Jaimie Vaes, Splinter Chabot en Paul de Leeuw in nieuw seizoen 'Boerderij van Dorst'

zaterdag 29 oktober 2022
Foto: © BNNVARA 2022

Ook Israel van Dorsten, Waylon, Simone Weimans, Frédérique Spigt en Ferry Doedens komen Raven helpen op de boerderij. Na een zomer vol optredens trekt Raven van Dorst zich weer terug op het platteland om diens boerderij verder op te knappen en zelfvoorzienend te leven.

Dat gaat nog steeds niet van een leien dak, vandaar dat elke week weer twee collega’s te hulp schieten. Terwijl zij de handen uit de mouwen steken, vraagt Raven hen het hemd van het lijf. En dat levert mooie, grappige en bijzondere gesprekken op.


Raven: 'Ik begin de basis van het zelfvoorzienend leven steeds beter te begrijpen, maar zolang Hilversum BN’ers blijft leveren, blijf ik projecten verzinnen op de boerderij. Zoals dit seizoen een grote droom van mij: zelf bier brouwen. De ultieme stap!'

In de eerste aflevering zijn Israel van Dorsten en Jaimie Vaes te gast. In 2019 werd Israel in één klap wereldnieuws toen hij wegliep uit de boerderij in Ruinerwold waar hij jarenlang verborgen zat met zijn vader, broers en zussen. Jaimie Vaes is de laatste tijd veel in het nieuws vanwege de beladen relatie met haar ex-vriend Lil Kleine. Naast deze twee gasten loopt er ook iets anders over het terrein: een bunzing. Dit dier heeft alle kippen opgegeten. Jaimie, Israel en Raven gaan aan de slag met het maken van een veilig hok voor de nieuwe kippen die ze verwelkomen op de boerderij.

'Boerderij van Dorst' is een coproductie van BNNVARA en Witte Geit.

'Boerderij van Dorst', vanaf zondag 30 oktober om 21.10 uur wekelijks bij BNNVARA op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Groenland is van Ons' (VRT 1)

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.

'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:35
    Villa Politica
    01:15
    Dagelijkse kost
  • 00:10
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:35
    Kan ik het ook?
    01:30
    Gooische Vrouwen
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:15
    Ik Vertrek
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:05
    Xena: Warrior Princess
  • 01:25
    Suits
    01:25
    Geen uitzending
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:40
    De Tafel van Gert
    01:50
    Geen uitzending
  • 01:55
    FBI
    01:20
    Wordt aangekondigd
  • 01:45
    Pawn Stars
    02:05
    The Winter King
  • 01:25
    Botched
    02:40
    Geen uitzending
  • 01:35
    Geen uitzending
    01:30
    Family Law
  • 00:14
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 02:00
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:50
    Puur Oosters - Japans
    01:40
    Veldvers
  • 01:35
    The Hardacres
    01:05
    Harry Wild
  • 02:00
    Grey's Anatomy
  • 01:50
    EenVandaag
    00:20
    NOS Paralympische Winterspelen
  • 01:15
    Nieuwsuur
    01:30
    Café Kockelmann
  • 01:55
    Eva
    01:40
    Carrie op Vrijdag