Jan Smit nieuwe dj op NPO Sterren NL Radio

Jan Smit is de nieuwe dj bij de nummer 1 in Nederlandstalige muziek, NPO Sterren NL Radio. 'Mister Muziekfeest' presenteert vanaf 2 maart iedere zaterdag tussen 15.00 en 17.00 uur 'Het Muziekfeest op de Radio'.
Naast de grootste Nederlandse hits van dit moment en pareltjes uit de schatkist van de Nederlandse muziek, is er in zijn radioshow veel live-muziek uit 'Muziekfeest van het Jaar' en Muziekfeest op het Plein. Daarnaast draait Jan wekelijks zijn favoriete nummer in de Hit van Smit én is er uiteraard veel muziek uit Volendam te horen.
Jan Smit is verheugd over zijn aanstelling: 'Aan mijn carrière bij AVROTROS mag ik een nieuw hoofdstuk toevoegen. Die van commentator bij het Eurovisie Songfestival sluit ik af. Ik heb vorig jaar intern al aangegeven dat ik mijn Songfestival-werkzaamheden zou neerleggen. Dit geeft me de ruimte om nieuwe muzikale dingen te doen, zoals nu dus een eigen radioshow te maken! Ook om het Muziekfeest op deze manier nog dichter bij de mensen te brengen, het leeft als nooit tevoren.'
Nieuwe programmering
Het nieuwe programma met Jan Smit is onderdeel van de gloednieuwe programmering van NPO Sterren NL Radio vanaf maandag 26 februari. Marcel de Vries wekt de luisteraars iedere werkdag tussen 06.00 en 10.00 uur met zijn programma 'Marcel in de Morgen'. Daarna neemt Emilie Sleven tot 13.00 uur het stokje over met haar nieuwe programma 'Emilie op Volle Toeren'. Corné Klijn blaast zijn aloude programma-titel 'De Kort en Klijn Show' nieuw leven in. Hij is van maandag tot en met donderdag te beluisteren tussen 13.00 en 16.00 uur. Jan Paparazzi sluit de werkdag af met de 'Jan Paparazzi Show', iedere maandag tot en met donderdag van 16.00 tot 19.00 uur. Op vrijdag hoor je Perry Kramps op dat tijdstip met 'Perry’s Weekend Party'. Het vlaggenschip van Sterren NL Radio, 'De Sterren NL Top 25', blijft op vrijdagmiddag tussen 14.00 - 16.00 uur. Jan Paparazzi presenteert deze langstlopende Nederlandstalige hitlijst van de Nederlandse radio.
In de nieuwe programmering verhuist 'De Gouden Uren' naar het weekend. Iedere zaterdag en zondag presenteert Corné Klijn van 09.00 tot 12.00 uur de beste Nederlandse producties uit de 60's, 70's, 80's, 90's, zeroes en van nu. Van Frans Bauer tot de Golden Earring, van The Cats tot Marco Schuitmaker en van Ramses Shaffy tot BLØF. De Favoriete Top 3 van een luisteraar is zoals vertrouwd weer een onderdeel van de show.
Op zaterdag hoor je tussen 12.00 en 15.00 uur Perry Kramps met de zaterdageditie van 'Perry’s Weekend Party', waarna het de beurt is aan Jan Smit met 'Muziekfeest op de Radio'.
Op zondag luister je tussen 12.00 en 15.00 uur naar nieuwkomer Bart Geurts, die op weekdagen Marcel de Vries ondersteunt als sidekick. Jan Paparazzi sluit de zondag af met 'Het Beste uit de Nederlandstalige Top 1000'.
Joost Strootman, eindredacteur van NPO Sterren NL Radio, is erg blij met de nieuwe programmering. 'We zijn als Sterren NL Radio de afgelopen jaren al fors gegroeid en met deze nieuwe programmering zetten we de volgende stap. De komst van Jan Smit, toch wel zo’n beetje de grootste ambassadeur van de Nederlandse muziek, past perfect in dat nieuwe plaatje.'
NPO Sterren NL
NPO Sterren NL is hét toonaangevende multimediale platform van de NPO en AVROTROS, gericht op Nederlandse muziek en (gevestigde en aankomende) artiesten in het populaire en volkse genre. Het platform bestaat uit een radiostation, een app met bijbehorende website, zendtijd op televisie en een grote online social community. NPO Sterren NL heeft als missie om, als bewaker van de schatkamer van de Nederlandse muziek, dit belangrijke en populaire onderdeel van de Nederlandstalige volkscultuur uit te lichten, te archiveren en te promoten. Sterren NL Radio is te beluisteren via DAB+, de gratis Sterren NL-app, NPO Luister en www.nposterren.nl.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Tranen van het lachen in Edinburgh: De familie Gooris waagt zich aan de doedelzak
- Strijd tussen de coaches barst meteen los in 'The Voice van Vlaanderen'
- Nostalgie in een nieuw jasje: De Marsupilami's zijn terug op Ketnet
- Kijkcijfers: dinsdag 10 februari 2026
- Van advocatenkoppel tot vader en dochter: dit zijn de 10 advocaten in het nieuwe seizoen van 'Justice For All'
- William Boeva en vriendin Nikki in 'Maison Verhulst'
- 'Zembla' focust donderdag op verslavende pijnstillers
- Hoe makkelijk geraak je in België aan een vuurwapen? 'Kan je gewoon ophalen bij een postpunt'
- Stilte van klusser Nick is te snijden in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Maandag in 'Opsporing Verzocht': Wat gebeurde er met Jerzy in Schiedam?
- WK-wedstrijd Oranje live op groot scherm tijdens pre-show Qmusic Foute Party - The Big One
- NPO Klassiek verdubbelt 'Filmmuziek Toplijst': grootste editie ooit met 400 scores
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO
Kijktip van de dag

Saar laat de mannen aan de slag tijdens een Zwitserse culinaire ervaring. Zowel bij Dirk als bij Nicolas duikt plots een nieuwe vrijgezel op. Kevin toont de dames zoveel mogelijk van IJsland, hopend dat ze er net zo verliefd op worden als hij.
'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.


































