Jamal en Jhelisa winnaars 'Het Huis van Q'

woensdag 6 november 2019

Jamal en Jhelisa zijn de winnaars geworden van Het Huis van Q. Het koppel won vanmiddag bij Qmusic de strijd om een jaar lang gratis wonen in het centrum van Utrecht.

Na een week lang allerlei challenges te hebben uitgevoerd, bleek dat Jamal en Jhelisa de enige passende sleutel hadden gewonnen.


Jamal (24) en Jhelisa (23) waren een van de twee gelukkige koppels die uit de honderden aanmeldingen voor Het Huis van Q mochten strijden om de sleutel van de voordeur. Ze namen het op tegen David (23) en Iris (22).

Terwijl ochtend-dj's Mattie en Marieke het huis opknapten en inrichtten, liet middagshow-dj Domien Verschuuren de koppels diverse challenges uitvoeren. Bij iedere opdracht was er een sleutel te verdienen. Het spel bleef tot het allerlaatste moment spannend, want er was maar één sleutel die paste en niemand wist welke.

Koffers pakken
Jamal woont nu nog bij zijn moeder thuis. Zij had speciaal vrij genomen om bij de finale te kunnen zijn en ze gaat persoonlijk helpen de koffers van Jamal in te pakken, zodat hij eindelijk het huis uit kan.

Woningmarkt
Met Het Huis van Q speelt Qmusic in op de lastige woningmarkt voor starters. Zowel huren als een eigen woning kopen is een enorme uitdaging. Het winnende koppel kan nu een jaar lang gratis wonen, waardoor ze kunnen sparen om zelf een huis te gaan huren of te kopen.

Jamal & Jhelisa
Winnaars Jhelisa & Jamal hebben elkaar leren kennen via vrienden. Zij speelde 'hard to get' om zijn hart te winnen, maar inmiddels weten ze zeker dat ze voor altijd samen willen blijven. Oorspronkelijk komen ze uit IJsselstein, maar Jhelisa is uitgevlogen naar Utrecht. Daar woont ze samen met vriendinnen. Jamal woonde tot vandaag nog bij zijn moeder. Jamal en Jhelisa zijn ze toe aan een nieuwe stap: samenwonen. Dat kan nu dus echt gaan gebeuren in Het Huis van Q.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

Op de grote rommelmarkt van het Zand in Brugge vormt Jacques een team met actrice Liesa Naert, in haar geboortestad. Axel krijgt acteur Manou Kersting aan zijn zijde voor een speurtocht met een Nederlandse tongval en een Antwerps accent.

'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    Is er een dokter in de zaal
    23:37
    Eurodreams
  • 22:30
    De ideale wereld
    23:08
    Het weer
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:45
    The Voice van Vlaanderen
    00:50
    The Good Doctor
  • 22:35
    Ik Vertrek
    23:25
    Border Security: Australia's Front Line
  • 22:20
    Assault on Precinct 13
    00:10
    The Big Bang Theory
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 22:50
    ER
    00:25
    Suits
  • 21:45
    Amateurs
    23:00
    Baywatch
  • 22:20
    De Container Cup
    23:15
    Blind Gekocht
  • 22:50
    Friends
    23:20
    Fuller House
  • 22:25
    Doom Patrol
    23:25
    Blood & Treasure
  • 22:15
    Huizenjagers
    23:20
    A Place in the Sun
  • 22:25
    Shades of Blue
    23:20
    CSI: Miami
  • 22:46
    Z-Beurs
    23:00
    Z-Nieuws
  • 22:54
    Zelf gedaan, goed gedaan
    23:00
    Knuffel Pop
  • 22:35
    A la carte
    23:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 22:50
    Beyond Paradise
    00:00
    The Wives
  • 22:35
    NCIS: Los Angeles
    23:30
    Rivals
  • 22:25
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    De Joodse Wereld
    23:15
    DBB: De terugkeer van de Tempelwachters
  • 22:25
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder
    23:05
    NOS Studio Sport Voetbal