In 'Teenage Boss' volgt Numidia tieners die een maand de baas zijn over het geld van hun ouders

Welk kind droomt er niet van om de baas te zijn over de stacks van je ouders? Betaal je de ene prangende rekening, of houd je het geld lekker zelf? Jij betaalt, dus jij bepaalt, toch? In 'Teenage Boss' zijn de rollen omgedraaid: niet de ouders, maar de kinderen beslissen een maand lang waar het geld aan uitgegeven wordt.
Gaan de uitgaven naar de broodnodige kostenposten en houden zij onder druk van hun familie het hoofd koel? Dat is nog een hele uitdaging: Nico (11) doet een gigantische miskoop, waardoor de familievakantie op het spel komt te staan, Bram (15) schotelt zijn ouders iedere dag een bord macaroni met smek voor om een Playstation te bekostigen. Bij Gabriella (14) overweegt Numidia om vroegtijdig de stekker eruit te trekken omdat ze in het rood komt te staan. Pelle (11) trekt zijn eigen plan en daar lopen de emoties torenhoog op, want op de tweede dag besluit hij al een telefoon te kopen. En bij Sara komen haar ouders in opstand omdat ze alleen maar aan zichzelf denkt en ze niets meer te eten geeft. De druk op de Teenage Bosses wordt groter en groter: weten de tieners het einde van de maand te halen?
Pelle is de eerste en tevens de jongste Teenage Boss die onder leiding van Numidia de financiën beheert. Hij is tien jaar oud en heeft maar één droom: een mobiele telefoon kopen. Zijn moeders vinden hem daar veel te jong voor, dus wat hen betreft komt er absoluut geen mobieltje in huis. Als Pelle na twee dagen er toch stiekem eentje koopt, werkt hij zichzelf in de nesten. Zijn moeders Jose en Marieke zijn niet blij en eisen dat hij de telefoon terugbrengt. Pelle wil ook nog zijn game room inrichten en een fissa organiseren voor al zijn vrienden. Deze plannen dreigen helemaal in de soep te lopen als hij geconfronteerd wordt met onvoorziene kostenposten.
Numidia werd in 2015 bekend door haar deelname aan 'The Voice Kids'. In de talentenjacht schopte ze het tot de finale. Ze heeft verschillende grote hits op haar naam staan, zoals 'Meli Meli' (met Ali B & Ronnie Flex) en 'Alleen Wij' (met Famke Louise). In 2019 volgde een platencontract. In 2020 bemachtigde Numidia FunX Awards voor 'Artist of the Year' en 'Best Song' met 'Tout Est Bon'.
'Teenage Boss' zie je vanaf 1 januari iedere zaterdag om 18.35 uur bij BNNVARA op NPO Zapp.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Tom van 't Einde ('EenVandaag') stapt over naar RTL
- Kirsten Westrik gaat naar NET5
- AVROTROS viert WorldPride aan de kade, op tv, radio en online
- Tv-kok uit 'Restaurant Misverstand' zwaar onder vuur: ex-medewerkers beschuldigen Seppe Nobels van wanpraktijken
- Romina Van Camp neemt afscheid van VTM NIEUWS: verschil in visie ligt aan basis van vertrek
- Zomer bij de regionale publieke omroepen: dit staat er op het programma
- Volg de Tour de France 2026 bij de NOS
- Nieuwe onthullingen in de tweede aflevering van 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- In juli bij Film1 Premiere en Film1 on demand
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
Multimedia SPOTLIGHT
-
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO
Kijktip van de dag

Dion en Graziella gaan een woning in Heemstede flippen. Ondanks dat Bob en Tijl weinig grip op deze verbouwing weten te krijgen, zijn ze enorm onder de indruk van de vorderingen. Gaat de vakkundigheid en precisie van dit koppel de uitgelopen planning goedmaken?
'De moeite waard?!', om 21.00 uur op Play.



































