Jaimie Vaes, Splinter Chabot en Paul de Leeuw in nieuw seizoen 'Boerderij van Dorst'

maandag 17 oktober 2022
Foto: © BNNVARA 2022

Ook Israel van Dorsten, Waylon, Simone Weimans, Frédérique Spigt en Ferry Doedens komen Raven helpen op de boerderij. Na een zomer vol optredens trekt Raven van Dorst zich weer terug op het platteland om diens boerderij verder op te knappen en zelfvoorzienend te leven.

Dat gaat nog steeds niet van een leien dak, vandaar dat elke week weer twee collega’s te hulp schieten. Terwijl zij de handen uit de mouwen steken, vraagt Raven hen het hemd van het lijf. En dat levert mooie, grappige en bijzondere gesprekken op.


Raven: 'Ik begin de basis van het zelfvoorzienend leven steeds beter te begrijpen, maar zolang Hilversum BN’ers blijft leveren, blijf ik projecten verzinnen op de boerderij. Zoals dit seizoen een grote droom van mij: zelf bier brouwen. De ultieme stap!'

In de eerste aflevering zijn Israel van Dorsten en Jaimie Vaes te gast. In 2019 werd Israel in één klap wereldnieuws toen hij wegliep uit de boerderij in Ruinerwold waar hij jarenlang verborgen zat met zijn vader, broers en zussen. Jaimie Vaes is de laatste tijd veel in het nieuws vanwege de beladen relatie met haar ex-vriend Lil Kleine. Naast deze twee gasten loopt er ook iets anders over het terrein: een bunzing. Dit dier heeft alle kippen opgegeten. Jaimie, Israel en Raven gaan aan de slag met het maken van een veilig hok voor de nieuwe kippen die ze verwelkomen op de boerderij.

'Boerderij van Dorst' is een coproductie van BNNVARA en Witte Geit.

'Boerderij van Dorst', vanaf zondag 30 oktober om 21.10 uur wekelijks bij BNNVARA op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Rechercheur Aníta keert na vijftien jaar terug naar haar geboorteplaats. Ze heeft geen zin in het weerzien met de mensen die ze al die tijd heeft ontweken, onder wie haar eigen moeder. Onderweg naar daar wordt ze opgeroepen omdat er een lichaam is gevonden in Glerarsandar. Daar ontmoet ze een oude vriend, nieuwe collega en ex-geliefde.

'Blacks Sands', om 23.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:35
    De Ridder
    15:25
    Flikken Maastricht
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:00
    Cirkelhoek
    15:05
    Sam & Julia
  • 13:35
    E3 Saxo Classic
    18:25
    Wat Als?
  • 15:00
    Dream Home Australië
    16:30
    Achter gesloten deuren
  • 14:20
    S.W.A.T.
    15:05
    The Goldbergs
  • 14:30
    All New Traffic Cops
    16:15
    Cheers
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 14:55
    Geen uitzending
    15:25
    Joe
  • 14:30
    Bake Off Vlaanderen
    15:35
    De Tafel van Gert
  • 14:10
    Brilliant Minds
    16:00
    This Is Us
  • 14:25
    Seal Team
    15:20
    Doom Patrol
  • 14:20
    The Block Australia
    16:30
    Love Island UK
  • 13:50
    Snapped
    15:05
    Killer Couples
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:45
    Feest in de lente 2
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:55
    Vlaamse Klassiekers
    15:45
    De Sterrenkaart
  • 14:05
    Miss Scarlet and the Duke
    15:05
    Murdoch Mysteries
  • 14:35
    Rivals
    15:45
    Prison Break
  • 15:00
    NOS Journaal
    15:35
    Ivo op zondag
  • 15:00
    Jongstof
    15:30
    VPRO Tegenlicht
  • 15:00
    Masha en de Beer
    15:05
    Buurman en Buurman