Jan Terlouw laat zich portretteren in 'Sterren op het Doek'

vrijdag 19 november 2021

Zaterdag 20 november zendt MAX een nieuwe aflevering uit van 'Sterren op het Doek'. In de vijfde aflevering staat niemand minder dan Jan Terlouw centraal. Hij geeft zich over aan de doorgrondende blikken van drie kunstenaars en de prikkelende vragen van presentator Özcan Akyol.

Özcan Akyol ontvangt Jan Terlouw op het prachtige kasteel Rijnhuizen in Nieuwegein. Fundamentele natuurkunde was de eerste carrière van deze veelzijdige wetenschapper, politicus en schrijver. Jan Terlouw kijkt met warme gevoelens terug op zijn tijd als onderzoeker in Nieuwegein. Ook neemt hij Özcan Akyol mee naar het begin van zijn schrijverschap en vertelt hij over de bijzondere band met zijn vrouw. Aan de drie getalenteerde kunstenaars de eer om Jan Terlouw te vereeuwigen op het doek.


Meesterinterviewer Özcan Akyol creëert met Sterren op het Doek elk seizoen een zeer diverse eregalerij van bijzondere Nederlanders. Gasten die ieder op hun eigen gebied een waardevolle bijdrage aan onze vaderlandse cultuur en/of maatschappij hebben geleverd. In het programma vereeuwigen de beste portretkunstenaars van het land de gasten op geheel eigen wijze en in zeer uiteenlopende stijlen. Nieuw dit seizoen is dat de kunstenaars mogen meekijken tijdens de spannende onthulling. Hoe reageren zij op het commentaar van de bekende gast? En wat vinden ze van elkaars kunst? In dit seizoen van 'Sterren op het Doek' laten Arjen Lubach, Femke Halsema, Johan Derksen, Corry Konings, Jan Terlouw, Dionne Stax, Gerri Eickhof en Anna Drijver zich portretteren.

Veilingsite 'Sterren op het Doek'
Aan het eind van de aflevering van 'Sterren op het Doek' mag de bekende gast één schilderij kiezen om mee naar huis te nemen. De overige doeken worden geveild voor het goede doel dat zij hebben uitgekozen. Direct na elke uitzending kan een bod uitgebracht worden door het publiek via de veilingsite.

'Sterren op het Doek', zaterdag 20 november om 20.35 uur op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Restaurant Misverstand' (VRT 1)

Dieter en Sigrid zijn al vroeg op pad om de asperges voor het voorgerecht vers uit het veld te steken bij de aspergeboer. Intussen leren de andere medewerkers elkaar beter kennen in het vakantiehuis. In het restaurant is het vandaag de officiële opening en boer Olivier krijgt de eer om het lint door te knippen. Sigrid en Christine hebben het moeilijk met de tafelnummering.

'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:40
    De Ridder
    15:30
    Flikken Maastricht
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:00
    Cirkelhoek
    15:05
    Sam & Julia
  • 14:10
    Wittekerke
    15:10
    Gooische Vrouwen
  • 14:50
    Random Breath Test
    15:20
    GPs: Behind Closed Doors
  • 14:35
    S.W.A.T.
    15:25
    Shakespeare in Love
  • 14:30
    All New Traffic Cops
    15:20
    Cheers
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:50
    Bake Off Vlaanderen
    16:00
    De Tafel van Gert
  • 14:20
    FBI: International
    16:05
    This Is Us
  • 14:35
    Seal Team
    15:30
    Doom Patrol
  • 14:20
    The Real Housewives of Beverly Hills
    15:10
    The Block Australia
  • 14:20
    Murder suspect
    18:00
    Cold Case Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:52
    Mijn tuin
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:50
    De Sterrenkaart
    15:25
    Vietnjam, met Quyên
  • 14:55
    The Doctor Blake Mysteries
    16:00
    New Tricks
  • 14:10
    NCIS
    15:05
    Hudson & Rex
  • 15:00
    NOS Journaal
    16:00
    Pauw & De Wit
  • 14:55
    Het Uur van de Wolf
    16:00
    NOS Journaal
  • 14:55
    Buurman en Buurman
    15:05
    Zo is Joey!