Jaimie Vaes, Splinter Chabot en Paul de Leeuw in nieuw seizoen 'Boerderij van Dorst'

zaterdag 29 oktober 2022
Foto: © BNNVARA 2022

Ook Israel van Dorsten, Waylon, Simone Weimans, Frédérique Spigt en Ferry Doedens komen Raven helpen op de boerderij. Na een zomer vol optredens trekt Raven van Dorst zich weer terug op het platteland om diens boerderij verder op te knappen en zelfvoorzienend te leven.

Dat gaat nog steeds niet van een leien dak, vandaar dat elke week weer twee collega’s te hulp schieten. Terwijl zij de handen uit de mouwen steken, vraagt Raven hen het hemd van het lijf. En dat levert mooie, grappige en bijzondere gesprekken op.


Raven: 'Ik begin de basis van het zelfvoorzienend leven steeds beter te begrijpen, maar zolang Hilversum BN’ers blijft leveren, blijf ik projecten verzinnen op de boerderij. Zoals dit seizoen een grote droom van mij: zelf bier brouwen. De ultieme stap!'

In de eerste aflevering zijn Israel van Dorsten en Jaimie Vaes te gast. In 2019 werd Israel in één klap wereldnieuws toen hij wegliep uit de boerderij in Ruinerwold waar hij jarenlang verborgen zat met zijn vader, broers en zussen. Jaimie Vaes is de laatste tijd veel in het nieuws vanwege de beladen relatie met haar ex-vriend Lil Kleine. Naast deze twee gasten loopt er ook iets anders over het terrein: een bunzing. Dit dier heeft alle kippen opgegeten. Jaimie, Israel en Raven gaan aan de slag met het maken van een veilig hok voor de nieuwe kippen die ze verwelkomen op de boerderij.

'Boerderij van Dorst' is een coproductie van BNNVARA en Witte Geit.

'Boerderij van Dorst', vanaf zondag 30 oktober om 21.10 uur wekelijks bij BNNVARA op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Sporza: Parijs - Nice
    17:00
    Sporza: Paralympics Milaan Cortina 2026
  • 11:20
    Winterbeelden
    16:35
    Rebirth
  • 15:35
    Aap, Poot, Pies
    15:45
    Saïd & Anna
  • 15:40
    Florentina
    16:40
    Cheers
  • 14:20
    My Son's Deception
  • 15:00
    Mission: Impossible -- Ghost Protocol
    17:20
    The Big Bang Theory
  • 15:10
    Baywatch Hawaii
    17:00
    All New Traffic Cops
  • 08:15
    Geen uitzending
    15:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 15:40
    Joe
    16:10
    Geen uitzending
  • 15:40
    Komen Eten
    20:00
    Konvooi
  • 14:50
    C.S.I. New York
    16:40
    Criminal Minds
  • 15:35
    Family Matters
    19:20
    Orlando Bloom: To the Edge
  • 15:05
    Retour Masters
    17:45
    Het Beste Bod
  • 15:30
    Cold Case Killers
    20:30
    The Push
  • 15:12
    De CFO podcast
    15:45
    City Reports
  • 15:40
    Hallo Roger
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 15:20
    Becoming Meewis
    16:00
    Guillaume's Paris
  • 15:30
    The Chelsea Detective
    17:20
    Murdoch Mysteries
  • 15:20
    NCIS: Los Angeles
    18:05
    Hudson & Rex
  • 15:00
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 15:25
    De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander
    16:25
    Iedereen Verlicht
  • 15:30
    Herrie in huis
    16:50
    Klaas Kan Alles Kort