Jamal en Jhelisa winnaars 'Het Huis van Q'

woensdag 6 november 2019

Jamal en Jhelisa zijn de winnaars geworden van Het Huis van Q. Het koppel won vanmiddag bij Qmusic de strijd om een jaar lang gratis wonen in het centrum van Utrecht.

Na een week lang allerlei challenges te hebben uitgevoerd, bleek dat Jamal en Jhelisa de enige passende sleutel hadden gewonnen.


Jamal (24) en Jhelisa (23) waren een van de twee gelukkige koppels die uit de honderden aanmeldingen voor Het Huis van Q mochten strijden om de sleutel van de voordeur. Ze namen het op tegen David (23) en Iris (22).

Terwijl ochtend-dj's Mattie en Marieke het huis opknapten en inrichtten, liet middagshow-dj Domien Verschuuren de koppels diverse challenges uitvoeren. Bij iedere opdracht was er een sleutel te verdienen. Het spel bleef tot het allerlaatste moment spannend, want er was maar één sleutel die paste en niemand wist welke.

Koffers pakken
Jamal woont nu nog bij zijn moeder thuis. Zij had speciaal vrij genomen om bij de finale te kunnen zijn en ze gaat persoonlijk helpen de koffers van Jamal in te pakken, zodat hij eindelijk het huis uit kan.

Woningmarkt
Met Het Huis van Q speelt Qmusic in op de lastige woningmarkt voor starters. Zowel huren als een eigen woning kopen is een enorme uitdaging. Het winnende koppel kan nu een jaar lang gratis wonen, waardoor ze kunnen sparen om zelf een huis te gaan huren of te kopen.

Jamal & Jhelisa
Winnaars Jhelisa & Jamal hebben elkaar leren kennen via vrienden. Zij speelde 'hard to get' om zijn hart te winnen, maar inmiddels weten ze zeker dat ze voor altijd samen willen blijven. Oorspronkelijk komen ze uit IJsselstein, maar Jhelisa is uitgevlogen naar Utrecht. Daar woont ze samen met vriendinnen. Jamal woonde tot vandaag nog bij zijn moeder. Jamal en Jhelisa zijn ze toe aan een nieuwe stap: samenwonen. Dat kan nu dus echt gaan gebeuren in Het Huis van Q.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alles in orde!' (VRT 1)

Bij de familie Brantegem uit Aalst hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid een 'labeltje' heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren. De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvatten te bieden om de uitdagingen die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.

'Alles In Orde!', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    00:45
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    00:40
    90 minutes
  • 08:35
    Grizzy & the Lemmings
    21:00
    Geen uitzending
  • 08:30
    VLOGLAB Crazy #Stories
    06:00
    Vegesauriërs
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:15
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 06:00
    Qmusic
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:10
    60 Days In
  • 08:35
    Geen uitzending
    00:10
    Buffy the Vampire Slayer
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 08:35
    Geen uitzending
    01:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:30
    Family Matters
    00:35
    Bar Rescue
  • 08:35
    Nuances
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:15
    Family Law
  • 04:09
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:31
    Het appartement
    00:00
    Oh What A Night
  • 08:00
    Winterse Kost
    00:05
    Guten Appetit
  • 08:05
    Midsomer Murders
    00:40
    Marie Antoinette
  • 08:25
    Below Deck
    00:15
    The Resident
  • 08:30
    NOS Journaal
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    00:25
    Nieuwsuur
  • 08:30
    Calimero
    00:40
    Rundfunk: Schwalbe