminal Minds
    01:10
    Fire Country
  • 16:45
    Two and a Half Men
    01:20
    Taxi Driver
  • 16:25
    Retour Masters
    02:00
    Het Perfecte Plaatje
  • 16:15
    Cold Justice
    01:15
    C.S.I. New York
  • 16:37
    Fleet TV
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:47
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 17:00
    Winterse Kost
    01:00
    Tot op de Graat
  • 16:25
    Grantchester
    01:35
    London Kills
  • 16:50
    Law & Order: Organized Crime
    01:40
    Grey's Anatomy
  • 16:20
    NOS Sport: ISU EK Shorttrack 2026
    01:50
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 17:00
    NOS Journaal 17.00 uur
    01:30
    Buitenhof
  • 17:05
    Klaas Kan Alles Kort
    01:35
    NOS Studio Sport