Jamal en Jhelisa winnaars 'Het Huis van Q'

woensdag 6 november 2019

Jamal en Jhelisa zijn de winnaars geworden van Het Huis van Q. Het koppel won vanmiddag bij Qmusic de strijd om een jaar lang gratis wonen in het centrum van Utrecht.

Na een week lang allerlei challenges te hebben uitgevoerd, bleek dat Jamal en Jhelisa de enige passende sleutel hadden gewonnen.


Jamal (24) en Jhelisa (23) waren een van de twee gelukkige koppels die uit de honderden aanmeldingen voor Het Huis van Q mochten strijden om de sleutel van de voordeur. Ze namen het op tegen David (23) en Iris (22).

Terwijl ochtend-dj's Mattie en Marieke het huis opknapten en inrichtten, liet middagshow-dj Domien Verschuuren de koppels diverse challenges uitvoeren. Bij iedere opdracht was er een sleutel te verdienen. Het spel bleef tot het allerlaatste moment spannend, want er was maar één sleutel die paste en niemand wist welke.

Koffers pakken
Jamal woont nu nog bij zijn moeder thuis. Zij had speciaal vrij genomen om bij de finale te kunnen zijn en ze gaat persoonlijk helpen de koffers van Jamal in te pakken, zodat hij eindelijk het huis uit kan.

Woningmarkt
Met Het Huis van Q speelt Qmusic in op de lastige woningmarkt voor starters. Zowel huren als een eigen woning kopen is een enorme uitdaging. Het winnende koppel kan nu een jaar lang gratis wonen, waardoor ze kunnen sparen om zelf een huis te gaan huren of te kopen.

Jamal & Jhelisa
Winnaars Jhelisa & Jamal hebben elkaar leren kennen via vrienden. Zij speelde 'hard to get' om zijn hart te winnen, maar inmiddels weten ze zeker dat ze voor altijd samen willen blijven. Oorspronkelijk komen ze uit IJsselstein, maar Jhelisa is uitgevlogen naar Utrecht. Daar woont ze samen met vriendinnen. Jamal woonde tot vandaag nog bij zijn moeder. Jamal en Jhelisa zijn ze toe aan een nieuwe stap: samenwonen. Dat kan nu dus echt gaan gebeuren in Het Huis van Q.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Real Housewives of Antwerp' (Play)

De dames blikken samen met Jani Kazaltzis terug op een bewogen seizoen vol glamour, vriendschap en drama.

'The Real Housewives of Antwerp', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:20
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:20
    Plop & de Peppers
  • 01:30
    Geen uitzending
    10:45
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:35
    Geen uitzending
    13:40
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:45
    Geen uitzending
    02:30
    De Tafel van de Week
  • 01:40
    Geen uitzending
    05:40
    Manifest
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:20
    Blood & Treasure
  • 01:55
    Geen uitzending
    02:05
    48 Hours to Buy
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:35
    Vuurput
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:20
    Becoming Meewis
    02:25
    Karola's Kitchen
  • 04:25
    Midsomer Murders
    04:05
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 04:30
    Below Deck Mediterranean
    02:25
    NCIS
  • 02:45
    NOS Journaal
    06:30
    Nederland in Beweging
  • 02:15
    Nieuwsuur
    08:05
    Petrus in het land
  • 04:10
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:40
    First Dates