Jamal en Jhelisa winnaars 'Het Huis van Q'

woensdag 6 november 2019

Jamal en Jhelisa zijn de winnaars geworden van Het Huis van Q. Het koppel won vanmiddag bij Qmusic de strijd om een jaar lang gratis wonen in het centrum van Utrecht.

Na een week lang allerlei challenges te hebben uitgevoerd, bleek dat Jamal en Jhelisa de enige passende sleutel hadden gewonnen.


Jamal (24) en Jhelisa (23) waren een van de twee gelukkige koppels die uit de honderden aanmeldingen voor Het Huis van Q mochten strijden om de sleutel van de voordeur. Ze namen het op tegen David (23) en Iris (22).

Terwijl ochtend-dj's Mattie en Marieke het huis opknapten en inrichtten, liet middagshow-dj Domien Verschuuren de koppels diverse challenges uitvoeren. Bij iedere opdracht was er een sleutel te verdienen. Het spel bleef tot het allerlaatste moment spannend, want er was maar één sleutel die paste en niemand wist welke.

Koffers pakken
Jamal woont nu nog bij zijn moeder thuis. Zij had speciaal vrij genomen om bij de finale te kunnen zijn en ze gaat persoonlijk helpen de koffers van Jamal in te pakken, zodat hij eindelijk het huis uit kan.

Woningmarkt
Met Het Huis van Q speelt Qmusic in op de lastige woningmarkt voor starters. Zowel huren als een eigen woning kopen is een enorme uitdaging. Het winnende koppel kan nu een jaar lang gratis wonen, waardoor ze kunnen sparen om zelf een huis te gaan huren of te kopen.

Jamal & Jhelisa
Winnaars Jhelisa & Jamal hebben elkaar leren kennen via vrienden. Zij speelde 'hard to get' om zijn hart te winnen, maar inmiddels weten ze zeker dat ze voor altijd samen willen blijven. Oorspronkelijk komen ze uit IJsselstein, maar Jhelisa is uitgevlogen naar Utrecht. Daar woont ze samen met vriendinnen. Jamal woonde tot vandaag nog bij zijn moeder. Jamal en Jhelisa zijn ze toe aan een nieuwe stap: samenwonen. Dat kan nu dus echt gaan gebeuren in Het Huis van Q.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    Lost luggage
    23:31
    Keno
  • 22:35
    Black sands
    00:12
    Het weer
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:30
    So You Think You Can Dance
    00:30
    The Good Doctor
  • 21:50
    The Lord of the Rings: The Rings of Power
    23:05
    Hitman
  • 22:10
    The Boy Next Door
    23:50
    The Big Bang Theory
  • 22:35
    You Don't Mess With the Zohan
  • 22:40
    ER
    00:15
    Suits
  • 22:25
    Baywatch
    23:20
    Nonkel Jef
  • 20:35
    Batman Begins
    23:05
    Watson
  • 22:30
    FBI: International
    00:20
    So Help Me Todd
  • 23:00
    Copshop
    01:05
    Blood & Treasure
  • 22:40
    Kinderen kopen een huis
    23:35
    A Place in the Sun
  • 22:15
    Shades of Blue
    23:05
    CSI: Miami
  • 22:58
    Z-Nieuws
    23:09
    Z-Beurs
  • 22:59
    Zo doe je het!
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    23:20
    Chris Cooks Cymru
  • 21:50
    Murder in Provence
    23:40
    Harry Wild
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    Flightplan
  • 22:50
    NOS Journaal Laat
    23:15
    Een vergetelijk mooie reis
  • 23:00
    Ridley
    00:30
    De Nachtzoen
  • 22:05
    Eefje de Visser live at Best Kept Secret
    23:40
    Louis Theroux: A Place for Paedophiles