In Spuiten en Slikken docu 'Jong Geleerd, Nooit Gedaan' onderzoekt Stijn de Vries of hij ontmaagd moet worden

donderdag 9 december 2021

Stijn (23) heeft het ogenschijnlijk goed voor elkaar: fijne vrienden, een mooie plek om te wonen en een leuke baan. Toch knaagt er iets aan hem: hij is nog maagd. En daar krijgt hij vaak vreemde reacties op. In de documentairereeks 'Jong Geleerd, Nooit Gedaan' gaat hij op onderzoek uit.

Want waarom is hij nog maagd? Ben je pas volmaakt als je seks hebt gehad? En hoe kan het dat bijna een kwart van de jongens rond de 23 jaar nog maagd is, maar je daar niets over hoort?


Stijn: 'Vroeger dacht ik dat ik in mijn studententijd los zou gaan, maar dat is tot op heden niet gebeurd. En dan ben je nog maagd op je 23ste. Ik heb me er jaren voor geschaamd en dacht altijd dat ik de enige was. Als ik toegeef nog geen ervaring in bed te hebben krijg ik de gekste reacties. Schijnbaar pas ik niet in het beeld dat mensen hebben bij maagden. Maar waarom is mijn maagdelijkheid zo'n ding? Dat heb ik in deze documentaire onderzocht.'

In de documentaireserie gaat Stijn onder andere langs bij Joey (24) die per se ontmaagd wil worden en daar een escort voor inschakelt. Daarnaast spreekt Stijn de Vlaamse seksuoloog Kaat Bollen. Zij legt hem uit wanneer je als homoseksuele jongen ontmaagd bent. Ook gaat hij op pad met Ruud (31), die nog maagd is en een cursus volgt om vrouwen aan te leren spreken in de hoop iemand aan de haak te slaan. En om zichzelf sexy te voelen, besluit Stijn mee te doen met een kinky optreden. Tot slot schuift hij aan bij een 'maagdendiner'. Hier gaat Stijn in gesprek met andere maagden om antwoord te krijgen op de vraag: wat maakt het eigenlijk uit om maagd te zijn?

'Jong Geleerd, Nooit Gedaan' is vanaf 10 december elke vrijdag om 17.00 uur te zien bij BNNVARA op het YouTube-kanaal van 'Spuiten en Slikken'.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Herfstbeelden
  • 12:00
    Mush Mush en de Zwammetjes
    12:10
    Zig & Sharko
  • 11:50
    Familie
    12:25
    Florentina
  • 11:40
    Achter gesloten deuren
    12:35
    B&B zoekt Lief NL
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:50
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:35
    Stargate SG-1
  • 10:45
    Must Love Christmas
    12:20
    Baby, It's Cold Inside
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 12:00
    Huizenjagers
    12:50
    De Tafel van Tine
  • 11:40
    FBI: Most Wanted
    12:35
    NCIS
  • 11:40
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 11:45
    Het Roer Om
    12:35
    Love Island UK
  • 11:20
    Hoax: The Kidnapping of Sherri Papini
    13:05
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:57
    Kan ik het ook?
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:00
    Nuances
    12:30
    Peppe's Toscane
  • 11:05
    Death in Paradise
    12:10
    Father Brown
  • 11:30
    Grey's Anatomy
  • 12:00
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Bak mee met MAX
  • 12:00
    Liselotte
    12:10
    Pipi, Pupu & Rosemarie