Jan Smit nieuwe dj op NPO Sterren NL Radio

Jan Smit is de nieuwe dj bij de nummer 1 in Nederlandstalige muziek, NPO Sterren NL Radio. 'Mister Muziekfeest' presenteert vanaf 2 maart iedere zaterdag tussen 15.00 en 17.00 uur 'Het Muziekfeest op de Radio'.
Naast de grootste Nederlandse hits van dit moment en pareltjes uit de schatkist van de Nederlandse muziek, is er in zijn radioshow veel live-muziek uit 'Muziekfeest van het Jaar' en Muziekfeest op het Plein. Daarnaast draait Jan wekelijks zijn favoriete nummer in de Hit van Smit én is er uiteraard veel muziek uit Volendam te horen.
Jan Smit is verheugd over zijn aanstelling: 'Aan mijn carrière bij AVROTROS mag ik een nieuw hoofdstuk toevoegen. Die van commentator bij het Eurovisie Songfestival sluit ik af. Ik heb vorig jaar intern al aangegeven dat ik mijn Songfestival-werkzaamheden zou neerleggen. Dit geeft me de ruimte om nieuwe muzikale dingen te doen, zoals nu dus een eigen radioshow te maken! Ook om het Muziekfeest op deze manier nog dichter bij de mensen te brengen, het leeft als nooit tevoren.'
Nieuwe programmering
Het nieuwe programma met Jan Smit is onderdeel van de gloednieuwe programmering van NPO Sterren NL Radio vanaf maandag 26 februari. Marcel de Vries wekt de luisteraars iedere werkdag tussen 06.00 en 10.00 uur met zijn programma 'Marcel in de Morgen'. Daarna neemt Emilie Sleven tot 13.00 uur het stokje over met haar nieuwe programma 'Emilie op Volle Toeren'. Corné Klijn blaast zijn aloude programma-titel 'De Kort en Klijn Show' nieuw leven in. Hij is van maandag tot en met donderdag te beluisteren tussen 13.00 en 16.00 uur. Jan Paparazzi sluit de werkdag af met de 'Jan Paparazzi Show', iedere maandag tot en met donderdag van 16.00 tot 19.00 uur. Op vrijdag hoor je Perry Kramps op dat tijdstip met 'Perry’s Weekend Party'. Het vlaggenschip van Sterren NL Radio, 'De Sterren NL Top 25', blijft op vrijdagmiddag tussen 14.00 - 16.00 uur. Jan Paparazzi presenteert deze langstlopende Nederlandstalige hitlijst van de Nederlandse radio.
In de nieuwe programmering verhuist 'De Gouden Uren' naar het weekend. Iedere zaterdag en zondag presenteert Corné Klijn van 09.00 tot 12.00 uur de beste Nederlandse producties uit de 60's, 70's, 80's, 90's, zeroes en van nu. Van Frans Bauer tot de Golden Earring, van The Cats tot Marco Schuitmaker en van Ramses Shaffy tot BLØF. De Favoriete Top 3 van een luisteraar is zoals vertrouwd weer een onderdeel van de show.
Op zaterdag hoor je tussen 12.00 en 15.00 uur Perry Kramps met de zaterdageditie van 'Perry’s Weekend Party', waarna het de beurt is aan Jan Smit met 'Muziekfeest op de Radio'.
Op zondag luister je tussen 12.00 en 15.00 uur naar nieuwkomer Bart Geurts, die op weekdagen Marcel de Vries ondersteunt als sidekick. Jan Paparazzi sluit de zondag af met 'Het Beste uit de Nederlandstalige Top 1000'.
Joost Strootman, eindredacteur van NPO Sterren NL Radio, is erg blij met de nieuwe programmering. 'We zijn als Sterren NL Radio de afgelopen jaren al fors gegroeid en met deze nieuwe programmering zetten we de volgende stap. De komst van Jan Smit, toch wel zo’n beetje de grootste ambassadeur van de Nederlandse muziek, past perfect in dat nieuwe plaatje.'
NPO Sterren NL
NPO Sterren NL is hét toonaangevende multimediale platform van de NPO en AVROTROS, gericht op Nederlandse muziek en (gevestigde en aankomende) artiesten in het populaire en volkse genre. Het platform bestaat uit een radiostation, een app met bijbehorende website, zendtijd op televisie en een grote online social community. NPO Sterren NL heeft als missie om, als bewaker van de schatkamer van de Nederlandse muziek, dit belangrijke en populaire onderdeel van de Nederlandstalige volkscultuur uit te lichten, te archiveren en te promoten. Sterren NL Radio is te beluisteren via DAB+, de gratis Sterren NL-app, NPO Luister en www.nposterren.nl.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wie stoot door naar de liveshows? Laatste Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen'
- 'Door de Bomen' laat gasten weer ontsnappen aan dagelijkse druk
- Nieuw seizoen van '90 Day Diaries' op TLC
- Omroep ZWART en BNNVARA lanceren 'Die Andere Late Night'
- Yvon Jaspers reist door Nederland in nieuw seizoen 'Onze Boerderij: De Oogst'
- Bart Appeltans test toilet in 'Huis Gemaakt': 'Met een spot op mijn hoofd zien de buren mij zéker zitten'
- Dit alles zie je in mei bij RTL
- Koningsdagconcert 2026 vanuit Dokkum
- Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance': Puya laat danspartner Daxia vallen tijdens lift
- Dit eet je deze week met 'Dagelijkse Kost'!
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk
Kijktip van de dag

22 teams van de Vlaamse universiteiten en twaalf hogeschoolploegen nemen het tegen elkaar op. Enkel de acht beste stoten door naar de kwartfinales. De aftrap wordt gegeven door Drama van de LUCA School of Arts, dat het opneemt tegen Tandheelkunde van de KUL.
'Campus Cup', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































