Jamal en Jhelisa winnaars 'Het Huis van Q'

woensdag 6 november 2019

Jamal en Jhelisa zijn de winnaars geworden van Het Huis van Q. Het koppel won vanmiddag bij Qmusic de strijd om een jaar lang gratis wonen in het centrum van Utrecht.

Na een week lang allerlei challenges te hebben uitgevoerd, bleek dat Jamal en Jhelisa de enige passende sleutel hadden gewonnen.


Jamal (24) en Jhelisa (23) waren een van de twee gelukkige koppels die uit de honderden aanmeldingen voor Het Huis van Q mochten strijden om de sleutel van de voordeur. Ze namen het op tegen David (23) en Iris (22).

Terwijl ochtend-dj's Mattie en Marieke het huis opknapten en inrichtten, liet middagshow-dj Domien Verschuuren de koppels diverse challenges uitvoeren. Bij iedere opdracht was er een sleutel te verdienen. Het spel bleef tot het allerlaatste moment spannend, want er was maar één sleutel die paste en niemand wist welke.

Koffers pakken
Jamal woont nu nog bij zijn moeder thuis. Zij had speciaal vrij genomen om bij de finale te kunnen zijn en ze gaat persoonlijk helpen de koffers van Jamal in te pakken, zodat hij eindelijk het huis uit kan.

Woningmarkt
Met Het Huis van Q speelt Qmusic in op de lastige woningmarkt voor starters. Zowel huren als een eigen woning kopen is een enorme uitdaging. Het winnende koppel kan nu een jaar lang gratis wonen, waardoor ze kunnen sparen om zelf een huis te gaan huren of te kopen.

Jamal & Jhelisa
Winnaars Jhelisa & Jamal hebben elkaar leren kennen via vrienden. Zij speelde 'hard to get' om zijn hart te winnen, maar inmiddels weten ze zeker dat ze voor altijd samen willen blijven. Oorspronkelijk komen ze uit IJsselstein, maar Jhelisa is uitgevlogen naar Utrecht. Daar woont ze samen met vriendinnen. Jamal woonde tot vandaag nog bij zijn moeder. Jamal en Jhelisa zijn ze toe aan een nieuwe stap: samenwonen. Dat kan nu dus echt gaan gebeuren in Het Huis van Q.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Op 11 maart 2011 wordt Japan getroffen door een zware aardbeving en tsunami. Bij de kerncentrale van Fukushima vallen de koelsystemen uit en dreigt een catastrofale meltdown. Deze documentaire reconstrueert voor het eerst de negen dagen waarin technici en hulpverleners vechten om het ergste te voorkomen.

'Fukushima: A Nuclear Nightmare', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:25
    Flikken Maastricht
    16:15
    Kristel
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    16:35
    Earth
  • 16:05
    Interstellar Ella
    16:15
    Het betoverde dorp van Pinokkio
  • 15:20
    NYPD Blue
    16:20
    Lisa
  • 15:25
    Kitchen Nightmares
    16:25
    De Planckaerts
  • 16:10
    9-1-1
    18:05
    How I Met Your Mother
  • 15:30
    Xena: Warrior Princess
    16:30
    Stargate SG-1
  • 15:20
    Matlock
    16:20
    Suits
  • 15:45
    Geen uitzending
    16:15
    Binnenstebuiten
  • 15:45
    De Tafel van Gert
    17:00
    Huizenjagers
  • 16:10
    Castle
    17:55
    FBI: Most Wanted
  • 15:40
    Pawn Stars
    16:35
    Two and a Half Men
  • 16:05
    Property Brothers
    17:00
    MasterChef UK
  • 15:55
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:56
    Het appartement
    16:30
    Vitamine 55
  • 15:45
    Becoming Meewis
    16:30
    A la carte
  • 16:10
    Grantchester
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:05
    Burn Notice
    17:00
    Below Deck Down Under
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:30
    Per Seconde Wijzer
  • 16:10
    Lassie Animated
    16:35
    Submarine Jim